$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikáty a certifikace obvykle nabízejí test nebo určité množství kurzu k prokázání způsobilosti. Pouze certifikace může umožnit, aby někdo být "certifikované " v něčem, takže buďte opatrní na seznam tuto kvalifikaci přesně na budoucnost obnoví, pokud usilovat o certifikát. Co je to certifikát v mezinárodní ekonomice? Tento certifikát je navržen tak, aby sezná… Čtěte více

Certifikáty a certifikace obvykle nabízejí test nebo určité množství kurzu k prokázání způsobilosti. Pouze certifikace může umožnit, aby někdo být "certifikované " v něčem, takže buďte opatrní na seznam tuto kvalifikaci přesně na budoucnost obnoví, pokud usilovat o certifikát.

Co je to certifikát v mezinárodní ekonomice? Tento certifikát je navržen tak, aby seznámit studenty s dopady globálního obchodu a migrace na ekonomiku jednotlivých zemí. Pole má několik potenciálních zaostří, včetně mezinárodních financí a mezinárodního obchodu. Mezinárodní finance klade důraz na tok peněz a jejího dopadu na směnných kurzů a mezinárodního obchodu se zaměřuje na toku zboží a služeb a dopad tohoto toku na zemi 's zdrojů.

Studuje mezinárodní finance ukazuje potenciální zaměstnavatele, že můžete pochopit v širších souvislostech a vysokou úroveň dopadu, který by transakce mezi subjekty může mít.To dělá úspěšní studenti přitažlivější pro budoucí zaměstnavatelé, a to zejména v případě, že certifikát byl vydělal na vysoké škole.

Vzhledem k obrovskému počtu dostupných programů na mezinárodní úrovni je obtížné přijít s konkrétní odhad nákladů na mezinárodním programu ekonomie certifikátu. Pokud si přejete podílet se na instituci, kde cena je vysoká, zkuste kontaktovat kancelář finanční pomoci zjistit, jestli existují nějaké dostupné způsoby, jak pomoci snížit náklady.

Mezinárodní ekonomie pole se hodí pro širokou škálu kariéry. Absolventi těchto typů programů šly do právního průmyslu jako právníky a asistenti. Ostatní absolventi dali své studium pracovat jako ekonomové, a některé z nich vstoupil do kariéry v mezinárodních vztazích.Někteří úředníci donucovacích orgánů a vojenský personál použil studium mezinárodní ekonomie prohloubit své znalosti a lépe komunikovat s mezinárodními autoritami.

Když 're připraven rozšířit své kariérní možnosti tím, že studuje toto pole, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Geneva Institute of Geopolitical Studies
Ženeva, Švýcarsko

Hlavním cílem tohoto studijního programu je představit hlavní složky geoekonomické analýzy a ekonomických zpravodajských informací. Kurz přijímá interdisciplinární přístup, kt ... +

Hlavním cílem tohoto studijního programu je představit hlavní složky geoekonomické analýzy a ekonomických zpravodajských informací. Kurz přijímá interdisciplinární přístup, který zahrnuje ekonomické, finanční, geografické, demografické, historické, kulturní a politické faktory, za účelem zkoumání geoekonomických aspektů současných mezinárodních vztahů. -
Certifikát
Angličtina, Francouzština
Úno 2022