Diplom z technologie svařování

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program svařovací techniky nabízí dva roky praktického vzdělávání na plný úvazek. První rok se zaměřuje na akademické základy a konstrukci a výrobu ocelových konstrukcí. Během druhého roku se naučíte konstrukci, konstrukci a testování tlakových nádob. V rámci finálního projektu budete navrhovat, stavět a testovat tlakovou nádobu. Rovněž jsou vyvinuty praktické svařovací dovednosti, aby bylo možné důkladně porozumět svařovacím procesům.

Fix it

Tvoje kariéra

Absolventi mohou najít práci jako svářečský specialista na inženýrské týmy, výzkumné pracovníky, vedoucí, kontrolní pracovníky kontroly kvality a technické prodeje. Jako specialista na inženýrský tým technolog nejen chápe svařovací procesy používané při výrobě kovů, ale je také vyškolen v oblasti kontroly kvality, svařovací metalurgie, kódů, výrobních technik, inspekcí, navrhování, navrhování svarů, řízení a dohledu, počítačových dovedností a řízení projektů.

Absolventi programu svařovací technologie mají 92% míru zaměstnanosti.

Studentský úspěch

Studenti s vyšší sekundární nebo postsekundární známkou obvykle zažívají větší úspěch v programech SAIT.

Pověření a akreditace

Po úspěšném absolvování tohoto programu získají absolventi diplom SAIT v oboru technologie svařování.

Tento program je akreditován na národní úrovni organizací Technology Accreditation Canada. Absolventi mohou požádat Asociaci vědeckých a inženýrských technologických profesionálů Alberty o udělení certifikovaného inženýrského technologa po dvou letech odpovídající průmyslové praxe. Během studia na SAITu se studenti vybízejí, aby se stali členy Kanadské svářečské asociace, Americké společnosti pro materiály, Národní asociace korozních inženýrů a Asociace vědy a techniky.

Možnosti přenosu

Možnost dalšího vzdělávání prostřednictvím převodu na, v rámci nebo z SAIT je k dispozici na následujících univerzitách a vysokých školách:

 • Athabasca University
 • NAIT
 • Thompson Rivers University
 • University of New Brunswick, Saint John

134712_TTCphotos0360285.jpg

Přijetí a výběr

 • Na podzim 2020 začátek: aplikace otevřené 2. října 2019.
 • Začátek zimy 2021: aplikace otevřeny 30. března 2020.

Žádosti jsou přijímány do data zahájení programu.

Klíčová informace

 • Datum zahájení: 8. září 2020 / 11. ledna 2021
 • Délka: 2 roky
 • Školné a poplatky za rok:
  • Rok 1: 6 786 $ (domácí) / 21 733 USD (mezinárodní)
  • Rok 2: 6 786 $ (domácí) / 21 733 USD (mezinárodní)
   * Školné, poplatky, knihy a náklady na dodávky se mohou změnit
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 20 ... Čtěte více

Established in 1916, SAIT in Calgary, Canada is a global leader in applied education and offers 100+ career programs, 1,300+ continuing education courses and corporate training courses to more than 200 companies annually. SAIT students study within eight academic schools — Business, Construction, Energy, Health and Public Safety, Hospitality and Tourism, Information and Communications Technologies, Manufacturing and Automation and Transportation. Hands-on learning in unique labs and classrooms, solution-focused research and enterprising collaborations with industry partners ensure SAIT students are career-ready when they graduate. Méně
Northwest Calgary