Filter
Doktorský diplom
Belgie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Belgie.

Postgraduální diplom lze získat po bakalářským titulem, pokud se jedinec rozhodne expandovat na jeho nebo její oblasti znalostí. Diplom by mohla být také získány jako koncentrace. 

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Univerzity pro titul bakaláře Belgie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Belgie zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Antwerp

Cílem tohoto postgraduálního programu je reagovat na rostoucí poptávku v průmyslu a výzkumu pro lidi, kteří mohou hrát inovační vedoucí úlohu v rychle se vyvíjející techn ... [+]

Postgraduate Internet věcí se 66 kredity ECTS pořádá University of Antwerp spolu s univerzitou v Ghentu, Vrije Universiteit Brussel a přednášejícími z KU Leuven a manažerskou školou v Antverpách.

Učební plán se skládá ze osmi základních modulů v prvním semestru a projektu IoT a volitelné součásti nejméně 6 kreditů ECTS ve druhém semestru. Po dokončení studia získáte postgraduální certifikát.

Navíc, pro profesionály je možné sledovat každý modul samostatně.

[-]
Belgie Antverpy
Září 2020
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině