Přečtěte si oficiální popis

Objevte, co znamená vzít vaši vášeň digitální fotografie a přeměnit ji na vzrušující, obohacující a naplňující kariéru ve Centre for Arts and Technology digitálního fotografování Centre for Arts and Technology ; jedna z předních škol digitální fotografie v Kanadě. Naučte se každý aspekt umělecké, technické a historické stránky digitální fotografie při sestavování profesionálního portfolia prostřednictvím učebny, studií a reálných životních nabídek nabízených na Centre for Arts and Technology digitální fotografii v Centre for Arts and Technology . Fotografie se možná začaly jako hobby pro vás, ale vy jste brzy rozpoznali potenciál, jak změnit své koníčky na něco víc. Vidíte krásu v tom, co ostatní mohou považovat za samozřejmost, a víte, že správné osvětlení a kompozice mohou změnit způsob, jakým se díváme téměř na všechno. Myšlenka na samostatnou práci vás vzrušuje a nemůžete čekat, až budete sdílet svou vizi se světem. Jste připraveni učinit tuto vizi realitou?

Za pouhých 12 měsíců bude program digitální fotografie nabízený na jedné z předních škol digitální fotografie v Kanadě připraven pro tyto kariéry:

 • Obchodní fotograf (produkt, móda, reklama)
 • Průmyslový fotograf
 • Fotograf výtvarného umění
 • Asistent fotografa
 • Fotožurnalista / redaktor fotografie
 • Fotograf portrétu
 • Sport / Akční fotograf
 • Událost / svatební fotograf
 • Fotograf divoké zvěře
 • Filmový / televizní fotograf
 • Architektura a fotograf
 • Stock Fotograf
Program Digitální fotografie v centru pro umění a technologie je navržen tak, aby zvyšoval vaše dovednosti, představil vám nové techniky a připravil vás, abyste narazili do země, když začnete svou kariéru. Digitální fotografie nabízí několik kariérních cest, ale mnozí z našich absolventů pokračují v otevření vlastních studií.
Zde je jen malý vzorek firem a událostí, s kterými se naši studenti po absolvování vzdělávali: Disney's Club Penguin • Sony Music Canada • Vinařství Quail's Gate • Velký bílý lyžařský areál • CIBC Run for the Cure • Klub chlapců a dívek Kanady • Vlhký Ape Productions • Středisko Centre for Arts and Technology letních festivalů Gravity Summer Centre for Arts and Technology vás naučí každý aspekt umělecké, technické a historické stránky řemesla.
Vaše lekce se budou konat ve třídě, v ateliérech a při skutečných fotografiích. Nejlepší ze všech je, že tento kurz dokončíte profesionálním portfoliem, které bude obsahovat vlastní značku, vizitky a webové stránky, které vám pomohou prodávat své dovednosti novým klientům.
Po celou dobu studia na Centre for Arts and Technology se naučíte Adobe Lightroom, Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere-Composition, Teorie, Principy fotografického umění - Historie fotografie a pokroky v oblasti fotografické techniky.

"Struktura programu Digital Photography byla ideální pro rychlé učení se správné technice a získání konstruktivní zpětné vazby. Centre for Arts and Technology mi poskytlo zdroje, síť a podporu, kterou jsem potřeboval, abych vedl k neuvěřitelným příležitostem. "- Mike Phang

Průběh kurzu

V prvním čtvrtletí budou studenti seznámeni s principy fotografie, pozorováním světla, fotografickými kategoriemi, základními obchodními praktikami a dovednostmi v oblasti profesionálního rozvoje, které budou sloužit jako základ pro zbytek programu digitální fotografie. V principu fotografie budete prostřednictvím praktického učení a úkolů poučeni o ovládacích prvcích vašeho fotoaparátu a terminologii týkající se expozičního trojúhelníku, rámování a složení, optiky čoček a základní teorie barev.

Sledování světla osvětlí světlo ... jak to funguje a jak můžeme jako tvůrci obrazu manipulovat s tím, abychom sloužili našim kreativním výsledkům? Studenti budou pracovat ve třídě a na úkolech, učí se základní tvarovací nástroje a terminologie obklopující světlo ve fotografickém smyslu.

Prostřednictvím fotografických kategorií získáte získané dovednosti v základním softwaru pro základní digitální grafiku, a zároveň budete zkoumat různé žánrové fotografie, které má student k dispozici po absolvování studia.

Na základě studií a praktik z prvního čtvrtletí se budete ve druhém čtvrtletí hlouběji zabývat uměním a vědou v oblasti fotografování a tvorby obrazu. Technická dokonalost je zaměřením na principy fotografie a osvětlení pro třídy Stills. Zde budete pracovat na stále pokročilejších technických úkolech, jak v ateliéru, tak i na místě, během praktických vyučovacích hodin. Tyto úkoly budou zahrnovat četné scénáře fotografování a poskytnou rámec pro silné dovednosti v kreativní a technické fotografii. Tyto úkoly budou doplňovat kurzy v oblasti digitálního zobrazování a historie fotografie ... digitální pracovní postup pro pracovní profesionály, zpracování obrazu a manipulaci s obrázky

Ve třetím čtvrtletí začnete hledat umístění na fotografickém trhu a jak to dělat. Během tříd Business of Photography uskutečňujete průzkum trhu a vyvíjíte podnikatelský plán pro navrhovanou pracovní Pathway . Schopnosti zaměstnatelnosti budou rozpadat profesní pracovní postupy včetně zdraví a bezpečnosti, základní výrobní dovednosti a úkoly / řízení projektu.

V programu Osvětlení pro fotografy budete připraveni pracovat na řadě úkolů zaměřených na zlepšení pracovní praxe / důvěry tím, že vám poskytne kreativnější prostor, v němž budete rozvíjet svůj smysl pro prostor, místo a fotografický hlas. Důraz bude kladen na tvůrčí směřování a metodiku práce. Pokročilá technologie Digital Imaging bude i nadále zkoumat a znovu vytvářet principy a techniky manipulace, stejně jako rozvíjet dovednosti "natáčení k úpravám", které jsou vlastní určitým žánrům fotografie.

To je místo, kde se všechno spojuje, vaše poslední čtvrtletí. Nejlepším krokem dopředu je název příštích tří měsíců. V tomto čtvrtletí strávíte velkou část svého času a připravíte své finální fotografické portfolia (tisk a webové stránky). To se uskuteční v dílnách zaměřených na tvorbu portfolia, kde budete instruováni a pověřeni tím, že vytvoříte co nejlépe nejlepší snímky. Uskutečneme dvě velkoplošné produkce, tabule v povědomí o současné fotografii a fotografický esej a prezentaci v komponentě Profesionální fotografie.

V podnikání fotografie vybudujete vše potřebné k tomu, abyste získali ty a vaše obrázky na trhu po promoci ... marketingové platformy sociálních médií, vizitky, marketingová strategie a počátky identity značky. Digitální Darkroom bude i nadále sledovat profesionální kompozitní natáčení, úpravu pro tisk podkladů a vývoj dynamického workflow, který bude podporovat váš fotografický styl a pracovní návyky.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Centre for Arts and Technology »

Poslední aktualizace October 5, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
12 měsíců
Denní studium
Price
23,100 CAD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date