ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Chcete-li získat vyšší stupeň, ale s vyšší kvalifikací než certifikát nebo diplom, přidružený titul je ideální volbou. Tento dvouletý program připravuje studenty na vstupní úroveň v novém oboru, ať už je to jejich první nebo jeden k rozšíření jejich kariérního potenciálu.

Co je přidruženým stupněm v metodologii vědeckého výzkumu? Programy pro tento druh titulu mohou být různorodé v předmětu, ale obecně se týkají metod a nástrojů používaných při provádění vědeckého výzkumu. Studenti mohou pracovat s určitou vědou, jako je psychologie, biologie nebo fyzika, nebo mohou mít v těchto předmětech několik úvodních kurzů. Taková práce na kurzech se soustřeďuje na poznávání technik a vybavení, které lze očekávat v laboratoři a bez ní.

Po dokončení přidruženého stupně v metodologii vědeckého výzkumu mohou studenti zobrazovat teoretické a praktické porozumění výzkumným a analytickým strategiím. Technické psaní a statistiky jsou důležitými odbornými dovednostmi a porozumění etice vede zvuk experimentálního návrhu a rozhodování.

Spolu s výukou, která se očekává na dvouletém stupni, studenti mohou najít další náklady při získání přidruženého stupně ve vědeckých výzkumných metodikách. Ty mohou záviset na tom, zda studujete v zahraničí nebo na místní úrovni. Konzultujte se zainteresovanými školami, abyste se dozvěděli více a informovaně rozhodli.

Získání přidruženého stupně v metodologiích vědeckého výzkumu může pomoci připravit studenty na širokou, vysoce konkurenceschopnou oblast, která se prolíná s mnoha dalšími odvětvími. Relevantní pozice lze nalézt v akademické sféře, v rámci společnosti nebo jako součást vládní nebo neziskové organizace. Studenti mohou bezprostředně vstoupit do své kariéry jako asistenti v laboratoři po absolvování bakalářského studijního oboru nebo vedoucího laboratoře.

Mnohé univerzity, které nabízejí programy aplikovaných věd, mohou nabízet přidružené tituly ve vědeckovýzkumných metodologiích. V závislosti na povaze programu může být online učení možné. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

5 Výsledky v Metodiky vědeckého výzkumu Filter

Laboratoř vědy technologie Associate titul

Northeast Wisconsin Technical College
Diplomovaný specialista
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Laboratoř Technologie Associate of Applied Sciences Studijní program kombinuje klíčové teoretické koncepty s praktickými laboratorními dovednostmi potřebnými pro úspěch v širo ...

Čtěte více

Acturial věda a statistiky spolupracovník stupeň

North Iowa Area Community College
Diplomovaný specialista
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Acturial Věda a statistika náměstek Titul

Čtěte více

Spolupracovník vědy

Alexander College
Diplomovaný specialista přírodních věd
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Titul Associate of Science je dvouletý vysokoškolský titul, který nabízí mnoho institucí v provincii Britská Kolumbie a dále. Program přidruženého titulu je navržen tak, aby p ...

Čtěte více

Spolupracovník titul v oboru svobodných umění a vědy

Manchester Community College
Diplomovaný specialista
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Svobodná umění a věda spolupracovník v umění studia v programu poskytuje studentům s širokým zázemím připravuje je přesunout přímo do pracovního procesu, nebo pro přenos do ba ...

Čtěte více

Spolupracovník vědy ve vědě

Nueta Hidatsa Sahnish College
Diplomovaný specialista přírodních věd
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Věda Program je navržen tak, aby připravit studenty pro studium entry-level ve všeobecném vědě a koncentrace v konkrétní oblasti vědy. Student má možnost začít středoškolské v ...

Čtěte více