Přečtěte si oficiální popis

Centre for Arts and Technology dosáhlo dohody s Yorkville University. Přečtěte si naši tiskovou zprávu a zjistěte, jak by to mohlo vytvořit pro bakalářský design interiéru!

Získejte výuku designu interiérů od našich odborníků z jedné z předních světových škol v oblasti designu interiérů. Centrum nabízí 3 programy pro návrh interiérů; 15měsíční, 18měsíční program a 24měsíční program. Poskytnout vám nástroje a školení, které potřebujete k zahájení kariéry v interiéru. Nechcete jen navrhnout funkční prostor ... Vaším cílem je vytvořit mistrovské dílo. V každé místnosti vidíte krásu a potenciál ... čekáte na správnou kombinaci know-how a představivosti (vaše!). Rozumíte tomu, že každá čára, každá křivka, každá barva se shromažďují jako symfonie, která vytváří požadovaný vzhled a náladu. Interiér je ve vaší budoucnosti a Centre for Arts and Technology , jedna z předních škol v oblasti interiérů v Kanadě, vám pomůže vás tam přijet.

Program Interior Design vás připraví na odměnu, jako je tato:

  • Návrhář interiérů
  • Konzultant stavebního kódu
  • Office Space Planner
  • Konzultant pro řízení prostoru
  • Návrhář kuchyně
  • Maloobchodní a rezidenční prostorový plánovač
  • Realitní konzultant

Návrháři interiérů vytvářejí prostředí, které přinášejí krásu do každodenního života, zobrazují osobnost a přinášejí sofistikovanost a profesionalitu, aby posílily značku podniku nebo maloobchodníka. Představujeme vám jednu z předních škol v oblasti interiérů v Kanadě. Náš rozsáhlý program interiérového designu vám představí vaši uměleckou stránku, seznámí vás s nejnovějšími technologiemi a připraví se na kariéru jako nezávislý návrhář nebo zaměstnání u respektované konstrukční firmy.

Zde jsou jen některé z míst, kde najdete naše absolventy:

Yuge Design • Architektura MacKay-Lyons Sweetapple • Architektura Riddell Kurczaba • Kanada Apache • Bergrand Fast Design • Konstruktory Jade Bay

Program Interior Design nabízí odbornou přípravu prostřednictvím instruktorů, kteří se těšili úspěšné vlastní kariéře interiérového designu. Naučíte se od všech nejlepších aspektů průmyslu interiérového designu, od tradičního kreslení a vykreslování až po 3D modelovací software, od osvětlovacích a konstrukčních metod.

Budete mít také možnost vytvářet cenná spojení a učit se z první ruky během několika pracovních stáží. S vaším profesionálním diplomem pro design interiéru budete mistrem technik výkresu - AutoCAD a SketchUp-Building Technologies - Detailní práce v interiérovém designu - Teorie a principy interiérového designu - Osvětlení - Historie architektury a designu - Grafická komunikace - Metody reprezentace - stavební kódy a udržitelný design.

"Vybral jsem Centre for Arts and Technology kvůli jejich menším třídám a skutečnému zájmu o můj úspěch. Program Design Interior mě definitivně připravil na kariéru, o které jsem vždycky snil. "- McKenzie Hedman

* Budoucí cesta certifikačních kvalifikací Interior Design (NCIDQ) se často mění. Centre for Arts and Technology sleduje profesionální vývoj v oblasti interiérového designu a bude reagovat správně na změnách. Všichni studenti by měli vyhledávat aktualizované informace, které jsou k dispozici prostřednictvím národní asociace (IDC) a každé jednotlivé provinční sdružení. Zjistěte více o aktuálním stavu požadavků na způsobilost pro zkoušky NCIDQ. V současné době se absolventi Centre for Arts and Technology dovednosti kvalifikují k napsání zkoušky NCIDQ na požadované postgraduální pracovní zkušenosti. Postupujte prosím s programovým poradcem, který vám pomůže v tomto procesu.

Průběh kurzu

V prvním čtvrtletí studenti zkoumají koncepty založené na teorii designu a technických znalostech a začínají uplatňovat tyto znalosti prostřednictvím projektové práce. Studenti se naučí manipulovat s teoriemi a koncepty, aby vytvořili silná řešení ve vnitřním prostředí. Tato čtvrtletí poskytuje porozumění globálnímu pohledu na lidské úspěchy v architektuře, interiérovém designu a dekorativním umění a jejich významu pro moderní život. Budou zavedeny základní technické dovednosti v oblasti tvorby a digitálních programů a do konce čtvrtletí budou studenti schopni čerpat a aplikovat nové znalosti a dovednosti na projekty v nadcházejících čtvrtletích.

Čtvrtý čtvrtletí se podrobně zabývá lidskými, environmentálními a "univerzálními / bezbariérovými" aspekty vnitřního designu a prostorového plánování. Studenti budou vyzváni k řešení prostorových prostorových problémů a prozkoumání propojení mezi vnitřními a vnějšími prostory. Kurzy zkoumají environmentální a udržitelné faktory, které ovlivňují výběr a návrh materiálů a komponent a objevují nové inovace pomocí praktického experimentování, nezávislého a skupinového výzkumu, návštěv na místě a hostujících přednášek. Studenti začnou rozvíjet osobní a vizuálně přesnější styl vizuálního prezentování svých projektů a zároveň zkoumají konstrukční systémy, komponenty a metody používané v dřevěném rámu a bytové výstavbě.

Programovací proces je nedílnou součástí praxe designu interiérů a čtvrté čtvrtletí seznámí studenty s koncepty plánování, nábytkem a specifikacemi dokončení spojenými s komerčním designem se zaměřením na koncepty pohostinství. Studenti vytvoří počítačem vytvořené 3D modely a prozkoumají techniky vykreslování pro koncepční návrh a prezentaci. Kurzy prozkoumají konstrukci a detaily interiérových komponent, jako jsou podlahové, stěnové a stropní systémy, stejně jako práce v mlýně, které rozvíjejí pochopení, jak přesně kreslit a navrhnout detaily. Studenti budou vyvíjet pokročilé světelné kresby pro komerční prostory včetně detailů a specifikací, které povedou k tvůrčím a funkčním řešením. Tento čtvrtletí je kladen důraz na aplikaci konceptů pomocí technických kritérií, specifikací, uspořádání a koordinace stavebních systémů.

V pátém čtvrtletí studenti rozvíjejí nástroje a techniky pro výzkum a uplatňování stavebních předpisů a předpisů univerzálního designu pro vnitřní prostředí. Studenti se také seznámí se současnými udržitelnými postupy a systémy hodnocení, jako jsou: LEED (Leadership in Energy and Environmental Design, Pasivní dům a budova WELL a jak hodnotit a aplikovat strategie v projektových projektech. studenti komunikovat efektivněji s dalšími odborníky v oblasti designu, jako jsou architekti, inženýři, dodavatelé a stavební úředníci, kteří jsou všichni partneři v integrovaném procesu návrhu. Systémy, jako jsou stavební systémy, udržitelné stavební strategie, systémy distribuce energie, mechanické systémy, HVAC a instalatérství, energetický management, systémy pro datové a hlasové komunikace, bezpečnost a akustika. Studenti budou rozvíjet své dovednosti v různých softwarových programech CAD, které se v současné době používají v průmyslu, a to vytvořením kompletního souboru pracovních výkresů. aplikace konceptů v oblasti maloobchodu a zdravotnictví.

V šestém čtvrtletí se studenti zaměří na zdokonalování a rozvoj vašich koncepčních dovedností, zdokonalování schematických koncepcí návrhu, přípravu závěrečných výkresů a zlepšení vizuálních prezentačních dovedností. Kurzy prozkoumají různé teorie, přístupy a nábytkářské aplikace implementované v návrhu dnešní malé, střední a velké korporátní kanceláře. Studenti zkoumají obchodní a odbornou praxi týkající se designu interiérů, zaměřují se na zakázky, nabídky, odpovědnosti za projektanty a profesní etiku, jakož i odborné poplatky, fakturaci a pojištění. V tomto čtvrtletí začnou studenti sestavovat a připravovat předběžné portfolio znalostí a nástrojů potřebných k dokončení vysoce kvalitního akademického a profesionálního portfolia ve více formátech. Pod mentorem sponzora praktického cvičení budou studenti získávat první z dvou pracovních stáží v interiérovém designu a souvisejících průmyslových odvětvích, které jsou relevantní pro jejich zájmy a úroveň schopností.

V sedmém čtvrtletí rozšiřují studenti své znalosti, praktické využití a uplatňování stavebního předpisu a předpisů o univerzálním designu, aby prokázali své chápání odpovědnosti interiérového designéra při navrhování se zdravím, bezpečností a blahobytem veřejnosti. Studenti připraví přehled plánu a analýzu kódu pro svůj projekt závěrečné promoce. Studenti se budou zabývat vyšetřovacím výzkumem pomocí technik založených na důkazech a vypracovat zprávu, která bude základem pro váš projekt závěrečného absolvování, a přitom postupně rozvíjí své dovednosti 3D Computer Assisted Design pomocí průzkumu dalšího 3D softwaru pro konstrukci a renderování interiérových prostorů . Kurzy pokrývají, co je potřeba, aby se stali úspěšnými podnikateli na dnešním trhu a umožnili studentům vytvářet vlastní obchodní plán a podnikovou identitu. Sedmé čtvrtletí obsahuje druhou praxi / pracovní prostředí v rámci firem, obchodů a poskytovatelů služeb v rámci profesní výuky v interiérech, aby bylo studentům více chápáno toto povolání.

Významná část posledního čtvrtletí bude realizovat výsledky výzkumu ze 7. čtvrtletí do návrhového řešení pro závěrečný projekt, který se bude shodovat s oblastmi zájmu, které by studenti chtěli věnovat v interiérovém designu. Studentské projekty se budou zabývat skutečnou a hmatatelnou potřebou v rámci komunity a studenti představí konečné řešení pro komunitu, projektantský průmysl a členy fakulty.

Studenti vypracují a koordinují kompletní sadu výkresů, které dokládají, že chápou sestavení jednotlivých částí projektu do jednoho konečného soudržného výkresového balíčku. Během tohoto čtvrtletí dokončí také studentské portfólio, webové stránky a sociální média, které pomohou prezentovat své schopnosti potenciálním zaměstnavatelům po ukončení studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Centre for Arts and Technology »

Poslední aktualizace October 19, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
15 - 24 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date