Potěšení cesta je považována za životní zkušenost, která obohacuje člověka, tak mají zahájení a zdroj znalostí. Zábavné aktivity, které registrace obrazů je jednou z největších atrakcí.

Cestování a střelba jsou neoddělitelné pro drtivou většinu Globetrotters; Nicméně, jejich motivace jsou různé: zachovat paměť, říci ostatním své zkušenosti, třídit, katalog ponaučení, cítit výzvu objevování radosti z tvorby ...

Tento kurz Cestování Fotografie poskytuje technické, kompoziční, expresivní a narativní dovednosti potřebné pro účastníky, aby bylo možné fotografovat na základě určitých zájmů a vytvářet hodnotný příběh o navštíveném místě.

Řešení fotografických žánrů, jako je portrét, krajina, architektura, zábavy a sportu, studenti získají velké množství znalostí, úsudku a akční zabezpečení, které jim umožní vypořádat se s lehkostí na většinu situací.

Kurz podporuje hlubší a osobní pohled na toto téma, fotografoval, dává přednost kvalitě před kvantitou. Chcete-li to, bude mít vliv na kritéria pro úpravy, nezbytné pro koheze a koherence, aby sugestivní výsledek.

Ponořte se do vedení o organizaci cesty, respektovat nové společnosti, vzory chování vzbudit empatii, taktiky, aby se zabránilo povrchní pohled nebo kláves pro improvizované interview.

Na závěr naznačuje, ty příspěvky, které obohacují konečný produkt: Zahrnutí textů, případné svědectví či rozhovorů, zvuky shromažďují, generované dokumentace ...

Zobraz 13 více kurzů z GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 měsíců
Kombinované
Price
605 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date