20měsíční program je navržen tak, aby poskytl studentům, kteří jsou vášniví v sektoru potravin a nápojů, profesionální kvalifikaci, aby mohli začít kariéru v řízení restaurací. Program zahrnuje teoretické znalosti, praktický obsah v reálném světě a stáže. Kromě zvládnutí základů řízení restauračních operací budou studenti vybaveni obchodním zaměřením prostřednictvím rozvoje dovedností souvisejících s financováním, marketingem a řízením lidských zdrojů, které jsou klíčem k tomu, aby se stal úspěšným profesionálním manažerem restaurace. Tento program je ideální pro studenty, kteří usilují o pozice, jako je manažer restaurace, catering nebo banket manager, ředitel potravin a nápojů v restauracích a hotelových podnicích.

Stáže

Více možností pro čerstvé absolventy a kvalifikované osoby jsou k dispozici na seznam certifikátů a diplomových programů s praktickými stážemi v SAE.

Díky solidním partnerským vztahům mezi hlavními mezinárodními hotelovými společnostmi a leteckými společnostmi umožňuje studentům zažít praktické pracovní stáže v různých odvětvích podle zaměření programu.

Tým kariérového poradenství HTMi Dubaj ví, že praktické dovednosti v kombinaci s pozitivním přístupem jsou vysoce oceňovány personalisty, proto jsme navrhli naše kurzy, aby se studenti mohli orientovat tak, aby se jejich kariérní vyhlídky nesmírně zlepšily. Naše stáž a úspěchy na pracovišti hovoří samy za sebe.

75% všech absolventů HTMi se připojuje k hlavním mezinárodním hotelovým řetězcům, jeden ze tří absolventů HTMi začíná svou kariéru v oblasti pohostinství na manažerských pozicích a 80% absolventů HTMi zajišťuje jejich plné umístění před dokončením závěrečných semestrů.

Stipendia

HTMi Dubaj nabízí řadu stipendií.

Stipendia jsou nabízena jednotlivcům, kteří úspěšně absolvovali střední školu s minimálně 90% průměrem (nebo ekvivalentem) nebo CGPA 3.0 výše (nebo ekvivalentem) pro transferové studenty. Student také podpoří jeho přihlášku důkazem o jeho motivaci pro pohostinství.

Omezený počet stipendií je k dispozici pro každý semestr (od ledna do srpna každého roku) a žádosti musí být podány minimálně dva kalendářní měsíce před začátkem semestru.

Všechny přihlášky budou posouzeny vědeckou radou HTMi Dubai a uchazeči, kteří budou vybráni do užšího výběru, budou kontaktováni na pohovor.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z HTMI Switzerland Dubai »

Poslední aktualizace April 11, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
20 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date