Read the Official Description

CÍLE

Hautes Etudes Filmové scénář si klade za cíl vyškolit odborníky schopné splnit očekávání programu průmyslu o všech záležitostech, které mají vliv na psaní obsahu. Během svých dvou letech přípravy, se studenti učí scénariser jakýkoli druh práce nebo audiovizuálního žánru, ať už se jedná fólie (hraných a dokumentárních), televize nebo média ve svých různých formátech a obsahu specifické.

Na konci svého studia, studenti se dokončuje scénář fiction 90 minut. Toto dílo je předmětem vzdělávacího následovat v průběhu celého roku a vede k obraně.

V této práci přidává disertační práci na téma vztahující se k výcviku obdržel.

DHEC scenar REALIZACE

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Umožnit studentům, kteří si přejí, aby se psaní hlavní zaměření své práce, ať už fiktivní scénáře, v živě-akce nebo animované, dokumentární nebo kreslených scénářů zisk potřebnou odbornou způsobilost k výkonu povolání spisovatele. Umožnit studentům, kteří chtějí k filmu ovládat umění vyprávění a mechanismy playwriting zároveň má schopnosti vypořádat se s inscenací, směrem na herce a filmové tvorby ve svých technických složek zda stříhání filmové natáčení, střih nebo míchání v post-produkci. Dovednosti získané během výcviku umožní studentům ucházet o pozice v následujících oblastech:

  • Všeobecný a tematické kanály televize (čtenář, literární směr)
  • Sofica. finanční společnosti (hráč)
  • výrobní společnosti
DHEC

dotčená veřejnost

Scénář Hautes Etudes Kinematografickým je určen pro studenty úrovně +3. Žadatelé musí prokázat zájem na odborných profesí audiovizuálního sektoru a ve všech formách psaní (kino, divadlo, komiksy, romantika, televize, dokumentární, reportážní).

Program taught in:
Francouzština

See 5 more programs offered by ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date