$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je důkazem kvalifikace určitého souboru dovedností. Studenti, kteří získají osvědčení dokončili požadavky na vzdělání a zkoušky. Prostřednictvím dokončení, se stávají připraveni sledovat diplom nebo diplom, nebo zamířit do profesního světa ve svém oboru. Finance a bankovnictví programy pokrývají velké množství témat připravit studenty na práci v d… Čtěte více

Certifikát je důkazem kvalifikace určitého souboru dovedností. Studenti, kteří získají osvědčení dokončili požadavky na vzdělání a zkoušky. Prostřednictvím dokončení, se stávají připraveni sledovat diplom nebo diplom, nebo zamířit do profesního světa ve svém oboru.

Finance a bankovnictví programy pokrývají velké množství témat připravit studenty na práci v domácích nebo mezinárodních finančních institucí. Typické třídy jsou bankovní nástroje, účetnictví, obchodní math, právní prostředí obchodu a obchodních komunikací.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Ženeva je známý pro diplomacii. To je pravděpodobně důvod, proč je jejich vysoká škola se specializuje na humanistické vědy, s přídavkem medicíny. Soukromé vysoké školy, ústavy a soukromé školy se také specializují na práva, politologie, mezinárodní dění, historie atd.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další informace o studiu ve Švýcarsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Swiss Finance Institute
Ženeva, Švýcarsko

V rámci strategického přeskupení Swiss Finance Institute již SFI nenabízí kurz „CAS v bankovnictví se zaměřením na financování nemovitostí“. Těší nás, že IAZI AG bude ve spolu ... +

V rámci strategického přeskupení Swiss Finance Institute již SFI nenabízí kurz „CAS v bankovnictví se zaměřením na financování nemovitostí“. Těší nás, že IAZI AG bude ve spolupráci s Rochester-Bern Executive Programs a University of Bern pokračovat od roku 2021. Cílem „CAS v bankovnictví se zaměřením na financování nemovitostí“ je zprostředkovat teoretické základy oblast nemovitostí a financí na praktických příkladech a se zaměřením na oblasti oceňování nemovitostí, správy portfolia nemovitostí a financování nemovitostí. Již kvalifikovaní a zkušení účastníci kurzu si mohou prohloubit své znalosti a seznámit se s nejnovějšími hodnotícími metodami, klíčovými čísly nebo aktuálními trendy na trhu. Další pozornost je věnována právním a daňovým aspektům investic do nemovitostí. -
Certifikát
Němec
Úno 2022
Kampus