cizích jazyků pro profesionální použití programu

Všeobecné informace

Popis programu

Cizí jazyky pro profesionální použití programu

&nbsp

Škola Lingua Professionalis je vzdělávací centrum zaměřené na výuku jazyků pro zvláštní účely (LSP). Škola byla založena pro absolventy s bakalářským, specialista nebo magisterské tituly, stejně jako pro vysokoškolské studenty. Kurz pomáhá studentům rozvíjet vynikající dovednosti v obchodní komunikaci. Fakulty jsou PhD. Nejnovější výukové metody jsou aplikovány a zahrnují tradiční a multimediální materiály. Počet studentů ve skupině je omezen na 6 až 8 osob. Individuální školení je také k dispozici. Jako předpoklad pro LSP kurzy, škola nabízí kurzy cizích jazyků na základních, pre-intermediate a střední úrovni.


Škola nabízí dva vzdělávací programy:

I.Program pro zvládnutí základních komunikačních dovedností v ruštině, angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, portugalština, čínština, japonština, arabština a hebrejština. Program zahrnuje kurzy praktické gramatiky (angličtina, němčina, španělština a francouzština).


II.LSP program pro odborníky v různých oblastech:

řízení (anglicky);

strategické a operativní řízení (v angličtině);

IT řízení a poradenství (v angličtině);

investiční poradenství (v angličtině);

finanční řízení (v angličtině);

personální poradenství (v angličtině);

marketing (anglicky);

obchodu (anglicky);

Mezinárodní ekonomie (anglicky);

moderní průmyslové inženýrství (anglicky);

telekomunikací (v angličtině);

hromadných sdělovacích prostředků (v angličtině);

Resort hospodářství a cestovního ruchu (angličtina, španělština);

Sportovní management (angličtina, španělština);

showbyznys (anglicky);

zákona (angličtina, němčina),

básnické a literární překlady (angličtina, španělština).


Lektoři používáme nejmodernější metody, které umožňují studentům zkušenosti specifika své profesionální činnosti, a získat hlubší znalosti praktických obchodních problémů.


Absolventi jsou poskytovány s certifikátem IUM po dokončení každého kurzu.

Poslední aktualizace Led 2012

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Mezinárodní univerzity v Moskvě IUM je první soukromá vysoká škola v Rusku, která zaujímá přední místo mezi ruskými soukromé školy. Byla založena v roce 1991 jeho současný předseda Gavriil Popov, pozo ... Čtěte více

Mezinárodní univerzity v Moskvě IUM je první soukromá vysoká škola v Rusku, která zaujímá přední místo mezi ruskými soukromé školy. Byla založena v roce 1991 jeho současný předseda Gavriil Popov, pozoruhodný ekonom, politik a první starosta Moskvy. Myšlenka této univerzity byl zpočátku podporoval prezident SSSR Michail Gorbačov a prezident USA George Bush, Sr IUM je nový typ vzdělávací instituce, která, a finančně a právně nezávislé, je státem akreditovaná. Osvědčení o akreditaci № 0078 ze dne 14. prosince 2009. Od konce 90-S BBA a MBA programy IUM jsou pravidelně akreditována Evropskou radou pro Business Education (aktuální akreditaci platné do června 2014).&nbsp&nbsp Mise Naším posláním je výchova vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou schopni pracovat v dnešním národním a mezinárodním podnikatelském prostředí. IUM je liberální orientaci. Mezi jeho základní principy jsou demokracie, lidských a multikulturní hodnoty, zaměřit se na moderní svět, komplexní výcvik, péči a pozornost ke studentům. IUM také podporuje vysoké kvality výuky. Mezi její lektoři jsou známé akademici, profesoři a kvalifikovaných odborníků, uznávaných mezinárodních hostující profesoři. Nejúčinnější a nejpokročilejší metody výuky byly uplatňovány. Univerzita má pevné partnerské vztahy s několika vzdělávacími institucemi v zahraničí. V současné době asi 1 / 8 všech studentů jsou mezinárodní.Pravidelné konference, semináře a kulaté stoly na IUM přinést nové nápady a rozvíjet tvůrčí myšlení, a tím zlepšit výuce a výzkumné činnosti. Nabízíme bakalářských, magisterských a postgraduálních programů v oblasti obchodní administrativy, ekonomie, městské správy, výtvarné činnosti, cizích jazyků, práva a žurnalistiku. &nbsp&nbsp Areály IUM má dva školní areály: sídlo v centru Moskvy a Kuntsevo Campus blízko Skolkovo inovační centrum (2 km západně od Moskvy smyčka hlavní silnice). Méně