Diplom vědy

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Diplom vědy

Southern Cross University

Zajímá vás svět a jak to funguje? Ponořte se špičkou do věd a inženýrství s tímto kurzem jednoho roku, otevírají možnosti kariéry ve vědě a život objevů!

Diplom vědy vás připraví na základě vědeckých poznatků a dovedností a ochutnáte mnoho příležitostí, které věda poskytuje. Naučíte se jazyk a povaha vědy a matematiky a budete schopni sledovat vaše zájmy v oblasti biomedicínské vědy, inženýrství nebo lidských, ekologických nebo fyzikálních věd, abyste zjistili, kde vás může věda přijmout.

SCU College chápe, že studenti mají různé zkušenosti a způsoby učení. Vysoká škola podporuje váš studijní úspěch a spojuje vás s vašimi kolegy prostřednictvím dalších workshopů, které vám pomohou rozvíjet akademické a studijní dovednosti.

Absolventi mohou zvážit pokračování studia na titul Associate Degree nebo Bachelor v celé řadě vědeckých a inženýrských oborů a obdrží až do jednoho roku zápočet na jejich titul.

Kariérní možnosti

Absolventi diplomu vědy mohou nalézt práci v paroprofesionální práci v řadě prostředí, včetně postavení asistentů v terénu, asistentů laboratoří, důstojníků z revitalizací a pracovníků monitorujícího životní prostředí.

Absolventi, kteří postupují do jednoho z Pathway bakalářského stupně bude mít celou řadu pracovních příležitostí jsou k dispozici v jejich zvolené oblasti ve vládních agentur i v soukromém sektoru.

Hlavní obory studia

Kurz zahrnuje jádrové studium ve vědě, které studenty připravuje na další studium prostřednictvím řady vědních oborů. Diplom bude pomáhat studentům postupovat do jejich preferované oblasti studia, pokud se rozhodnou napsat na Southern Cross University 's Associate Degree Science, bakalářské vědy, bakalářské vědy o životním prostředí, bakalářské námořní vědy a managementu, bakalář lesní vědy a Management, bakalářské inženýrství (Vyznamenání) ve stavebnictví, bakalářské inženýrství (Honours) v inženýrství pobřežních systémů a bakalářské inženýrství (Honors) v strojírenství.

Studijní oblasti jsou nabízeny následovně:

  • Lidská věda (areál Lismore)
  • Environmentální vědy (kampus v Lismore nebo on-line)
  • Fyzikální vědy a matematika (areál Lismore, nebo některé jednotky online)
  • Inženýrství (areál Lismore)

Upozornění: Ne všechny studijní oblasti jsou k dispozici ke studiu online.

Metody hodnocení

Posuzovací úkoly se mohou lišit v jednotlivých jednotkách a mohou zahrnovat eseje, reporty, prezentace zvuku nebo videa, třídní účast, individuální a skupinová práce, online kvízy, analýzy případů a vyšetření. Položky hodnocení jsou v souladu s výsledky učení a jsou navrženy tak, aby bylo zajištěno, že všechny postgraduální atributy jsou hodnoceny v průběhu kurzu. Kritéria výkonnosti, klasifikační standardy a termíny pro posouzení jsou obsaženy v každé jednotné informační příručce. Studenti obdrží včasnou zpětnou vazbu o svých hodnoceních.

Metody výuky

Na studentských školách se setkávají různé výukové přístupy, které mohou zahrnovat přednášky, konzultace, workshopy, laboratorní kurzy, výukové kurzy, on-line aktivity a video-linked nebo podcast virtuální třídy. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce. Studenti obdrží pravidelný plán osobního a / nebo on-line kontaktu s akademickými pracovníky.

Studenti online mají velmi interaktivní studijní režim, který usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Poznámka: Některé jednotky obsahují povinné rezidenční dílny v areálu Lismore, které mohou zahrnovat přednášky, konzultace, laboratorní kurzy a výlety na terénu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
29,200 AUD
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Lismore, New South Wales
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2020
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Lismore, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2020