Dobrovolnický program v Buenos Aires, Argentina

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Dobrovolnický program v Buenos Aires, Argentina


Mente Argentina navrhl jedinečný dobrovolnický zkušenosti v Argentině, která je perfektní způsob, jak poznat nové lidi, ponořte se v argentinském kultuře a dělat rozdíl v zahraničí.


V rámci dobrovolnického Mente Argentina programu v Buenos Aires, Argentina, budete pracovat na místně běží projekty, které prospívají komunity a zlepšení prostředí, ve kterém žijí.


Stanete se součástí místní komunity v Buenos Aires a mít druh autentického kulturního zážitku, že turisté snít. Při práci na projektu, budete dělat trvalá přátelství a splňují zábavné spolucestujících. Budete také mít čas, aby mohl volně cestovat a vydejte se na své vlastní dobrodružství, nebo si prohlédnout Argentina a Jižní Ameriky s ostatními účastníky Mente Argentina!


Ať už jste začátečník nebo studují španělštinu let, je obklopen jazykem každý den vám pomůže mít svou španělštinu na novou úroveň!


Udělejte si skutečný přínos v místě, které vás potřebuje! Buďte mezinárodní dobrovolník v Argentině!


CO DĚLÁ Mente ARGENTINA dobrovolnického programu v Buenos Aires NABÍDKA?


Mente Argentina nabízí na míru šité dobrovolnické programy v Buenos Aires, Argentina 's krásnou hlavního města.


Mente Argentina se spojil s několika dobrovolnických organizací a nevládních organizací v Argentině, které jsou v nouzi mezinárodních dobrovolníků, kteří jsou vášniví, pracovitý, a je připraven, aby se rozdíl. Budete vidět věci z nové perspektivy, jak se zapojily s lidmi a jazyk, aktivně absorbuje argentinské kultury.
Mente Argentina Volunteer Program poplatek se vztahuje na všechny naše služby, včetně vytváření jedinečných dobrovolnické pozice v Buenos Aires, první třída ubytování v nejlepších čtvrtích v Buenos Aires (Palermo, Barrio Norte, Recoleta), široká škála kulturních ponorných činností, a osobní poradenství a podpůrné služby během celého vašeho pobytu.


Mente Argentina Volunteer Program obsahuje také volitelný úvodní kurz španělštiny během vašich prvních týdnů v Argentině (od pondělí do pátku od 9 do třináct hodin). To je příležitost osvěžit si paměť a učit se společných argentinské výrazy, stejně jako specifické slovní zásoby, které budete potřebovat pro vaše interakce jako dobrovolník.PROČ dobrovolník v Buenos Aires? PROČ ZVOLIT Mente ARGENTINA?


Přináší dobré lidi a dobré příčiny, a to je to, co děláme v našem dobrovolnického programu.


Pokud se rozhodnete dobrovolně v Buenos Aires, budete mít možnost strávit čas s lidmi, které by jinak splňují, a dostat mají praktické zkušenosti s místní kulturou. Nejenom, že váš čas s námi obohatí váš život, ale vaše práce na našich dobrovolnických programů přispěje k naší trvalé snahy překlenout kulturní, sociální a hospodářské rozdíly, které v současné době existuje v Argentině.


Věříme, že mezinárodní dobrovolnictví podporuje cross-kulturní vzdělávání, který pomáhá vytvořit globální povědomí a porozumění mezi kulturami, který poskytuje platformu pro pozitivní změnu.
Mente Argentina ví, že existuje mnoho lidí, s mnoha dát, ale často málo času. Navrhli jsme naše dobrovolnického programu v Buenos Aires s myšlenkou, že každá osoba 's úsilí může opravdu dělat rozdíl v životech mnoha Argentinců ještě v krátkém časovém úseku.


Naším cílem je, aby se vaše dobrovolník zkušenosti v Argentině běží tak hladce, jak je to možné. Mente Argentina má tým zkušených cestovních poradců, kteří budou považovat vaše zájmy, rozpočet, jazyková úroveň, cíle a cestovní plány vybrat dobrovolnický program, který je právě pro vás.


Jsme zde, aby váš dobrovolník zkušenost je legrace, organizovaná a produktivní:

&nbsp

• Mente Argentina nabízí dobrovolnické stáže v mnoha populárních oblastech, včetně mezinárodního obchodu, publicistiku, medicíny, práva, lidských práv, marketing, a další.

• Mente Argentina pracuje přímo s nejvýznamnějšími místními dobrovolnickými organizacemi, aby se zajistilo, že se podporují jak finančně, tak i od dobrovolníků. Část vašeho programu poplatku půjde přímo na koordinátory a organizace, které jim pomohou financovat své projekty.Konstantní průtok dobrovolníků znamená, že tito lidé a komunity dostávají trvalou podporu.

• Zkušenosti dobrovolnictví v zahraničí se rychle stává podmínkou nebo silně podporována zkušenosti pro práci v dnešní globální ekonomice.

• Mente Argentina Dobrovolní účastníci mohou často získat univerzitní kredit pro své dobrovolné umístění v Argentině.

• V Mente ArgentinaTeams zhotovené z zkušených konzultantů, kteří mají schopnosti k identifikaci konkrétních dobrovolnických potřeb v rámci neziskových organizací, která požaduje mezinárodní dobrovolníky.

• Dobrovolnictví v jiné zemi, je zcela nový způsob, jak se naučit, jak se přizpůsobit a procházení různých pracovních prostředí.

• Od 1. den, budete mít neustálou podporu osobního koordinátora programu z Mente Argentiny!

• Dodržení všech právních a formálních požadavků vaší dobrovolnické umístění je zaručena.

• Mente Argentina, jako prostředník mezi dobrovolníkem a hostitelskou organizací, bude poskytovat konstantní a plynulý komunikaci.

• 24 - hodinová podpora je k dispozici, které vám pomohou s osobními, sociální, právní a jiné problémy, které mohou mít během svého pobytu v Argentině.

• možnost cestovat a chodit na pěší túry s ostatními účastníky Mente Argentina.

• First Class Ubytování v nejlepších čtvrtích Buenos Aires (Palermo, Barrio Norte, Recoleta) během svého pobytu je v ceně.

• Mente Argentiny jedinečné kulturní aktivity, jako je exkluzivní výlety, taneční kurzy, semináře, koncerty a mnoho dalších. (Podívejte se na naše Výlety a aktivity pro další detaily).


Zkombinujte si dobrovolnický program se španělskými Lessons! (Volitelně)

I když to není nezbytné, aby jste se kurz španělštiny, aby se dobrovolně v Argentině, je nutné alespoň velmi základní úroveň španělštiny. Mente Argentina vám nabízí možnost kombinovat váš program se španělskými lekcí. Tímto způsobem budete moci naučit nebo zdokonalit svou španělštinu a zároveň se těší jedinečný zážitek v Buenos Aires.

Lekce 4 hodiny a jsou dodávány od pondělí do pátku ve škole MA španělského ve snížených skupiny až 8 studentů. Tyto skupinové kurzy budou kombinovány s individuální lekce, takže můžete posílit své slabé stránky a můžeme zodpovědět Vaše dotazy v jeden na jednoho setkání.

Spanish School 's učiteli jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s výukou španělštiny jako cizího jazyka. Z tohoto důvodu mají třídy být interaktivní a především zábavné!

Tyto třídy mohou být přítomni jak ráno a odpoledne, takže nebude překrývat s činností vašeho programu.


ČÍM SE dobrovolník MA PROGRAM v Argentině zahrnuje?


• Přizpůsobené dobrovolník umístění, které se specificky splňuje vaše potřeby a cíle

• Oficiální Mente Argentina Volunteer shodě

• Exkluzivní Ubytování v nejlepších oblastech Buenos Aires: Palermo, Belgrano, Barrio Norte nebo Recoleta

• Vítejte poradenství a orientace

• Letiště Pick Up

• Letiště Drop Off

• Free Cell Phone

• Plný přístup k Mente Argentina Tours & aktivity

• Mente Argentina slevová karta

• Mente Argentina Vítejte Kit (batoh, zasvěcených 's city průvodce, mapy a další)

• Tango lekce

• Health Club Členství: Free Gym členství v ceně

• Mente Argentina On-site pomoc a podpůrné služby 24/7

• Konverzace Exchange Partner

Pravidelné Program: 4 týdny - 8 týdnů - 12 týdnů - 18 týdnů

Datum zahájení: každé pondělí po celý rok

Poslední aktualizace Bře 2013

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina.

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina. Méně
Buenos Aires , Buenos Aires + 1 Více Méně