Filter
Diplom
Spojené království Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Diplomem vitríny osoby 's schopnost studovat daný předmět za jeden až dva roky. Můžete vydělávat váš diplom z různých komunitních škol nebo technických škol. Diplom často vede k vyššímu vzdělání a / nebo specializovanou práci.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Business, Spojené království

Kensington and Chelsea College

Tento kurz je zaměřen na 16 až 18 let, kteří chtějí pokračovat v kariéře v účetnictví, financích nebo obchodu. Budete trénovat, aby se stal profesionálním podnikání a dos ... [+]

Kensington a Chelsea College má za sebou úspěšnou historii poskytování kurzů dalšího vzdělávání pro dospělé. Nabízíme široký sortiment plný úvazek a částečný úvazek kurzy přímo v centru Londýna.

Tam jsou často mnoho důvodů k návratu ke studiu později v životě, mohli si prostě chcete sledovat nový zájem nebo koníček, nebo tam, kde jste skončili ve škole. Ať už jsou vaše důvody, nabízíme širokou škálu kurzů vhodných pro vzdělávání dospělých a být podporovány prostřednictvím svého programu našimi zkušenými a podpůrném personálu.

Přehled kurzů

Tento kurz je zaměřen na 16 až 18 let, kteří chtějí pokračovat v kariéře v účetnictví, financích nebo obchodu. Budete trénovat, aby se stal profesionálním podnikání a dostat se do konkurenčního pole s kvalifikací, která vás odliší od ostatních kandidátů.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Online Business School

Úroveň 7 Rozšířený diplom v strategickém řízení je MBA Advanced Entry kurz, který poskytuje studentům 120 kreditů ze 180 kreditů potřebných k dosažení kompletní MBA. Samo ... [+]

Úroveň 7 Rozšířený diplom v strategickém řízení je MBA Advanced Entry kurz, který poskytuje studentům 120 kreditů ze 180 kreditů potřebných k dosažení kompletní MBA. Samotný kurz se skládá z 30 interaktivních modulů a 8 písemných úkolů s přibližně 40 hodinami výuky na jeden modul. Všechny moduly mají dalších 30 až 50 hodin výuky volitelných materiálů, které zahrnují doporučená cvičení, doporučená čtení, internetové zdroje a samo-testovací cvičení. Budete mít také přístup k podpoře 24/7, doučování a řadu dalších podpůrných mechanismů.

Po obdržení vašeho diplomu Level 7 máte nárok požádat o kurz MBA Top Up, a to buď on-line, nebo v areálu univerzity ve Velké Británii. Doplňková část se obvykle skládá z posledních 60 kreditů buď z dizertační práce nebo dizertační práce a jednoho modulu.... [-]

Spojené království Coventry
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1200 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině