Přečtěte si oficiální popis

O společnosti CIMA

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) , založený v roce 1919, je předním světovým a největším profesionálním orgánem účetních manažerů.

CIMA pomáhá jednotlivcům a podnikům uspět využitím plné moci manažerského účetnictví - nejen účtování o rozvaze, ale také účtování o podnikání.

Společně s Americkým institutem certifikovaných účetních znalců (AICPA) jsme v roce 2012 založili označení Chartered Global Management Accountant (CGMA), jehož cílem je poskytnout členům novou úroveň zdrojů a uznání.

Učební osnovy CIMA čerpají z unikátních principů CGMA Global Management Accounting Principles © a CGMA Competency Framework k tomu, aby umožnily jednotlivcům vysoce kvalitní schopnosti, které jim pomohou dosáhnout udržitelného úspěchu v podnikání i financích.

Poskytujeme služby dalšího profesního rozvoje, financujeme akademický výzkum, rozvíjíme vedení myšlení, sledujeme profesní standardy, udržujeme etický kodex pro členy a spolupracujeme s externími poskytovateli výuky a hodnotícími službami, abychom poskytli nejlepší studijní a zkušební zkušenosti.

V roce 2017 členové CIMA a AICPA vytvořili Asociaci mezinárodních certifikovaných účetních odborníků, aby sjednotili a posílili účetnictví na celém světě. Asociace, která reprezentuje vlivnou síť více než 667 000 členů a studentů v oblasti managementu a veřejného účetnictví, připravuje účetní pro dnešní výzvy a příležitosti zítřka.

CIMA na první pohled

Tím, že se stanete CGMA se společností CIMA, připojíte se k největšímu světovému profesionálnímu účetnímu managementu a stanete se součástí skutečně celosvětové sítě více než 600 000 současných a budoucích generací finančních profesionálů.

Proč se stát CGMA s CIMA?

Studiem CIMA budete rozvíjet kritické znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé hledají a jsou připraveni pracovat v jakémkoli podniku - velkém i malém, veřejném či soukromém, po celém světě. Čtěte dál a prozkoumejte, proč je pro vás CGMA s CIMA tou pravou volbou.

Woolich je momentálně akreditován pro úroveň 1 (Certificate in Business Accounting).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Woolich Education »

Poslední aktualizace March 14, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date