Distribuce a analýzy hodnotového řetězce v Asii

Všeobecné informace

Popis programu

Analýza distribuce a hodnotového řetězce v Asii

Přehled kurzů


V tomto dvoudenním semináři budete spolupracovat s jedním z předních světových strategických myslitelů, abyste získali znalosti, náhled a nástroje, aby rozdělili vaši společnost na úroveň světové úrovně. Kurz se zaměřuje na strukturovaný přístup k analýze stávajících distribučních kanálů a hodnotových řetězců v Asii a zavádí osvědčené postupy v oblasti designu, provozu a řízení distribučních center, které zlepší vaše vlastní schopnosti a efektivitu dodavatelského řetězce vaší společnosti. Dále umožňuje účastníkům semináře zlepšit celkovou efektivitu nabídky organizace.

Proč se chcete zúčastnit?


Efektivní distribuční kanály jsou klíčovými kritérii pro pokračující růst v Asii. Jako účastníci semináře se naučíte provést důkladnou analýzu Value-Chain, určit stávající silné a slabé stránky a jak rozvinout efektivnější a efektivnější dodavatelský řetězec pro vaši společnost. Tento dvoudenní seminář vás dále trénuje na definicích dodavatelských řetězců, identifikaci hráčů v dodavatelském řetězci v Asii a na použití metod, procesů a systémů pro zlepšení výkonnosti dodavatelského řetězce.

chceš

  • Porozumět a definovat distribuční kanály v Asii?
  • Identifikujte různé hráče na distribučních kanálech v Asii?
  • Vyhodnoťte výkon každého hráče v rámci dodavatelského řetězce?
  • Posoudit výkon vaší společnosti ve srovnání s jinými průmyslovými hráči; identifikovat silné a slabé stránky vašeho současného dodavatelského řetězce v Asii?
  • Další informace o nástrojích a procesech ke zlepšení dodavatelského řetězce a jejich implementaci?
  • Zjednodušíte distribuční kanály v Asii?
  • Vytvořit světový dodavatelský řetězec v Asii?
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která nabízí profesionální vzdělávací semináře po celé Asii, na míru potřebám manažerů a vedoucích analytiků z nadnárodních s ... Čtěte více

Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která nabízí profesionální vzdělávací semináře po celé Asii, na míru potřebám manažerů a vedoucích analytiků z nadnárodních společností, které provozují činnost v asijských zemích. Naším cílem je poskytnout vedení zvukových firemní strategie školení a praktické znalosti z Asie. &nbsp Naše semináře mít účastníci možnost vybavit nejnovějších nástrojů a dovedností a technik, které shromažďují a analyzují informace, které jsou rozhodující pro udržení konkurenceschopnosti v rychlých a neustále se měnící asijských trzích. Naši profesionální trenéři poučit účastníky o důležitých tématech, jako konkurenční inteligence, sledování konkurence a benchmarking segmentace trhu a určování polohy, vstup na trh a růstové strategie a umožnit tak klíčové zaměstnance firem, aby se lépe rozhodovat a zajistit budoucí úspěch jejich firem.&nbsp&nbsp Vize a cíle &nbsp Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která se snaží být vedoucí poskytovatel služeb výkonných vzdělávacích seminářů pro společnosti v Asii. &nbsp I-ASK je world-class, první ze svého druhu instituce, hostit špičkové vzdělávací semináře po celé Asii, aby manažerům multi-národní a místní firmy, které mají strategický odpovědnost za podniky společnostmi nebo výrobkových řad s největší pokročilé a vhodné nástroje pro vytvoření trvalé hodnoty pro své společnosti v Asii.&nbsp I-ASK spojuje renomovaných profesorů a odborníci z oboru s různorodou skupinou manažerů a vedoucích pracovníků, aby se podělili o své cenné zkušenosti a získat přehled o nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti trhu a konkurenčního zpravodajství. Méně