Diplom v digitální fotografii

Centre for Arts and Technology

Popis programu

Read the Official Description

Diplom v digitální fotografii

Centre for Arts and Technology

Objevte, co znamená vzít vaši vášeň digitální fotografie a přeměnit ji na vzrušující, obohacující a naplňující kariéru ve Centre for Arts and Technology digitálního fotografování Centre for Arts and Technology ; jedna z předních škol digitální fotografie v Kanadě. Naučte se každý aspekt umělecké, technické a historické stránky digitální fotografie při sestavování profesionálního portfolia prostřednictvím učebny, studií a reálných životních nabídek nabízených na Centre for Arts and Technology digitální fotografii v Centre for Arts and Technology . Fotografie se možná začaly jako hobby pro vás, ale vy jste brzy rozpoznali potenciál, jak změnit své koníčky na něco víc. Vidíte krásu v tom, co ostatní mohou považovat za samozřejmost, a víte, že správné osvětlení a kompozice mohou změnit způsob, jakým se díváme téměř na všechno. Myšlenka na samostatnou práci vás vzrušuje a nemůžete čekat, až budete sdílet svou vizi se světem. Jste připraveni učinit tuto vizi realitou?

Za pouhých 12 měsíců bude program digitální fotografie nabízený na jedné z předních škol digitální fotografie v Kanadě připraven pro tyto kariéry:

 • Obchodní fotograf (produkt, móda, reklama)
 • Průmyslový fotograf
 • Fotograf výtvarného umění
 • Asistent fotografa
 • Fotožurnalista / redaktor fotografie
 • Fotograf portrétu
 • Sport / Akční fotograf
 • Událost / svatební fotograf
 • Fotograf divoké zvěře
 • Filmový / televizní fotograf
 • Architektura a fotograf
 • Stock Fotograf
Program Digitální fotografie v centru pro umění a technologie je navržen tak, aby zvyšoval vaše dovednosti, představil vám nové techniky a připravil vás, abyste narazili do země, když začnete svou kariéru. Digitální fotografie nabízí několik kariérních cest, ale mnozí z našich absolventů pokračují v otevření vlastních studií.
Zde je jen malý vzorek firem a událostí, s kterými se naši studenti po absolvování vzdělávali: Disney's Club Penguin • Sony Music Canada • Vinařství Quail's Gate • Velký bílý lyžařský areál • CIBC Run for the Cure • Klub chlapců a dívek Kanady • Vlhký Ape Productions • Středisko Centre for Arts and Technology letních festivalů Gravity Summer Centre for Arts and Technology vás naučí každý aspekt umělecké, technické a historické stránky řemesla.
Vaše lekce se budou konat ve třídě, v ateliérech a při skutečných fotografiích. Nejlepší ze všech je, že tento kurz dokončíte profesionálním portfoliem, které bude obsahovat vlastní značku, vizitky a webové stránky, které vám pomohou prodávat své dovednosti novým klientům.
Po celou dobu studia na Centre for Arts and Technology se naučíte Adobe Lightroom, Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere-Composition, Teorie, Principy fotografického umění - Historie fotografie a pokroky v oblasti fotografické techniky.

"Struktura programu Digital Photography byla ideální pro rychlé učení se správné technice a získání konstruktivní zpětné vazby. Centre for Arts and Technology mi poskytlo zdroje, síť a podporu, kterou jsem potřeboval, abych vedl k neuvěřitelným příležitostem. "- Mike Phang

Průběh kurzu

V prvním čtvrtletí budou studenti seznámeni s principy fotografie, pozorováním světla, fotografickými kategoriemi, základními obchodními praktikami a dovednostmi v oblasti profesionálního rozvoje, které budou sloužit jako základ pro zbytek programu digitální fotografie. V principu fotografie budete prostřednictvím praktického učení a úkolů poučeni o ovládacích prvcích vašeho fotoaparátu a terminologii týkající se expozičního trojúhelníku, rámování a složení, optiky čoček a základní teorie barev.

Sledování světla osvětlí světlo ... jak to funguje a jak můžeme jako tvůrci obrazu manipulovat s tím, abychom sloužili našim kreativním výsledkům? Studenti budou pracovat ve třídě a na úkolech, učí se základní tvarovací nástroje a terminologie obklopující světlo ve fotografickém smyslu.

Prostřednictvím fotografických kategorií získáte získané dovednosti v základním softwaru pro základní digitální grafiku, a zároveň budete zkoumat různé žánrové fotografie, které má student k dispozici po absolvování studia.

Na základě studií a praktik z prvního čtvrtletí se budete ve druhém čtvrtletí hlouběji zabývat uměním a vědou v oblasti fotografování a tvorby obrazu. Technická dokonalost je zaměřením na principy fotografie a osvětlení pro třídy Stills. Zde budete pracovat na stále pokročilejších technických úkolech, jak v ateliéru, tak i na místě, během praktických vyučovacích hodin. Tyto úkoly budou zahrnovat četné scénáře fotografování a poskytnou rámec pro silné dovednosti v kreativní a technické fotografii. Tyto úkoly budou doplňovat kurzy v oblasti digitálního zobrazování a historie fotografie ... digitální pracovní postup pro pracovní profesionály, zpracování obrazu a manipulaci s obrázky

Ve třetím čtvrtletí začnete hledat umístění na fotografickém trhu a jak to dělat. Během tříd Business of Photography uskutečňujete průzkum trhu a vyvíjíte podnikatelský plán pro navrhovanou pracovní Pathway . Schopnosti zaměstnatelnosti budou rozpadat profesní pracovní postupy včetně zdraví a bezpečnosti, základní výrobní dovednosti a úkoly / řízení projektu.

V programu Osvětlení pro fotografy budete připraveni pracovat na řadě úkolů zaměřených na zlepšení pracovní praxe / důvěry tím, že vám poskytne kreativnější prostor, v němž budete rozvíjet svůj smysl pro prostor, místo a fotografický hlas. Důraz bude kladen na tvůrčí směřování a metodiku práce. Pokročilá technologie Digital Imaging bude i nadále zkoumat a znovu vytvářet principy a techniky manipulace, stejně jako rozvíjet dovednosti "natáčení k úpravám", které jsou vlastní určitým žánrům fotografie.

To je místo, kde se všechno spojuje, vaše poslední čtvrtletí. Nejlepším krokem dopředu je název příštích tří měsíců. V tomto čtvrtletí strávíte velkou část svého času a připravíte své finální fotografické portfolia (tisk a webové stránky). To se uskuteční v dílnách zaměřených na tvorbu portfolia, kde budete instruováni a pověřeni tím, že vytvoříte co nejlépe nejlepší snímky. Uskutečneme dvě velkoplošné produkce, tabule v povědomí o současné fotografii a fotografický esej a prezentaci v komponentě Profesionální fotografie.

V podnikání fotografie vybudujete vše potřebné k tomu, abyste získali ty a vaše obrázky na trhu po promoci ... marketingové platformy sociálních médií, vizitky, marketingová strategie a počátky identity značky. Digitální Darkroom bude i nadále sledovat profesionální kompozitní natáčení, úpravu pro tisk podkladů a vývoj dynamického workflow, který bude podporovat váš fotografický styl a pracovní návyky.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace October 5, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
12 měsíců
Denní studium
Price
Cena
23,100 CAD
Information
Deadline
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu