ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokročilý certifikát je vzdělávací program, který lze získat asi 12 týdnů post-magisterské akademické práce. Vydělávat pokročilý certifikát vám může dát konkurenční výhodu v agresivním trhu práce, a to vám může poskytnout další znalosti a dovednosti vyniknout na pracovišti.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Mexicali hlavní město státu Baja California v Mexiku je uznávána pro své rozsáhlé investice do vzdělávání. Slavné univerzity města jsou Polytechnické university Baja California, Technologickém institutu v Mexicali a Universidad del Valle de México.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

3 Výsledky v Kulinářské umění, Mexicali Filter

Pečivo základní certifikát

Le Cordon Bleu Mexico
Certifikát
<
Denní studium
Angličtina
španělština
Kampus

Seznamuje studenty do světa pečivo a koláče, poskytování technické a základní dovednosti a techniky potřebné. Demonstrační výuka a praktická cvičení jsou zaměřena na práci s p ...

Čtěte více

Pečivo zprostředkující certifikát

Le Cordon Bleu Mexico
Certifikát
<
Denní studium
Angličtina
španělština
Kampus

Chcete-li dokončit certifikát, studenti prokázat, co se naučili v bufetu, která zahrnuje, kromě dorty, čokolády a dezertů.

Čtěte více

Pečivo superior certifikát

Le Cordon Bleu Mexico
Certifikát
<
Denní studium
Angličtina
španělština
Kampus

Během této trajektorie, studenti budou muset pracovat na vypracování zmrzliny, dortů a petit čtyřky, umělecké výtvory s využitím cukru a čokolády, a přípravu moučníků v restau ...

Čtěte více