Program nabízí pohled na design interiérových prostor a interiérových dekorací v různých obchodních kontextech s přihlédnutím k potřebám a chování zákazníků. Studie scénáře uživatele vám umožní pochopit vztahy mezi současným životním stylem a designovými hodnotami a upozornit na nové trendy v této oblasti.

Cesta ke vzdělávání je zaměřena na utváření individuální designové citlivosti, budování osobního expresivního jazyka a získání multidisciplinární kultury, která kombinuje teoretické i praktické aspekty.


Rozvrh: Lekce probíhají od pondělí do pátku ráno a / nebo odpoledne.

Úroveň a předpoklady

Jedná se o středně pokročilý program určený pro studenty s minimálně ročními akademickými zkušenostmi nebo odbornými zkušenostmi v oblasti interiérového designu, průmyslového designu, designu nábytku, architektury. Žadatelé musí zvládnout techniky reprezentace, jako je kreslení, skicování a vykreslování, a vizuální komunikační dovednosti, jako je počítačová grafika a vykreslování, stejně jako tvorba modelů a verbální komunikace.

Metodika a struktura

Vzdělávací cesta vychází z osvojení kulturních, metodických, technických a technologických znalostí a dovedností potřebných pro navrhování komerčních prostor a nábytku, které budou použity v různých obchodních kontextech.

Prostřednictvím strategické kombinace teoretických poznatků, případových studií a workshopů s profesionály z oboru vylepšujete dovednosti formálního a funkčního zastoupení obchodních prostor i produktů, které se zaměřují na sociální aspekty i na udržitelný design a jeho uplatnění průmyslu designu. Počínaje volnou ruční kresbou až po technický návrh, až po výrobu prostorových prostorů a modelů nábytku, zvyšujete důvěru, abyste mohli efektivně sdělit svůj nápad.

Naučíte se metodologie projektu, prototypové techniky a získáte znalosti o charakteristikách udržitelnosti materiálů.

Osnovy

Typologie materiálů 2

Kurz se zaměřuje na problematiku nových technologií udržitelného designu a jejich aplikací v designovém průmyslu, aby se rozšířilo pochopení toho, jak aplikovat materiály a struktury na návrh výrobků a interiérů. Kurz se zaměřuje zejména na vztah mezi projektem, energetickými otázkami a charakteristikami udržitelnosti materiálů, a tím i stavební a strukturální aspekty.

Techniky a technologie kreslení

Kurz je zaměřen na zdokonalení schopností vykreslování, od kreslení z volné ruky až po digitální nástroje s nejnovějším a nejaktuálnějším softwarem, s cílem zvýšit efektivitu komunikace při prezentaci myšlenky.

Dějiny současné architektury 1

Historie architektury je analyzována z hlediska projektových metodologií a technologických a sociálních kontextů. Kurz zkoumá dědictví moderního hnutí a jeho vyjádření v různých geografických kontextech, evropských i mezinárodních.
Prostřednictvím analýzy budov, projektů a dokumentů jsou popsány charakteristiky architektury posledních padesáti let.

Design 2

Tento kurz umožní rozvoj dovedností a metod přístupu k maloobchodnímu designu se zaměřením na design restaurací. Maloobchodní odvětví zažívá revoluci, kdy se většina podnikání bude pohybovat online.

Tradiční cihlový a maltový maloobchod přežije vývoj nových konceptů, které osloví veřejnost, která hledá zážitky, zábavu a volný čas. V tomto scénáři bude design hrát kritickou roli. Vycházíme z analýzy značky, konkurentů a trhu a vyvinete originální design, který bude odpovídat estetickým, marketingovým a provozním potřebám.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Poslední aktualizace Únor 25, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 měsíců
Denní studium
Price
8,100 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date