ACADEMICCOURSES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Španělsko.

Postgraduální diplom je často vyhledávány ty, kteří chtějí rozšířit pole odborných znalostí. Získání tohoto typu diplomu je často užitečné pro dosažení nového zaměstnání v jiném oboru nebo dělat více peněz. 

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Girona Město leží na severovýchodě Katalánska. Je to hlavní město provincie Catalonia, Španělsko. To má populaci, která se pohybuje kolem 100 tisíc lidí. To je domácí město University of Girona.

Univerzity pro titul bakaláře Španělsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Španělsko zde.

nalezené výsledky Filter

Postgraduální kurz video intervence

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Doktorský diplom
<
Denní studium
<
4 měsíce
španělština
Online forma

Video Intervention Therapy (VIT) je terapeutická technika založená na důkazech pro práci s afektivními vztahy a pro zlepšení interakce. Z krátkého videa pacient, partner nebo ...

Čtěte více

Postgraduální diplom v Dinamització d'Espais Comercials Urbans

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Doktorský diplom
<
Denní studium
<
7 měsíce
Katalánština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

V současném kontextu je obchod jedním z hlavních motorů místního hospodářského rozvoje. Obecně tento sektor věnuje katalánskému HDP velký počet lidí a velkou váhu. ...

Čtěte více