Dostupné diplomové programy

Dostupné typydiplomového studia jsou: bakalářské, magisterské, porkočilé a vysokoškolský mezistupeň. Vysokoškolské programy studenti vybírají z různých důvodů: někdy je cílem překonat přechod mezi různými stupni studia, někdy je hlavním cílem získat odborné znalosti a požadovanou kvalifikaci. Existují vysokoškolské programy v rámci humanitních věd, inženýrských a technických oborů, právnické, vědecké a přírodovědné programy a mnoho dalších. Množství nabízených programů může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Nechejte se při výběru inspirovat nejoblíbenějšími programy, které jsou uvedeny níže.

Newly added Diploma

Cambridge School of Visual & Performing Arts

UAL L3 Rozšířený diplom v animaci, film

Prosinec 4, 2018
Jedná se o dvouletý kurz navržený tak, aby poskytoval znalosti studentům

London School of Mosaic

Diplom v magisterských studiích

Prosinec 4, 2018
Diplomový kurz je jednou rokem k pokrytí klíčových prvků návrhu a tvorby mozaiky pro studenty umění, kteří chtějí mít širokou znalost tvorby mozaiky, její historie a potenciálu.

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Doktorský diplom (výkon)

Prosinec 12, 2018
Dvousemestrální diplom z oboru hudby, který je v programu Masters založen, je určen k posílení znalostní základny, posílení dovedností v oblasti výkonu a posílení výukových a organizačních schopností osob, které úspěšně ukončily vysokoškolské vzdělání nebo bez kvalifikace , dosáhly vysoké úrovně dovedností a uznávání v oblasti profesionálního výkonu.… [+] [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je diplom?