Přečtěte si oficiální popis

Program nabízí pohled na design interiérových prostor a interiérových dekorací v různých obchodních kontextech s přihlédnutím k potřebám a chování zákazníků. Studie scénáře uživatele vám umožní pochopit vztahy mezi současným životním stylem a designovými hodnotami a upozornit na nové trendy v této oblasti.

Cesta ke vzdělávání je zaměřena na utváření individuální designové citlivosti, budování osobního expresivního jazyka a získání multidisciplinární kultury, která kombinuje teoretické i praktické aspekty.


Rozvrh: Lekce probíhají od pondělí do pátku ráno a / nebo odpoledne.

Úroveň a předpoklady

Jedná se o středně pokročilý program určený pro studenty s minimálně ročními akademickými zkušenostmi nebo odbornými zkušenostmi v oblasti interiérového designu, průmyslového designu, designu nábytku, architektury. Žadatelé musí zvládnout techniky reprezentace, jako je kreslení, skicování a vykreslování, a vizuální komunikační dovednosti, jako je počítačová grafika a vykreslování, stejně jako tvorba modelů a verbální komunikace.

Metodika a struktura

Vzdělávací cesta vychází z osvojení kulturních, metodických, technických a technologických znalostí a dovedností potřebných pro navrhování komerčních prostor a nábytku, které budou použity v různých obchodních kontextech.

Prostřednictvím strategické kombinace teoretických poznatků, případových studií a workshopů s profesionály z oboru vylepšujete dovednosti formálního a funkčního zastoupení obchodních prostor i produktů, které se zaměřují na sociální aspekty i na udržitelný design a jeho uplatnění průmyslu designu. Počínaje volnou ruční kresbou až po technický návrh, až po výrobu prostorových prostorů a modelů nábytku, zvyšujete důvěru, abyste mohli efektivně sdělit svůj nápad.

Naučíte se metodologie projektu, prototypové techniky a získáte znalosti o charakteristikách udržitelnosti materiálů.

Osnovy

Typologie materiálů 2

Kurz se zaměřuje na problematiku nových technologií udržitelného designu a jejich aplikací v designovém průmyslu, aby se rozšířilo pochopení toho, jak aplikovat materiály a struktury na návrh výrobků a interiérů. Kurz se zaměřuje zejména na vztah mezi projektem, energetickými otázkami a charakteristikami udržitelnosti materiálů, a tím i stavební a strukturální aspekty.

Techniky a technologie kreslení

Kurz je zaměřen na zdokonalení schopností vykreslování, od kreslení z volné ruky až po digitální nástroje s nejnovějším a nejaktuálnějším softwarem, s cílem zvýšit efektivitu komunikace při prezentaci myšlenky.

Dějiny současné architektury 1

Historie architektury je analyzována z hlediska projektových metodologií a technologických a sociálních kontextů. Kurz zkoumá dědictví moderního hnutí a jeho vyjádření v různých geografických kontextech, evropských i mezinárodních.
Prostřednictvím analýzy budov, projektů a dokumentů jsou popsány charakteristiky architektury posledních padesáti let.

Design 2

Tento kurz umožní rozvoj dovedností a metod přístupu k maloobchodnímu designu se zaměřením na design restaurací. Maloobchodní odvětví zažívá revoluci, kdy se většina podnikání bude pohybovat online.

Tradiční cihlový a maltový maloobchod přežije vývoj nových konceptů, které osloví veřejnost, která hledá zážitky, zábavu a volný čas. V tomto scénáři bude design hrát kritickou roli. Vycházíme z analýzy značky, konkurentů a trhu a vyvinete originální design, který bude odpovídat estetickým, marketingovým a provozním potřebám.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Poslední aktualizace February 25, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
19 týdnů
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date