NFI podpisový filmový diplom

Náš program na výrobu filmů Vás zcela ponoří do procesu natáčení filmu. Devět měsíců studenti NFI žijí, jedí a dýchají film a jak se filmy dělají.

Naší filozofií je, aby se studenti seznámili se všemi fázemi a úlohami, které se podílejí na tvorbě filmu. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vlastně vytváření filmů. V rámci tohoto diplomového programu spolupracují studenti na různých projektech při vytváření vlastních filmů. Do konce programu získají studenti potřebné dovednosti, neocenitelné souvislosti a obsah pro vlastní profesionální demo naviják.

Programové moduly

Během devítiměsíčního programu se náš kurz skládá ze čtyř modulů. Každý modul běží po dobu 9 týdnů a obsahuje klíčové výsledky výroby. Každý student obdrží své známky na závěr každého modulu.

Kurzy týdnů

Každý týden tříd probíhá od pondělí do čtvrtka (s variací na federální svátky). Pátky jsou nestrukturované, takže studenti mohou pracovat na jejich produkcích.

Každý týden je věnován určitému kurzu. Pro tento týden jsou naši studenti vyučováni odborníky v oboru, kteří aktivně pracují ve svých oblastech. Tento rychlý formát poskytuje strukturu, která umožňuje našim studentům vytvářet sadu dovedností v oblasti výroby.

Dny instrukcí

Typický den může začít v 10 hodin v NFI. Studenti začnou s výukou týdenních témat a poté své znalosti praktikovat praktickými cvičeními a demonstracemi. Formální instrukce obvykle trvá 3,5 hodiny, po které následuje 3 hodiny aktivní studie. Laboratoř umožňuje studentům flexibilitu pracovat na týdenních relevantních dovednostech a probíhajících projektech.

Co se naučíte

Produkční program NFI je určen k výuce všech důležitých dovedností potřebných pro filmovou produkci. Předchozí zkušenost není nutná k tomu, aby byl program úspěšný - vše, co potřebujete, je vášeň pro filmování.

Ať už se jedná o hrané filmy, dokumentární filmy, svatební videa, reklamy nebo něco mezi nimi, kurzy a témata vyučovaná v tomto filmovém programu zvýší vaše dovednosti a vyzve vás, abyste se stali opravdovými profesionály ve filmovém průmyslu.

Požadavky na přijetí

Absolvování střední školy nebo ekvivalent, 18 let. Předpokládá se, že studenti na plný úvazek dokončí 16 hodin týdně přednášky a 10 hodin týdně hands-on čas. Třídy jsou od pondělí do čtvrtka v areálu NFI. Doba a umístění v reálném čase závisí na projektu.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
9 měsíců
Denní studium
Price
19,800 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date