Cestovní fotografie kurz

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Popis programu

Read the Official Description

Cestovní fotografie kurz

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Potěšení cesta je považována za životní zkušenost, která obohacuje člověka, tak mají zahájení a zdroj znalostí. Zábavné aktivity, které registrace obrazů je jednou z největších atrakcí.

Cestování a střelba jsou neoddělitelné pro drtivou většinu Globetrotters; Nicméně, jejich motivace jsou různé: zachovat paměť, říci ostatním své zkušenosti, třídit, katalog ponaučení, cítit výzvu objevování radosti z tvorby ...

Tento kurz Cestování Fotografie poskytuje technické, kompoziční, expresivní a narativní dovednosti potřebné pro účastníky, aby bylo možné fotografovat na základě určitých zájmů a vytvářet hodnotný příběh o navštíveném místě.

Řešení fotografických žánrů, jako je portrét, krajina, architektura, zábavy a sportu, studenti získají velké množství znalostí, úsudku a akční zabezpečení, které jim umožní vypořádat se s lehkostí na většinu situací.

Kurz podporuje hlubší a osobní pohled na toto téma, fotografoval, dává přednost kvalitě před kvantitou. Chcete-li to, bude mít vliv na kritéria pro úpravy, nezbytné pro koheze a koherence, aby sugestivní výsledek.

Ponořte se do vedení o organizaci cesty, respektovat nové společnosti, vzory chování vzbudit empatii, taktiky, aby se zabránilo povrchní pohled nebo kláves pro improvizované interview.

Na závěr naznačuje, ty příspěvky, které obohacují konečný produkt: Zahrnutí textů, případné svědectví či rozhovorů, zvuky shromažďují, generované dokumentace ...

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
4 měsíců
Kombinované
Price
Cena
605 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu