$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pro ty, kteří touží po speciální dovednosti nebo znalosti v subjektu bez závazku a náklady studijního programu, certifikáty mohou být výborným řešením. Certifikáty jsou přizpůsobeny specifickým potřebám a mají tendenci být více praxe-orientovaný než teorie orientované. Co je to certifikát ve výkonném financí? Certifikát ve výkonném financí je typicky určen pr… Čtěte více

Pro ty, kteří touží po speciální dovednosti nebo znalosti v subjektu bez závazku a náklady studijního programu, certifikáty mohou být výborným řešením. Certifikáty jsou přizpůsobeny specifickým potřebám a mají tendenci být více praxe-orientovaný než teorie orientované.

Co je to certifikát ve výkonném financí? Certifikát ve výkonném financí je typicky určen pro profesionály exekutivní úrovni, kteří vyžadují cílené znalosti v oblasti financí, ale jejichž zaneprázdněn plány vyžadují více stlačený časovou osu než standardní vysokoškolské studium. Kurzy inklinují zdůraznit aspekty financí, které jsou užitečné při strategickém rozhodování pro podniky, spíše než wealth managementu či jiného sektoru financí. Předměty, jako je zisk plánování, finanční analýzy, podnikových distribucí a strategické pokus ocenění dodávat vedení s informacemi, než je možné okamžitě použít za účelem rozvíjet svou kariéru a zlepšit kvalitu jejich vedení.

Certifikáty obvykle demonstrovat chápání předmětů pro zaměstnavatele a jsou účinné zejména pro profesionální, který si přeje, aby se na nové povinnosti, které se mohou ještě objevit na svém životopisu.

Náklady na osvědčení ve výkonném finančním prostředkům se mohou značně lišit od instituce k instituci a z místa na místo. Doporučuje se, aby budoucí studenti oslovit přímo do škol s cílem získat konkrétní informace o nákladech.

Certifikát ve výkonném financování může být cenný pro jednotlivce kariéry v několika způsoby. Pro ty, kteří s dostatečně numerate pozadí, certifikát může usnadnit boční pohyb do jiného oddělení s více finanční odpovědnosti. To může také pomoci exekutivní v oddělení, které je méně zapojený do hospodaření organizace lépe pochopit tyto pojmy, které mohou urychlit kariérní růst pro jednotlivce.Certifikát může také sloužit jako předehra k získání titulu MBA a kariéru jako finanční analytik, plánovač, finanční ředitel nebo více zavedením klíčových konceptů pro budoucí studium v ​​přístupném a účinným způsobem.

Vztahující se na programy certifikátu on-line je obecně jednoduchý a přímočarý proces. Některé instituce poskytují programy certifikátu úplně on-line. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
First Finance Institute
Île-de-France, Francie

Tento program je navržen tak, aby byl zaměřen na aplikace. Program se bude snažit aplikovat základní finanční principy a analytické techniky na skutečné problémy, s nimiž se p ... +

Tento program je navržen tak, aby byl zaměřen na aplikace. Program se bude snažit aplikovat základní finanční principy a analytické techniky na skutečné problémy, s nimiž se pravděpodobně setká vyšší vedení velkých společností nebo ti, kteří jsou poradci takového vedení v kontextu fúzí a akvizic. -
Certifikát
Angličtina
Kampus