$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vydělávat certifikát je skvělý volba pro studenty, kteří potřebují ucelený přehled o subjektu v krátkém čase. Naprostá většina certifikačních programů může být dokončena za méně než dva roky, takže si budete moci vstoupit do pracovního procesu a zaměstnávají své nové dovednosti v nejkratším možném čase. Co je to certifikát v mezinárodních financí? Tento… Čtěte více

Vydělávat certifikát je skvělý volba pro studenty, kteří potřebují ucelený přehled o subjektu v krátkém čase. Naprostá většina certifikačních programů může být dokončena za méně než dva roky, takže si budete moci vstoupit do pracovního procesu a zaměstnávají své nové dovednosti v nejkratším možném čase.

Co je to certifikát v mezinárodních financí? Tento program poskytuje studentům s in-hloubka pochopení globálních právními předpisy a zvyklostmi financí. Všechny podniky vyžadují finanční odborníky, takže se studenti učí, jak se půjčují své odborné znalosti různých obchodních a soukromých organizací. se obvykle vyžadují kurzy pojištění, daní, financí systémů, řízení rizik, finanční analýzy a controlling pro dokončení studia. Těžký důraz je kladen na globálních studií, protože studenti jsou povinni komunikovat s mnoha různých národů a kultur.

Existuje mnoho profesionálních a osobních výhody spojené s vydělávat certifikát.Za prvé, jako držitel certifikátu, budete pravděpodobně moci najít vyšší placených pracovních míst. Tyto práce mohou také nabídnout větší autonomii a větší odpovědnost.

Náklady na získání certifikátu je založena na různých faktorech. Geografická poloha, škola volby, a doba trvání programu mají hluboký vliv na náklady. Pro rozsáhlejší finančních informací, by studenti měli kontaktovat své škol výběru přímo.

Certifikát financí připravuje studenty na zaměstnání ve finančním průmyslu. Studenti pracují jako finanční poradci, investiční bankéři, kontroloři, vedení a zaměstnanci řízení rizik. Tito pracovníci jsou z velké části zodpovědné za pomoc společnostem a jednotlivcům zvýšit a udržet bohatství způsobem, který je legální a fiskálně bezpečné. Malý počet studentů pracovat jako pedagogů, pomáhá aspirující finanční pracovníci pochopili pole ve velké hloubce.

Existuje mnoho různých způsobů, jak vydělat osvědčení v této konkrétní oblasti, a on-line programy učení se skvěle hodí pro práci studentů, kteří jsou pod časovým tlakem. Chcete-li začít, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Irvine, Spojené státy americké

Učte se základy mezinárodních financí a historie a struktura mezinárodních finančních trhů. Objevíte základní síly za mezinárodní investiční toky a porozumíte technikám finanč ... +

Učte se základy mezinárodních financí a historie a struktura mezinárodních finančních trhů. Objevíte základní síly za mezinárodní investiční toky a porozumíte technikám finančního řízení používaných nadnárodními firmami. Určete funkce obchodování na devizových místech, forwardových a derivátových transakcí a naučte se alternativní metody financování a plateb. -
Certifikát
Denní studium
3 měsíce
Angličtina
03 Led 2022
Kampus
Online forma
 
The Business, Finance And Management School of New York
New York, Spojené státy americké

V celém našem finančním programu upozorňujeme naše studenty na výzvy vašeho času a dáváme jim nástroje, aby se stali klíčovým účastníkem.

V celém našem finančním programu upozorňujeme naše studenty na výzvy vašeho času a dáváme jim nástroje, aby se stali klíčovým účastníkem. -
Certifikát
Denní studium
Angličtina
Kampus