Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je udělen ke studentům, kteří obdrželi určitý typ vzdělání a kteří prošly testy potřebné k jeho získání. S tímto školním dokumentu, jednotlivci jsou uvedeny příležitosti k dosažení vyššího vzdělávání nebo práci související s dovednostmi, které se naučil.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více

Zrychlený program certifikátů: řízení inovací

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Campus forma Denní studium 3 měsíců September 2019 Spojené státy americké Irvine

Nyní je více než kdy jindy inovace a velké myšlenky nezbytnými přísadami pro schopnost podniku prosperovat. A jakýkoli inovátor ví, že nestačí prostě mít nápad - musíte vědět, jak jej implementovat. Pomocí osvědčených metod inovace a designového myšlení jako rámce se studenti tohoto jedinečného programu naučí nové způsoby vytvářet nápady, získávat hlubší pohledy na své klienty, řídit tvůrčí týmy a řídit růst ve velkých i malých společnostech. [+]

Přehled

Nyní je více než kdy jindy inovace a velké myšlenky nezbytnými přísadami pro schopnost podniku prosperovat. A jakýkoli inovátor ví, že nestačí prostě mít nápad - musíte vědět, jak jej implementovat. Pomocí osvědčených metod inovace a designového myšlení jako rámce se studenti tohoto jedinečného programu naučí nové způsoby vytvářet nápady, získávat hlubší pohledy na své klienty, řídit tvůrčí týmy a řídit růst ve velkých i malých společnostech.

VýhodyVyužijte metody kreativního myšlení, abyste vytvořili nové nápady, rozpoznali inovativní obchodní příležitosti a vyřešili složité problémyProzkoumejte obchodní modely používané velkými obchodními lídry v různých průmyslových odvětvích a naučte se aplikovat základní strategie na dnešní ekonomickou stránkuVypracujte písemný marketingový plán vhodný pro uvedení inovačního produktu nebo služby na trhVytvořte a představte podnikatelský plán pro inovativní produkt nebo službuDemonstrace funkčních obchodních dovedností ve spolupráci s podnikateli z podnikové sféryZískejte konkurenční výhodu na globálním trhu práce se stáží v americké společnostiKdo by se měl zúčastnit... [-]