Diplom v elektronické hudební produkci

Centre for Arts and Technology

Popis programu

Read the Official Description

Diplom v elektronické hudební produkci

Centre for Arts and Technology

Zvuk vás vždy fascinoval. Milujete vytváření beatů, které způsobují, že lidé vstávají a pohybují. Myšlenka vytváření zvukových scén, které mění životy lidí, je konečným cílem. Víš, co chceš dělat ... ale až do teď jsi nikdy nenapadlo, že bys mohl svou vášeň změnit na skutečnou kariéru. Pravdou je, že hudební průmysl potřebuje lidi stejně jako vy! Získejte školení a poradenství, které potřebujete, abyste se na profesionální úrovni dostali na další úroveň.

Program elektronické hudební produkce Vás připraví na tyto kariéry:

  • Sound Designer a hudební producent
  • Programátor MIDI
  • Zvukový a hudební skladatel
  • Zvukové efekty a editor dialogů
  • Producent audiovizuální a multimediální techniky

Elektronická hudební produkce je zrychlený program, který nabízí naše oddělení Audio Engineering. Tento kurz je šitý na míru pro každého, kdo se zajímá o zvukovou a hudební produkci se zvláštním zaměřením na výrobu, nahrávání, mixování a aranžování digitální hudby.

Nejlepší část? Technologie otevřela dveře pro nové umělce, kteří vytvořili hudbu přímo z vlastních domácích studií. Ať už chcete být nezávislým nebo placeným hudebním producentem, vytvářet beat pro DJ nebo pracovat ve filmu, hře nebo televizním průmyslu - správné školení a technické dovednosti vám umožní používat vlastní počítač jako rozbočovač vašeho digitální tvorba hudby.

Za pouhých 12 měsíců budete ovládat dovednosti, software a vybavení, které potřebujete pro zlomení do bizu, včetně: Logic-Pro Tools-MIDI-Hudba Kompozice a Teorie-Nahrávání a Mixování-Profesionální vývoj-Hudba Arranging a Scoring- Kariérové ​​řízení.

Instruktoři z Centre for Arts and Technology budou vychovávat váš talent a ukáže vám, jak začít v tomto průmyslu od prvního dne. S jejich pomocí vytvoříte vlastní profesionální demo naviják a naučíte se vyrábět, prodávat a prodávat svou hudbu. Budete se seznámit s příklady řízení projektů, řešení problémů, vytváření sítí v obchodních sítích a řízení kariéry, které vás připraví na obchodní stránku práce. Nejlepší ze všech, budete si moci vybrat z široké škály volitelných předmětů z naší rozsáhlé audiotechnologie

Průběh kurzu

V prvním čtvrtletí se seznámíte se základními technickými a teoretickými dovednostmi potřebnými pro práci v oboru zvuku, protože se týká elektronických umělců a producentů. Naučíte se značně v rámci průmyslových standardů DAW, jako je Ableton live, aplikujete hudbu na teorii písma a dozvíte se o správných technikách pro zvuk navrhující vlastní skladby.

Ve druhém čtvrtletí se studenti ponoří hlouběji do témat zahrnutých v prvním čtvrtletí a upevní svou znalostní základnu. Studenti se také naučí insu a outs o tom, jak své sady dělali naživo, včetně beat shody, frází a míchání stop. Ve druhé čtvrtině také studenti pracují intenzivněji na jejich zvukovém designu a skladbách.

Ve vašem třetím čtvrtletí se ozvučení živého zvuku zavádí praktickým nastavením a teardown kompletních zvukových systémů. Výrobní techniky a zvukové trendy jsou zkoumány v řadě žánrů EDM, stejně jako pokročilejší techniky pro návrh zvuku. Tato čtvrtina se zaměřuje na skladbu a skladbu písní v rámci DAW, včetně analýzy populárních písní a trendů psaní písní.

V posledním čtvrtletí budete pracovat na vašich kariérních cílech s vyučovacími hodinami v hudebním průmyslu, které studentům pomohou pochopit obchodní stránku tvorby a marketingu hudby. Pokročilá třída DJ vám pomůže připravit se na vaše živé sety, když budete hrát na hardwaru s průmyslovým standardem, a pochopíte také, jak používat Ableton Live ke spouštění složitých sekvencí a přehlídek. Míchání a mastering je velkou částí tohoto čtvrtletí, přičemž studenti mají mentorskou instruktáž, která jim pomáhá dokončit jejich skladby pro správné vydání.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
12 měsíců
Denní studium
Price
Cena
23,900 CAD
Information
Deadline
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu