Diplom v 2D animaci

Centre for Arts and Technology

Popis programu

Read the Official Description

Diplom v 2D animaci

Centre for Arts and Technology

Jste animační fanatik? Ten druh člověka, který se nenávidí, probudí budovu na budík, ale může vždy vyskočit z postele na karikaturu v sobotu ráno? "Vezme si poznámky ve třídě neustálé doodling a denní snění o vzdáleném fantasy světech a barevných postavách? Pokud ano, 2D animace

  • Digitální animátor
  • Návrhář charakteru
  • Storyboard Revisionist
  • Rozložení interpreta
  • Umělec na pozadí
  • Illustrator

2D Animation Training College

Animované postavy se již nevidí pouze v sobotních karikaturách nebo na velké obrazovce - oni se vydali do online her, aplikací, televizních reklam ... skoro všude, kam se podíváte! I když se média mohou stále měnit, naše spojení s animovanými postavami bude vždycky zůstat. A způsob, jakým jsou tyto postavy přivedeny k životu, zůstává pravdivé až do prvních dnů klasické animace ... Takže! Jste připraveni na místo na kreslení? Na trhu práce se dostanete profesionálním portfoliem a demo navijákem, který předvede váš talent a váš styl potenciálním zaměstnavatelům. Pevný přehled o 2D animaci zůstává jednou z klíčových základních dovedností, které mnoho studií hledá při pronájmu animátorů. Absolventi tohoto programu mohou najít práci na úžasných projektech, včetně: Rick a Morty • Rocket Monkeys • Camp Lakebottom • Teen Titans GO Když naši instruktoři nejsou ve třídě se studenty, mohou být nalezeni pracující v animačním průmyslu animace studia jako: Atomové kariéry • Yeti Farm Creative • Disney Interactive • Merkurové filmové práce Tento zrychlený program vám dává dovednosti a trénink, který potřebujete pro potápění do animačního průmyslu, včetně: charakteru designu a rozvržení -Cell Animation-Design pro online a mobilní hry - a další!

"Všichni a všichni, se kterými se spojuješ s Centre for Arts and Technology je tvým nejlepším zdrojem pro to, abys maximálně využil vaší vášně a talentu." - Devin James Watterston

Průběh kurzu

V tomto úvodním čtvrtletí se naučíte praktické dovednosti a znalosti, které tvoří základ výtvarného umění v animaci. Ve svém kurzu animace charakteru se seznámíte s principy animace a aplikací tradičního kreslení v 2D animaci. Získáte úvod do animačního průmyslu, který pokrývá historii animace, měnící se kulturní význam, významné minulé a současné hráče / ovlivňovače, typy animací (2D, 3D, stop-motion, zachycení pohybu atd.). Ve svém prvním kurzu Životní kreslení vás budou trénovat týdenní výcvikové kurzy, abyste vystihovali lidskou podobu přesně - dovednost nezbytnou pro 2D animaci.

Ve svém druhém čtvrtletí budeme vycházet ze základních principů animace získaných v prvním čtvrtletí s dalším tradičním studiem mechaniky člověka a zvířat a herectví. Budete se soustředit na jemné ladění vašich životních kresebních dovedností, jako je stínování, perspektivy, anatomie, proporce a další prvky nezbytné pro umělecké zastoupení lidské podoby. Principy a pravidla lineární a organické perspektivy jsou pokryty vedle jiných kreslících prvků. Digitální malba a design pro animaci budou představeny doplněním a rozšiřováním umělecké palety.

Ve vašem třetím čtvrtletí přecházíte z tradiční animace do animace digitálních znaků, kde kromě animace s aktivem ve studiově kvalitě budete seznámeni s nástroji a technikami práce s tímto digitálním médiem. Budete pokračovat v pokročilejším výcviku v oblasti výcviku v životě, ve kterém získáte další znalosti o anatomii, struktuře, složení, hmotnosti a vykreslování pro zobrazování lidské a zvířecí formy spolu s vyvíjením technik a principů silného charakteru. Budete se také seznámit se Storyboardingem, kde budete trénovat vytváření sekvenčního umění, které zprostředkuje pověst a povahu ve vizuálních médiích.

Ve čtvrtém čtvrtletí budete pokračovat v honování procesu a technik 2D digitální animace znaků pomocí standardních průmyslových metod a softwarových nástrojů. Do svého 2D uměleckého portfolia přidáte základní šíři prostřednictvím tradičního smíšeného mediálního studia v životním výkresu s vodouobráběním, značením a vykreslováním inkoustu, tužkou a pastelem, stejně jako designovými principy a prvky, pokud jde o design v animaci. Zahájíte předprodukční proces ukládání a vyvíjení nápadu pro váš finální projekt, který vám umožní prozkoumat tvůrčí svobodu realizace vlastního nápadu, a zároveň zavést do praxe vše, co jste se dozvěděli o procesu animovaného přehlídkového potrubí.

V tomto rozhodujícím posledním čtvrtletí budete mít prospěch z poradenství a mentorování vašich profesionálních instruktorů a úspěšných trenérů, které vám pomohou zajistit po ukončení studia zaměstnání. Digitální animace znaků bude i nadále vyučovat a posilovat pokročilé techniky, které vám umožní zdokonalit vaše animační dovednosti na úroveň zaměstnatelnosti. Váš konečný projekt vstoupí do klíčové fáze výroby a na výuce tohoto finálního projektu a na profesionální demo naviják a portfolia se naučíte používat digitální editační a postprodukční procesy.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
15 měsíců
Denní studium
Price
Cena
28,150 CAD
Information
Deadline
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu