Digitální a Leadership Letní škola v Barceloně

Všeobecné informace

Popis programu

Odpověď COVID-19:

Neodkládejte své studijní plány. Začněte vzdělávací cestou zapsáním do našeho online kampusu a přijeďte do Barcelony nebo Madridu na podzim nebo v zimě. Smíšené učení je k dispozici pro červenec a říjen.

Digitální a Leadership Letní škola v Barceloně

Připojte se k nám toto léto v Barceloně! Letní škola GBSB Global ve Španělsku poskytuje skvělou příležitost pro studenty z celého světa, aby využili své letní prázdniny, aby získali náskok před svým vzděláním a vynikali akademicky. Během dvou po sobě jdoucích týdnů v červenci 2020 budou studenti zkoumat téma digitálního podnikání a budou mít příležitost zažít, jaký je život jako podnikatel nebo vedoucí podniku v inovativní organizaci.

Klíčová fakta

 • Trvání - 2 týdny
 • Jazyk angličtina
 • Téma - digitální a vedoucí
 • Formát - Ráno a odpoledne
 • Umístění - Barcelona, Madrid

Co se naučíte

Letní škola Highlights

 • Fakulta s průmyslovými zkušenostmi:
  Učte se od výjimečné fakulty GBSB Global která není jen profesory, ale i samotnými vedoucími podniků. Během letní školy ve Španělsku se seznamte se skutečnými obchodními a profesními zkušenostmi naší fakulty. Cítíte se zmocněni moudrostí, kterou sdílejí, o stavu současných trendů, pochopili, kam směřují trhy a pokroky v technologii a také o tom, jak technologie v dnešní době ovlivňuje podnikání.
 • Firemní návštěvy:
  Studenti letní školy se zúčastní několika průmyslových návštěv. GBSB Global Business School pořádá instruktážní výlety do různých společností nejen pro studenty, aby získali praktické znalosti v oboru, ale také jim nabídli důležité příležitosti k vytváření sítí s profesionály v oblasti digitálního obchodu a inovací.
 • Učení praktikováním a inovativní metodologie výuky:
  GBSB Global Business School nabízí studentům prostředí pro učení se, kde profesoři začleňují teoretické znalosti do praktických cvičení. Studenti se budou účastnit různých praktických workshopů, včetně Lego Serious Plays - inovativní metodologie výuky pro rozvoj kreativity.
 • Španělské třídy:
  Pro ty, kteří se začínají učit španělštinu nebo pro ty, kteří se chtějí naučit své jazykové znalosti, nabízí GBSB Global studentům letní školy možnost účastnit se kurzů španělštiny na akademické půdě na úrovni A1-A2.
 • Kariérové poradenství:
  Posaďte se jeden na jednoho s jedním z našich profesionálních kariérních konzultantů, kteří mohou studentům radit o jejich akademickém programu a dalších krocích, které musí učinit, aby dosáhli úspěšné kariéry.
 • Výlety:
  GBSB Global Business School pořádá kulturní výlety a exkurze během letní školy v Barceloně nebo Madridu.
 • Ubytování:
  Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli najít nejlepší místo k životu, ale pamatujte, že Barcelona a Madrid jsou v létě mezi turisty velmi oblíbené a místa jsou omezená.
 • Kurzy pro zápočet:
  Po úspěšném absolvování letní školy ve Španělsku, Barceloně a Madridu získají studenti certifikát a akumulují 4 kredity ECTS, které lze dále převést na jiné obchodní školy nebo univerzity.

Proč se zapojit do digitální a Leadership Letní škola?

Digitální technologie se mění každý den a význam online marketingu změnil náš život úplně. Jen o tom přemýšlejte, jak změnila vaše sociální média a Google AdWords váš život a nákupní chování? Naučte se, jak řídit digitální obchodní strategie a stát se úspěšným lídrem. Připojte se k letní letní škole GBSB Global ve Španělsku, Barceloně a Madridu a zapojte se do kurzu s názvem Digitální a inovace v centru pozornosti.

Podívejte se blíže na digitální strategie a digitální marketing. Studenti se seznámí s KPI, SEO strategiemi, SMM a Google AdWords, inovacemi, podnikáním a kreativitou , prostředím štíhlé spouštění a jak jej spravovat, designovým myšlením a inovací, zkoumáním otevřených versus rušivých inovačních strategií.

GBSB Global Business School v Barceloně

GBSB Global Business School ve Španělsku se nacházejí ve středu dvou pulzujících mezinárodních měst: Barcelona a Madrid. Areály jsou umístěny v moderní, zakázkové budově, která byla intelektuálně navržena tak, aby povzbudila efektivní a pohodlné vzdělávací prostředí, které je technologicky pokročilé. GBSB Global je hrdá na to, že byla oceněna jako první Microsoft Showcase Business School ve Španělsku věnovaná implementaci digitální transformace s cílem zlepšit a přinést inovace do třídy. Studenti se budou těšit z těchto technologií, které mnoho dalších škol nenabízí.

Jak se přihlásit

 • Vyplňte formulář žádosti
 • Dokázat znalost angličtiny
 • Smlouva a platba

Vstupní požadavky

Student musí prokázat dostatečné znalosti anglického jazyka, aby byl schopen číst a porozumět vyučovanému materiálu.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně