Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magistr

Co je Associate titul?

Spolupracovník stupeň je stupeň vysokoškolského vzdělávání nabízeny v komunitních škol, odborných škol a univerzit, které obvykle trvá asi dva roky. V některých zemích, spolupracovník titul může být udělen po student dokončí první dva roky bakalářského titulu. Některé běžné typy přidružených stupňů jsou Associate of Arts (AA) stupňů, Associate of Science (AS) stupňů a Associate aplikovaných věd (AAS) stupňů. Přidružení míry jsou potřebné vyšší kvalifikace vzdělání u některých profesních oblastech, zatímco v jiných odvětvích, které poskytují výhodu nad těmi, bez míry.

Jaké jsou výhody užívání mimořádného stupňového?

Existuje mnoho výhod při spolupracovník studijní program.Získání spolupracovník titul nabízí studentovi vysoké školy zážitek pro dva roky. To vytváří více pokročilé znalosti z oblasti profesního zaměření, stejně jako pomáhá budovat charakter. Přidružení absolventi stupně jsou často více vyhledávané než ty bez titulu vyššího vzdělávání, a může mít také nárok na vyšší plat. Zaměstnavatelé rozpoznat hlubší znalosti a větší porozumění předmětu, který je dodáván s přidruženým studie na úrovni stupně.

Co studovat v přidružených Udělen?

Přidružení studijní programy jsou nabízeny v široké škále oborů ve většině vědních disciplín. Existují míry kolegy v oblasti technologií, podnikání, umění, humanitních, společenských věd a přírodních věd. Přidružení studijní programy jsou nabízeny ve školách po celém světě.Například, jeden by mohl chtít získat přidruženého titul v oboru dekorace interiéru a designu v Austrálii, nebo Associate of Science v právní pomoc při USA.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se náměstek Udělen?

Získání spolupracovník titul může mít výrazně pozitivní vliv na něčí vyhlídky Kariéra - z konkurenceschopnost při hledání zaměstnání na lepší plat a nárok na podporu. Společnosti mohou být více ochotny zvážit nabídku pro podporu z práce s profesionální zkušeností, pokud mají i titul. Přidružení míry také otevřít dveře k pokračování vysokoškolského vzdělávání, jako do jisté míry úvěry mohou být přenosné na bakalářském a na magisterském studijním programu.

Kolik to stojí, aby se Associate Degree?

Náklady spojené s spolupracovník stupně se liší od jedné země do druhé a jedné školy do druhé. Výuka cena může lišit také v závislosti na předmětu stupně přidruženého podniku. Je důležité shromažďovat informace o nákladech přidruženého programu a přitom na výběr, z nichž mimořádný stupeň je pro vás to pravé. Můžete se obrátit na školu, která nabízí přidruženého studijní program volby získat více informací o cenách školného, ​​jiné náklady a případné finanční podpora může být poskytnuta (v podobě stipendií nebo podpory).

Proč trvat Associate Degree Online?

 

Užívání spolupracovník titul on-line může otevřít dveře k vysokoškolskému vzdělání pro ty, kteří by nebyli schopni studovat jinak, kvůli tomu, že naplánuje konflikty nebo umístění.Associate degree on-line programy využít technologie e-learningu, aby třídu na vás ve vaší domácí kanceláře, nebo ať jste kdekoliv. Práce kolem nabitého programu se může zdát skličující, ale on-line spolupracovník studijní je navržen tak, aby vám pomohou realizovat vaše cíle, aniž by se na své další závazky. Učitelé mohou přímo komunikovat se svými studenty v přidružených studijních programů on-line. Konečným výsledkem je úspěšné složení zkoušky v přidruženém studia on-line program je stejný stupeň na plný úvazek na akademické půdě Studenti získají.

Čtěte více

Spolupracovník v oboru Business Administration

Valley Forge Military College
Campus forma Denní studium August 2019 Spojené státy americké Wayne

Associate v programu Business Administration nabízí pečlivý akademický učební plán zaměřený splnit všechny požadavky Associate míry umění zároveň přisoudit studenta pro obor Business na VFMC a následný převod do čtyřletého institucí, ve snaze o bakalářské studium , [+]

Associate v oboru Business Administration

Associate v programu Business Administration nabízí pečlivý akademický učební plán zaměřený splnit všechny požadavky Associate míry umění zároveň přisoudit studenta pro obor Business na VFMC a následný převod do čtyřletého institucí, ve snaze o bakalářské studium , Cílem tohoto programu je vystavit studenta teorií a zásad, na nichž různé obchodní disciplíny tak, aby student mohl lépe posoudit jejich zájmy a vlohy pro tuto konkrétní oblast studia. Teorie je dále zvýšena použitím aplikace do reálného života a podnikatelské zkušenosti v obchodní aréně a aktuálních událostech.

Po ukončení programu student by měl být dobře situovaný přenést do čtyřleté instituce obor: účetnictví, ekonomie, podniková ekonomika, mezinárodní obchod, finance a marketing.... [-]


Vysokoškolský diplom spolupracovníků stupně Pathway

Brighton College Virtual High School
Online forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké USA Online

Vysoká škola a vysoká škola se stávají snazšími! Můžete absolvovat vysokoškolský diplom a spolupracovníci současně se speciálním programem nabízeným pouze na Brighton College Virtual High School ! [+]

Vysoká škola a vysoká škola se stávají snazšími! Můžete absolvovat vysokoškolský diplom a spolupracovníci současně se speciálním programem nabízeným pouze na Brighton College Virtual High School !

V BCVHS odkazujeme na vaše diplomové volby na střední škole jako Diploma Pathways . Říkáme jim Pathways protože věříme, že studenti by měli využít svůj čas na střední škole, aby se pustili do své vlastní Pathway k úspěchu.

Nabízí akreditované online programy s učebním plánem schváleným NCAA pro studenty, kteří chtějí získat přístup ke všem výhodám amerického vzdělávání, BCVHS poskytuje světové vzdělání - ať jste kdekoli ve světě. Přichází také se všemi výhodami on-line učení, včetně flexibility, cenové dostupnosti a přizpůsobitelnosti, čímž je pro studenty ještě snadnější dosáhnout svých cílů.... [-]


Spolupracovat v aplikovaném oboru vědy v řízení dodavatelského řetězce

Washtenaw Community College
Online forma Denní studium 4 semestry September 2019 Spojené státy americké Ann Arbor

Jedná se o online program. Studenti mohou tento program dokončit z domovské země. Studenti se naučí, jak sladit strategie dodavatelského řetězce s firemními cíli, aby koordinovali dodavatele, výrobce, distributory a maloobchodníky a zajistily, že produkty a služby jsou k dispozici konečnému spotřebiteli včas a nákladově efektivním způsobem a zároveň splňují požadavky zákaznických služeb. Jako součást programu budou studenti připraveni provést testy potřebné k získání certifikace CLA (Certified Logistics Associate) a CLT (Certified Logistics Technician). [+]

Tento program je k dispozici v kampusu nebo online

Popis

Tento program připravuje studenty na práci s povinnostmi přidělenými počátečnímu účetnímu, jako je ověření dodatků, kontrola auditů, účtování, poukázky, analýza účtů a příprava účetní závěrky. Mnoho z těchto kurzů se převádí na čtyřleté vysoké školy.

Artikulace

Washtenaw Community College v Ann Arbor, Michigan má více než 120 artikulačních dohod se čtyřletými vysokými školami v celém státě. Studenti, kteří plánují převést na čtyřletou vysokou školu, by se měli setkat s poradcem, aby byly splněny požadavky Michiganské dohody o převodu.

Kontaktní informace ... [-]

Spolupracuje v umění v divočině

Lake Tahoe Community College
Campus forma September 2019 Spojené státy americké South Lake Tahoe

Program výuky Wilderness v Lake Tahoe Community College nabízí akademické kurzy po celé Sierra Nevada. Naše kurzy vyzývají studenty, aby se učil nejen z knih, ale také z přírodní krajiny. Vzhledem k tomu, že učení a bydlení jsou integrovány s terénem, ​​naše kurzy poskytují příležitost jak pro intelektuální, tak pro osobní růst. Hledáme studenty se zvědavostí o přírodním světě, ochotou pracovat tvrdě a schopností cestovat a studovat společně ve venkovním prostředí. [+]

Program výuky Wilderness v Lake Tahoe Community College nabízí akademické kurzy po celé Sierra Nevada. Naše kurzy vyzývají studenty, aby se učil nejen z knih, ale také z přírodní krajiny. Vzhledem k tomu, že učení a bydlení jsou integrovány s terénem, ​​naše kurzy poskytují příležitost jak pro intelektuální, tak pro osobní růst. Hledáme studenty se zvědavostí o přírodním světě, ochotou pracovat tvrdě a schopností cestovat a studovat společně ve venkovním prostředí.

Osvědčení nebo certifikát Wilderness Education je navržen tak, aby připravoval studenty, aby se stali teoreticky a technicky kompetentními specialisty na divočinu, kteří mohou aplikovat své dovednosti jako venkovští vůdci různým skupinám a prostředím ve světě s rostoucí populací a konečnými zdroji divočiny. Kurikulum poskytuje vyvážený základ pro všechny aspekty výuky divočiny / outdoorové rekreace. Studenti získají základní kompetence ve venkovních aktivitách, dovednostech první pomoci v divočině, zkušební pedagogické teorii, skupinové dynamice, teorii a dovednostech vedení a environmentálnímu uvědomění. Důraz je kladen na integraci akademické práce a technických dovedností v terénu. Dokončení předmětu je vhodné pro studenty, kteří jsou orientováni na venkov a hledají individuální obohacení a růst.... [-]


Spolupracovník stupeň podnikání v mezinárodní hotelové a rekreační řízení

Blue Mountains International Hotel Management School China
Campus forma Denní studium 2 let March 2019 Čína Suzhou

Tento studijní program poskytuje studentům široké obchodní - zaměřená vzdělávání a odbornou přípravu ve všech klíčových aspektech Hotel and Resort řízení. Program připravuje studenty na dohledu a Management Trainee pozice na dokončení studia v oboru hotelnictví, jakož i souvisejících ubytování, pohostinství a cestovního ruchu. [+]

Studijní cesta

2 roky v Číně - náměstek Titul podnikání (International Hotel and Resort Management)

6 měsíců v Austrálii - Bachelor of Business (International Hotel and Resort řízení)

Tento studijní program poskytuje studentům široké obchodní - zaměřená vzdělávání a odbornou přípravu ve všech klíčových aspektech Hotel and Resort řízení. Program připravuje studenty na dohledu a Management Trainee pozice na dokončení studia v oboru hotelnictví, jakož i souvisejících ubytování, pohostinství a cestovního ruchu.

Studie náš dvouletý vysokoškolák Associate Stupeň Business (International Hotel & Resort hospodářství) v Suzhou.... [-]


Fast Track Academy

Wallace State Community College
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Hanceville

Dokončit přidružený titul, vysokoškolský certifikát nebo až 60 hodin převodu kreditu před absolvováním střední školy! [+]

Dokončit přidružený titul, vysokoškolský certifikát nebo až 60 hodin převodu kreditu před absolvováním střední školy!

Fast Track je společné partnerství mezi Wallace State a místním školským systémem, které umožňuje žákům středních škol a seniorům příležitost dokončit až dva roky vysokoškolského studia před absolvováním střední školy. Veškeré kurzy se odehrávají v kampusu Wallace State, ale studenti se stále mohou vrátit na místní školu, aby se účastnili mimoškolních aktivit.

Aby byli studenti způsobilí, musí:

Absolvovali 10. ročníkMají GPA 3,0 nebo vyšší, aby se zapsali do akademických kurzů a 2,5 pro zápis do technických a zdravotních kurzůPředložit písemné doporučení místní školy včetně schválení ředitele a nadřízenéhoZajistěte vstupní požadavky WSCCKompletní zkoušky umístění... [-]

Přidružený titul inženýrství (před)

Seward County Community College
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Liberal

Inženýrství aplikuje teorie a principy vědy a matematiky na výzkum a vývoj ekonomických řešení technických problémů. Inženýři navrhují výrobky, stroje na výrobu těchto výrobků, zařízení, ve kterých jsou vyráběny, a systémy, které zajišťují kvalitu výrobků a efektivitu pracovní síly a výrobního procesu. Inženýrská technologie zdůrazňuje uplatnění stávajících vědeckých a technických postupů na řadu reálných problémů. Studenti, kteří absolvují svůj předvýběrový titul na Seward County Community College jsou připraveni se znalostmi a zkušenostmi nezbytnými pro pokračování ve výuce na čtyřleté instituci. [+]

Po dokončení inženýrského studia na Seward County Community College budete připraveni v rámci inženýrské profese uplatnit různé možnosti. Náš spolupracovník nebo roční program transferu vám poskytne širokou vědeckou základnu ve vědě, matematice a komunikaci. Přísnost a výzva inženýrské kariéry jsou zřejmá v typech kurzů, kurzu a časových manažerských dovedností požadovaných v studijním programu spolupracovníka. Pokud máte rádi vědu, matematiku a řešení problémů, inženýrské pole může být dobrou volbou, kterou můžete prozkoumat.

Osnovy

Navrhované kurzy a informace poskytované na stránkách kurikula se nesmějí používat místo akademického poradenství od určeného poradce studenta. Studenti by měli vždy navštívit poradce před zápisem, aby zajistili, že vybrané možnosti přispějí k celkovému studiu, akademickému plánu a úspěchu studenta.... [-]


Přidružený titul - obchodní administrativa

Parkland College
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Champaign

S kariérovými možnostmi, od asistenta kanceláře až po nejvyšší management, je obchodní administrativa oblíbeným profesním oborem mezi studenty, kteří plánují přechod na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu. Náš převodní stupeň nabízí kurzy všeobecných obchodních studií na úrovni prvního a druhého ročníku, stejně jako kurzy v oblasti účetnictví, obchodních počítačových systémů a obchodního práva. [+]

S kariérovými možnostmi, od asistenta kanceláře až po nejvyšší management, je obchodní administrativa oblíbeným profesním oborem mezi studenty, kteří plánují přechod na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu. Náš převodní stupeň nabízí kurzy všeobecných obchodních studií na úrovni prvního a druhého ročníku, stejně jako kurzy v oblasti účetnictví, obchodních počítačových systémů a obchodního práva.

Program podnikatelské správy zahrnuje kurzy obecného podnikání, účetnictví, financí, marketingu a řízení, stejně jako všeobecné vzdělávací kurzy. Tato volba je dostupná pro většinu tříd v online formátu./>

Následující doporučení platí pro kurzy a programy ve všech těchto oblastech:... [-]


Spolupracovník titul v oboru účetnictví

Henry Ford College
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Detroit

Program se zabývá účetní teorie a praxe, a jak účetní propojuje s dalšími významnými obchodními operacemi, jako mezd, rozpočet a finance. [+]

Program se zabývá účetní teorie a praxe, a jak účetní propojuje s dalšími významnými obchodními operacemi, jako mezd, rozpočet a finance.

Získané dovednosti, znalosti Sestavení účetní závěrky v souladu s obecně uznávaných účetních zásad (GAAP). Vyhodnocovat podnikatelská rozhodnutí S ohledem na právní a hospodářský rámec, v němž pracovní funkce. Analyzují účetní závěrku. Vypracovávat závěrečné zprávy, shrnující plánovací a kontrolní činnost. Demonstrovat efektivní písemné, verbální a neverbální komunikace v podnikatelském prostředí. Prokázání schopnosti počítačový průmysl-standard. Titul specifické požadavky ... [-]

Associate in Fine Arts Degree (AFA) Umění, hudba

Moraine Valley Community College
Campus forma Denní studium 64 - 65 hodin September 2019 Spojené státy americké Palos Hills

Tento program vyžaduje minimálně 64 kreditních hodin a nabízí základy kurzy požadované v prvních dvou letech hudebního titulu. Studenti, kteří mají zájem o převedení na bakalářský program, by si měli být vědomi toho, že přijetí předání bude konkurenční a obecně vyžaduje konkurz spolu s přijímací zkouškou pro přijetí na hlavní, pokročilé stáže a stipendium. [+]

AFA Degree Umění, hudba

Studenti mohou dokončit své první dva roky studia v Moraine Valley pro prakticky jakýkoli bakalářský studijní program na čtyřleté vysoké škole nebo univerzitě. Každá z přidružených titulů Moraine Valley - Associate in Arts (AA), Associate in Science (AS), Associate in General Studies (AGS) a Associate in Fine Arts (AFA) specifické volitelné předměty. Pro úspěšný přechod musí studenti zvážit, která čtyřletá vysoká škola nebo vysoká škola se chtějí zúčastnit, a bude muset vybrat studijní práci pečlivě. Moraine Valley akademických poradců jsou k dispozici pomoci studentům vyvinout individuální vzdělávací plán.

HUDBA, AFA... [-]

Associate v stupni trestní justice

Spartanburg Methodist College
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíců July 2019 Spojené státy americké Spartanburg + 1 více

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dokončení svého studia ... online asistent v oblasti trestní justice vám pomůže dosáhnout vašich cílů! Spartanburg Methodist College online trestní soudní program vám dává flexibilitu a příležitost k dokončení studia kdykoli a kdekoliv. [+]

Online spolupracovník v oblasti trestní justice vám pomůže učit se dovednostem, které mohou vést k vyššímu placení a příležitostem k propagaci, a vyčlenit vás od konkurence. Tento program byl navržen s ohledem na pracovní profesionály. Naše zkušenosti s virtuálními třídami vám umožňují flexibilitu dokončit svůj stupeň v efektivním učebním prostředí - 100% Online. Kurzy jsou navrženy a vyučovány předními odborníky pracujícími v oboru a zahrnují: Úvod do systému trestní justice, Policejní správa, Úvod do kriminologie, trestní důkazy a postupy, Úvod do trestního práva, vztahy k mladistvým, Úvod do korekcí a Úvod do forenzního Věda.... [-]


Přidružený titul v účetnictví

Elyon College
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Brooklyn

Studijní program v oblasti účetnictví a podnikové technologie poskytuje základní účetní a obchodní kancelářské dovednosti, s využitím hlavních textových zpracování, tabulek a databázových balíčků. Studenti budou seznámeni s výpočetní technikou a seznámí se s oběma praktickými obchodními postupy a postupy. Studenti získají také znalosti a dovednosti v obchodní komunikaci. Absolventi budou také mít prospěch z pochopení role počítačů a jejich funkcí ve světě účetnictví, obchodu a obchodu. [+]

Studijní program v oblasti účetnictví a podnikové technologie poskytuje základní účetní a obchodní kancelářské dovednosti, s využitím hlavních textových zpracování, tabulek a databázových balíčků. Studenti budou seznámeni s výpočetní technikou a seznámí se s oběma praktickými obchodními postupy a postupy.

Studenti získají také znalosti a dovednosti v obchodní komunikaci. Absolventi budou také mít prospěch z pochopení role počítačů a jejich funkcí ve světě účetnictví, obchodu a obchodu.

Popisy kurzů

ACC 101 Zásady účetnictví I

Předpoklad: Žádný

Tento kurz pokrývá základní principy a postupy účetnictví. Témata zahrnují použití účetních informací a účetních výkazů pro měření obchodních transakcí, měření podnikatelských výnosů a dokončení účetního cyklu. Provádí se srovnání mezi počítačem a manuálními systémy pro přípravu a kontrolu podpůrných dokumentů, postupů a časopisů. Jsou prezentovány postupy pro měření a vykazování likvidních aktiv, zásob, dlouhodobého majetku a závazků.... [-]


Spolupracovník titul v oboru sociální péče

Goodwin College
Campus forma Denní studium 1 - 4 semestry Přihlašování započato Spojené státy americké East Hartford

Jako Human Services profesionál, budete poskytovat širokou škálu služeb, které pomáhají lidem v uspokojování základních lidských potřeb, zvýšit kvalitu jejich života, a řešení překážek lidského růstu a vývoje. [+]

Budovat kariéru mění životy s naší lidské Services Udělen

jako Lidské Služby odbornýBudete poskytovat širokou škálu služeb, které pomáhají lidem v uspokojování základních lidských potřeb, zvýšit kvalitu jejich života, a řešení překážek lidského růstu a vývoje. Náš spolupracovník titul v oboru sociálních služeb vám pomůže stavět klíčové kompetence v oblasti lidských servisní zaměstnavatelé hledají, včetně: provádění příjem a hodnocení; rozhovory a poradenství; poskytující case managementu; cvičit s odborníky uznávaných etiky, hodnot a kulturní kompetence; pochopení psychologie jednotlivců a skupin; a poskytování účinné prosazování.... [-]


Atletický vzdělávací program

Independence Community College
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Independence

Zadat dvě ročník v atletický trénink u Mezinárodního trestního soudu je určen pro studenty, kteří mají zájem v spojenecké zdravotní péče povolání se specializuje na zdravotní péči o sportovce. ICC studentské atletické trenéry získají cenné znalosti sportovní školení a dovednosti jak prostřednictvím akademiků a praktických zkušeností ... [+]

Athletic Training Program

Zadat dvě ročník v atletický trénink u Mezinárodního trestního soudu je určen pro studenty, kteří mají zájem v spojenecké zdravotní péče povolání se specializuje na zdravotní péči o sportovce. ICC studentské atletické trenéry získají cenné znalosti sportovní školení a dovednosti jak prostřednictvím akademiků a praktických zkušeností.

Když ne přímo jednání s zranění na pracovišti nebo na hřišti, sportovní trenéři často pracují vzdělávat lidi o tom, jak se vyhnout běžným zraněním, jako jsou výrony, kmeny a jiné pracovní místo nebo sportovních úrazů.

Nezávislost Community College nabízí spolupracovník fakulta Udělen v atletický trénink s důrazem na sportovní lékařství, akutní péče a prevence úrazů. Studentské trenéři ICC obdrží hodnotné akademické instrukce, jakož i praktické zkušenosti a hands-on-školení prostřednictvím zapojení se sportovními týmy akademie. ... [-]


Přidružený titul v oboru Business Administration

Reinhardt University - Online Programs
Online forma Kombinované May 2019 Spojené státy americké Waleska

Noví studenti jsou přijímáni do programu Associate of Business Administration každých osm týdnů. Každý semestr na podzim a na jaře se skládá ze šestnácti týdnů a rozděluje se na dva osmasedmýdenní zasedání. Letní semestr je 14 týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti budou absolvovat dvě třídy každé sezení za celkem čtyři třídy (12 semestrálních kreditů) za semestr. [+]

Noví studenti jsou přijímáni do programu Associate of Business Administration každých osm týdnů. Každý semestr na podzim a na jaře se skládá ze šestnácti týdnů a rozděluje se na dva osmasedmýdenní zasedání. Letní semestr je 14 týdnů a je rozdělen do dvou sedmi-týdenních zasedání. Studenti budou absolvovat dvě třídy každé sezení za celkem čtyři třídy (12 semestrálních kreditů) za semestr.

60-hodinový studijní program ABA může být dokončen v pouhých pěti semestrech s 12 kreditními hodinami za semestr. Do tohoto studijního programu lze použít až 30 semestrálních hodin kreditu. Kurzy budou vyučovány 100% online.

RHU 101 je vyžadován v prvním semestru zápisu a musí být doplněn o stupeň "C" nebo lepší, aby zůstali zapsáni do programu.... [-]