ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Ukázat absolventa má základní dovednosti k výkonu v oboru příbuzné titulu, diplom je obvykle krátký program, který poskytuje rozsáhlé školení.

Co je diplom v kabině posádky? Palubní průvodčí, také známí jako letová obsluha, jsou členy letové posádky, jejichž hlavním účelem je zajistit, aby cestující byli po celou dobu letu bezpeční a pohodlní. Diplom v programu pro palubní průvodčí zpravidla vyučuje standardní bezpečnostní postupy, nouzové postupy, mezilidské dovednosti, CPR a první pomoc, bezpečnostní kontrolní postupy a základní zodpovědnosti, jako je podávání nápojů a jídla během letu.

Zatímco mnoho leteckých společností má své vlastní výcvikové programy pro palubní průvodčí, absolvování diplomu v kabině posádky má tendenci poskytnout vám výhodu nad nezkušenými kandidáty během tréninku. To je také typicky považováno za žádoucího pro potenciální zaměstnavatele.

Finanční úvahy mohou být obtížné vypočítat, protože požadavky diplomového programu se mohou lišit. Většina programů věnuje část svých webových stránek, aby vám pomohla při výpočtu a správě nákladů.

Absolventi diplomu v programu pro palubní průvodčí téměř hledají zaměstnání u komerční letecké společnosti. Být letadlem pro komerční leteckou společnost je nejobvyklejší vstupní úroveň pro průmysl. Překvapivě jsou však kabinové posádky také zaměstnávány na soukromých obchodních tryskách a některých vojenských letadlech. Vojenský palubní průvodčí jsou odborníci na ozbrojené síly, což znamená, že byste museli projít procesem zařazování a dalšími podmínkami, které požaduje oddělení služby.

Diplom v programech palubních průvodčích často existují různé možnosti pro potenciální studenty. Pokud nejsou možnosti on-site na částečný úvazek nebo na plný úvazek možnost, online programy vám mohou poskytnout flexibilitu, kterou potřebujete.Výzkum vám může pomoci vybrat si program, který nejlépe vyhovuje vaší situaci. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Palubní personál Filter

Palubní průvodčí | Úroveň 2 | Diplom

Bromley College Of Further & Higher Education
Diplom
Srp 2021
Kampus

O tomto kurzu Tento kurz je navržen tak, aby vás připravil na práci jako Cabin Crew. Dá vám nahlédnout do role palubních průvodčích. Tato kvalifikace vám pomůže rozšířit vaše ...

Čtěte více