Přečtěte si oficiální popis

Jste animační fanatik? Ten druh člověka, který se nenávidí, probudí budovu na budík, ale může vždy vyskočit z postele na karikaturu v sobotu ráno? "Vezme si poznámky ve třídě neustálé doodling a denní snění o vzdáleném fantasy světech a barevných postavách? Pokud ano, 2D animace

  • Digitální animátor
  • Návrhář charakteru
  • Storyboard Revisionist
  • Rozložení interpreta
  • Umělec na pozadí
  • Illustrator

2D Animation Training College

Animované postavy se již nevidí pouze v sobotních karikaturách nebo na velké obrazovce - oni se vydali do online her, aplikací, televizních reklam ... skoro všude, kam se podíváte! I když se média mohou stále měnit, naše spojení s animovanými postavami bude vždycky zůstat. A způsob, jakým jsou tyto postavy přivedeny k životu, zůstává pravdivé až do prvních dnů klasické animace ... Takže! Jste připraveni na místo na kreslení? Na trhu práce se dostanete profesionálním portfoliem a demo navijákem, který předvede váš talent a váš styl potenciálním zaměstnavatelům. Pevný přehled o 2D animaci zůstává jednou z klíčových základních dovedností, které mnoho studií hledá při pronájmu animátorů. Absolventi tohoto programu mohou najít práci na úžasných projektech, včetně: Rick a Morty • Rocket Monkeys • Camp Lakebottom • Teen Titans GO Když naši instruktoři nejsou ve třídě se studenty, mohou být nalezeni pracující v animačním průmyslu animace studia jako: Atomové kariéry • Yeti Farm Creative • Disney Interactive • Merkurové filmové práce Tento zrychlený program vám dává dovednosti a trénink, který potřebujete pro potápění do animačního průmyslu, včetně: charakteru designu a rozvržení -Cell Animation-Design pro online a mobilní hry - a další!

"Všichni a všichni, se kterými se spojuješ s Centre for Arts and Technology je tvým nejlepším zdrojem pro to, abys maximálně využil vaší vášně a talentu." - Devin James Watterston

Průběh kurzu

V tomto úvodním čtvrtletí se naučíte praktické dovednosti a znalosti, které tvoří základ výtvarného umění v animaci. Ve svém kurzu animace charakteru se seznámíte s principy animace a aplikací tradičního kreslení v 2D animaci. Získáte úvod do animačního průmyslu, který pokrývá historii animace, měnící se kulturní význam, významné minulé a současné hráče / ovlivňovače, typy animací (2D, 3D, stop-motion, zachycení pohybu atd.). Ve svém prvním kurzu Životní kreslení vás budou trénovat týdenní výcvikové kurzy, abyste vystihovali lidskou podobu přesně - dovednost nezbytnou pro 2D animaci.

Ve svém druhém čtvrtletí budeme vycházet ze základních principů animace získaných v prvním čtvrtletí s dalším tradičním studiem mechaniky člověka a zvířat a herectví. Budete se soustředit na jemné ladění vašich životních kresebních dovedností, jako je stínování, perspektivy, anatomie, proporce a další prvky nezbytné pro umělecké zastoupení lidské podoby. Principy a pravidla lineární a organické perspektivy jsou pokryty vedle jiných kreslících prvků. Digitální malba a design pro animaci budou představeny doplněním a rozšiřováním umělecké palety.

Ve vašem třetím čtvrtletí přecházíte z tradiční animace do animace digitálních znaků, kde kromě animace s aktivem ve studiově kvalitě budete seznámeni s nástroji a technikami práce s tímto digitálním médiem. Budete pokračovat v pokročilejším výcviku v oblasti výcviku v životě, ve kterém získáte další znalosti o anatomii, struktuře, složení, hmotnosti a vykreslování pro zobrazování lidské a zvířecí formy spolu s vyvíjením technik a principů silného charakteru. Budete se také seznámit se Storyboardingem, kde budete trénovat vytváření sekvenčního umění, které zprostředkuje pověst a povahu ve vizuálních médiích.

Ve čtvrtém čtvrtletí budete pokračovat v honování procesu a technik 2D digitální animace znaků pomocí standardních průmyslových metod a softwarových nástrojů. Do svého 2D uměleckého portfolia přidáte základní šíři prostřednictvím tradičního smíšeného mediálního studia v životním výkresu s vodouobráběním, značením a vykreslováním inkoustu, tužkou a pastelem, stejně jako designovými principy a prvky, pokud jde o design v animaci. Zahájíte předprodukční proces ukládání a vyvíjení nápadu pro váš finální projekt, který vám umožní prozkoumat tvůrčí svobodu realizace vlastního nápadu, a zároveň zavést do praxe vše, co jste se dozvěděli o procesu animovaného přehlídkového potrubí.

V tomto rozhodujícím posledním čtvrtletí budete mít prospěch z poradenství a mentorování vašich profesionálních instruktorů a úspěšných trenérů, které vám pomohou zajistit po ukončení studia zaměstnání. Digitální animace znaků bude i nadále vyučovat a posilovat pokročilé techniky, které vám umožní zdokonalit vaše animační dovednosti na úroveň zaměstnatelnosti. Váš konečný projekt vstoupí do klíčové fáze výroby a na výuce tohoto finálního projektu a na profesionální demo naviják a portfolia se naučíte používat digitální editační a postprodukční procesy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Centre for Arts and Technology »

Poslední aktualizace October 19, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
15 měsíců
Denní studium
Price
28,150 CAD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date