Filter
Diplom
Severní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Diplom je vzdělávací úspěch oceněn akademickými institucemi, které naznačuje, že jedinec účinně dokončen předem stanovený celoroční v určité oblasti nebo oboru. Diplom programy se liší, pokud jde o délky, obsahu a ceny.

 

Současní zdravotnické organizace, zejména velké subjekty, vyžadují výkon významné obchodní administrativa. Student, který má v úmyslu pokračovat v kariéře v podpoře zdravotnický průmysl může prospět tím, že dokončí akademického správy zdravotní program, před podáním žádosti o svých požadovaných poloh.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Severní Amerika

CDI College

Studenti, kteří mají společný zájem o lékařské vědy a podnikání, naleznou kariérní příležitosti prostřednictvím diplomového programu CDI College Medical Office Administra ... [+]

Studenti, kteří mají společný zájem o lékařské vědy a podnikání, naleznou kariérní příležitosti prostřednictvím diplomového programu CDI College Medical Office Administration. Studenti začínají kurzy v oblasti zpracování informací, učení programů Microsoft Word a Excel, klávesnice a zpracování informací.

Technické dovednosti v lékařské terminologii, anatomii člověka a přepisu lékařské techniky se vyučují v pozdějších fázích programu Administrator Medical Office. Všichni studenti musí absolvovat povinnou praxi, aby mohli absolvovat. Tato cvičení umožňuje studentům uplatnit své vzdělání v reálných scénářích.

Studenti získají silnou podporu z kariérových služeb a služeb zaměstnanosti CDI College . Hledání zaměstnání a pohovor, očekávání zaměstnavatelů a příprava na pokračování jsou nabízeny v programu Lékařská administrativa a také pomáhají studentům najít správnou práci po ukončení studia.... [-]

Kanada Calgary Edmonton Red Deer
Září 2019
Angličtina
Denní studium
100 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině