ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je dokument, který jednotlivci získat po dokončení určité požadavky. Tyto dokumenty ukazují, potenciálními zaměstnavateli a správy vysokoškolského vzdělávání, které jednotlivec má schopnosti a zkušenosti nezbytné k dosažení úspěchu v práci a ve třídě.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Užijte si zářivé bohatou kulturu Fremantle, jak studovat. Výborný primární, sekundární a terciární vzdělávání lze získat zde. Curtin University a Challenger Institute of Technology se nachází v tomto městě.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Kulinářské umění, Fremantle Filter

SIT40716 - certifikát IV v cukrárně (CRICOS-095106D)

Empyrean Education Institute
Certifikát
Angličtina

Tato kvalifikace odráží roli cukrářů, kteří mají v kuchyni dozorčí nebo vedoucí týmovou roli. Pracují nezávisle nebo s omezeným vedením od ostatních a při řešení neobvyklých p ...

Čtěte více

SIT40516 - certifikát IV v komerčním vaření (CRICOS-094634K)

Empyrean Education Institute
Certifikát
Angličtina

Tato kvalifikace odráží úlohu komerčních kuchařů, kteří vedou dohlížecí nebo týmovou vedoucí úlohu v kuchyni. Pracují nezávisle nebo s omezenými pokyny od ostatních a používaj ...

Čtěte více