Diplom v oboru taneční výuce - děti a mladí lidé (QCF úroveň 6)

Všeobecné informace

Popis programu

Diplom v Dance výuce - Děti a mladí lidé (QCF Level 6)

 • Termíny: září 2015 - červen 2016
 • Hodiny: 112 hodin delší než 14 dnů
 • Plán: soboty a neděle
 • Cena: 2465 libra

Naše diplom v tanečním vyučování a učení je na částečný úvazek kurz pro taneční lékařů, kteří chtějí získat celostátně uznávanou taneční pedagogickou kvalifikaci pro práci s dětmi a mladými lidmi. Diplom je cesta k kvalifikovaný učitel schopnosti a dovednosti učit (QTL) stavu.

Diplom je vhodný pro všechny tanečníky, praktiků a učitelů pracujících s dětmi a mladými lidmi, bez ohledu na úroveň jejich pedagogické praxe, odborné přípravy pozadí nebo styl tance. Diplom je dodán přes 7 víkendu (14 dní) od září 2015 do června 2016, která umožňuje studentům pokračovat v práci, nebo provést další studii. Diplom je naplánováno spuštění po boku svého založení kurzu v profesionálním současného tance a studenti se mohou rozhodnout provést obě kvalifikace.

Diplom je odborná kvalifikace, která se skládá ze čtyř samostatných jednotek obor: vyučování a učení v tanci; Profesionální Znalost Dance vyučování; Kritická reflexe na taneční výuce; a Dance Výuka v praxi. Pro každou jednotku, musí uchazeči úspěšně prokázat své znalosti o studijních výsledků ve vztahu k jejich vlastní praxi a styl tance (nebo styl tance se zajímá).

Diplom je uznávaným učení kvalifikace Institutem pro vzdělávání. Po absolvování kurzu, může požádat kandidáty na QTL, za příplatek.

Aplikace zavření: 30.června 2015, Žadatelé budou informováni o výsledku této žádosti: 10.07.2015

Kdo je Diplom za?

Diplom je vhodný pro všechny tanečních umělců, lékařů a učitelů pracujících s dětmi a mladými lidmi, bez ohledu na úroveň jejich pedagogické praxe, odborné přípravy pozadí nebo styl tance.

To byl navržen tak, aby byly pružné, aby vyhovovaly potřebám učitelů v různých fázích jejich kariéry, a aby se vešly kolem své osobní závazky.

Učitelé mohou pracovat v řadě formálních i neformálních kontextech (např komunitní tanec, tanec mládeže, po školních klubů, tanečních projektů v rámci osnov času, mládežnických klubů, soudnictví ve věcech mládeže práce, sportovní centra).

Diploma může být provedeno v jakémkoliv stylu tance: balet, moderní, jazzu, komerční, street dance, hip hop, taneční sál, a asijské tance.

Pro méně zkušené učitele tance diplomu bude poskytovat školení v teoretické a praktické dovednosti výuky tance pro děti a mládež. Pro zkušenější praktiky může poskytnout příležitost k zamyšlení a rozvíjet svou praxi, stejně jako získat oficiální kvalifikaci, která se bude rozšiřovat své kariérní příležitosti.

Kvalifikovaný Výuka a učení Status

Diplom je uznávaným učení kvalifikace Institutem pro vzdělávání jako cesta kvalifikovaným vzdělávání učitelů a dovedností Status (QTL). Po absolvování kurzu, může požádat kandidáty na QTL, za příplatek. Uchazeči budou také potřebovat angličtinu a matematiku na úrovni 2 (například úroveň GCSE), k získání statusu kvalifikovaného učitele v rámci formálního sektoru.

Chcete-li poznámka: IFL bude uzavření na podzim roku 2014 se mnoho z jeho funkcí, byl přemístěn do nadace vzdělávání a odborného vzdělávání (ETF). Dědictví profesionální formace a žádost o QTL (který je chráněn zákonem) se převádí na EFT a DDTAL absolventi budou moci nadále uplatňovat pro tento proces.

Obsah předmětu

Diplom je odborná kvalifikace, která se skládá ze čtyř samostatných jednotek studia:

 • Unit 1: Výuka a učení v tanci
 • Lekce 2: Profesionální Znalost tance Výuka
 • Jednotka 3: Kritická reflexe na Dance výuce
 • Lekce 4: Dance Výuka v praxi

Pro každou jednotku, musí uchazeči úspěšně prokázat své znalosti o studijních výsledků ve vztahu k jejich vlastní praxi a styl tance (nebo styl tance se zajímá).

Jednotky jsou dodávány prostřednictvím různých workshopů, přednášek a seminářů vedených zkušenými lektory a odborníky. Individuální podpora a mentoring je poskytována Leader kurzu pro každou jednotku.

Doba trvání kurzu a hodiny studia

Diplom je dodáván na částečný úvazek více než sedm víkendů (čtrnácti dnů), mezi zářím 2015 a červnem 2016 včetně. Konečné datum vyhodnocení bude uspořádána k pozdějšímu datu, k datu bude souhlasit zájemci.

Tento celý kurz může být dokončen během tohoto období, ale kandidáti mají tři roky od absolvování první jednotky k dokončení zbývající část kurzu.

Naleznete na konci tohoto dokumentu 2015/2016 termínech.

Celkový počet vyučovaných kontaktních hodin je 112.

Uchazeči budou očekávat, že strávit další hodiny osobní studium a přípravu hodnocení.

Poplatky kurzu

Kurz poplatky jsou splatné ve čtyřech splátkách, čtyři týdny před každým jednotky. Je nutná záloha ve výši 200 liber, aby vám na bezpečném místě (to budou odečteny z poplatků za jednotku 1).

 • Kauce: 200 liber
 • Unit 1: 685 liber
 • Lekce 2: 750 liber
 • Jednotka 3: 305 liber
 • Lekce 4: 525 liber
 • CELKEM poplatky: 2465 libra

Poplatky jsou včetně všech nákladů na posouzení Trinity College v Londýně.

Vstupní požadavky

Kurz je určen pro lidi s různými taneční zkušenosti a zázemím. Žádné formální taneční kvalifikace jsou nutné, aby se do programu zapojí.

Kurz nezahrnuje technické taneční vzdělání a kandidáti by měli mít vhodnou taneční vzdělání nebo významné zkušenosti tance ve svých taneční žánr.

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete potřebovat písemné a mluvené angličtiny dovednosti, jako minimum, na následující úrovni: British IETLS Rada alespoň kapely 6 (obecná angličtina test) nebo výše, TOEFL skóre nejméně 560, Cambridge First Certificate in English (stupně nebo B), nebo Trinity College London integrované dovedností v angličtině II; nebo zkouška Pearson angličtiny (skóre 52 nebo vyšší).

Aplikace od praktiků přes širokou škálu tanečních stylů jsou zváni.

Minimální věk pro podniku kvalifikace je 18 let.

Uchazeči budou potřebovat DBS (zveřejňování a blokování hovorů - formálně CRB) Posílená kontrola, aby se zaregistrovat na 4. bloku.

Další požadavky kurz

Uchazeči budou muset poskytnout důkaz o doručení 60 hodin autonomní vyučovací tanec. Počet hodin může být z předchozího vyučování nebo během podniku diplom (cca. 15 - 18 měsíců).

Kandidáti budou spolupracovat s pracovníky samozřejmě na vývoji Individuální studijní plán vedoucí k další podpoře jejich dalšího profesního rozvoje, v případě potřeby.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Bradford Dance Centre is located in the heart of Bradford city centre. It was established in 2015 to provide a professional, dedicated dance space and creative hub for the people of Bradford and the s ... Čtěte více

Bradford Dance Centre is located in the heart of Bradford city centre. It was established in 2015 to provide a professional, dedicated dance space and creative hub for the people of Bradford and the surrounding areas. Méně