Filter
Diplom
Bahrajn Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Diplom je mezinárodně uznávaný doklad a akademickou úspěch, který naznačuje, znalosti v dané oblasti nebo oblasti studia. Značné rozdíly mezi diplomových programů, je třeba očekávat, co se týká obsahu, délce trvání a náklady.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

Bahrai, což znamená "dvě moře " se skládá z 33 ostrovů v Perském zálivu (Perský záliv). Bahrajn má nejstarší veřejný vzdělávací systém na Arabském poloostrově.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Bahrajn

Geneva Business School - Bahrain

Kvalifikace byly vytvořeny tak, aby rozvíjely a odměňovaly obchodní manažery dneška i budoucnosti a aby i nadále přinášely uznání a profesionalitu do sektorů řízení. Prog ... [+]

Popis kvalifikace

Kvalifikace byly vytvořeny tak, aby rozvíjely a odměňovaly obchodní manažery dneška i budoucnosti a aby i nadále přinášely uznání a profesionalitu do sektorů řízení. Program Level 7 bude vyžadovat, aby studenti kriticky zhodnotili, vyzvali a syntetizovali širokou škálu stávajících nástrojů, technik a modelů řízení. Důraz kladený na současné koncepty a modely managementu je kladen na ty, které jsou relevantní pro podnikatelské prostředí a kontext 21. století a jde nad rámec běžného zkoumání modelů řízení Anglo American.

Výsledky učeníRozumět a aplikovat principy vedení v podnikatelském prostředíPřezkoumat a apl... [-]
Bahrajn Sanabis
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině