ACADEMICCOURSES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Švýcarsko.

Studenti, kteří již získali bakalářský titul může rozhodnout, že je nejlepší získat další zkušenosti v daném oboru a získat postgraduální diplom. Tento typ certifikace je dobrou volbou pro jeden hledá být konkurenceschopnější na trhu práce. 

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Univerzity pro titul bakaláře Švýcarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Švýcarsko zde.

nalezené výsledky Filter

Postgraduální diplom v mezinárodním řízení hotelů a událostí

IMI International Management Institute Switzerland
Doktorský diplom
<
Denní studium
<
6&nbsp;-&nbsp;12 měsíce
Angličtina
Kampus

Cílem programu je vybavit studenty, kteří mají omezené nebo žádné zkušenosti s pohostinským průmyslem s praktickými a manažerskými dovednostmi ...

Čtěte více

Postgraduální diplom 7. úrovně strategického řízení a vedení

Swiss School of Business and Management
Doktorský diplom
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
7&nbsp;-&nbsp;10 týdny
Angličtina
Online forma

Cílem postgraduálního diplomu v oboru strategického managementu a vedení je rozvíjet strategické manažerské a vůdčí schopnosti pro manažery, kteří mají oprávnění a osobní atri ...

Čtěte více

Postgraduální diplom v managementu

SCPSU Business School
Doktorský diplom
<
Denní studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Postgraduální studium v ​​oblasti managementu je 120 kreditů (UK), což odpovídá velikosti ve výši jednoho roku postgraduálního studia.

Čtěte více