close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Postgraduální diplom je možnost, že se může odvolat tho ty, kteří chtějí rozšířit kariérní možnosti a potenciálně získat práci v oboru, mimo to, co jejich bakalářský titul má nabídnout. Kurzy v oblasti udržitelných ekonomických studií se obvykle zaměřují na strategie plánování a rozvoje, které dokáží maximalizovat hospodářský růst při současném zachov… Čtěte více

Postgraduální diplom je možnost, že se může odvolat tho ty, kteří chtějí rozšířit kariérní možnosti a potenciálně získat práci v oboru, mimo to, co jejich bakalářský titul má nabídnout.

Kurzy v oblasti udržitelných ekonomických studií se obvykle zaměřují na strategie plánování a rozvoje, které dokáží maximalizovat hospodářský růst při současném zachování přírodních zdrojů životního prostředí. Oblasti zájmu mohou zahrnovat ekosystém a vzájemné vztahy mezi hospodářstvím a lidskou závislostí.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
HAC Leadership & Management
Madrid, Španělsko +5 Více

Univerzitní specialista na správu oběhového hospodářství se skládá z 30 kreditů ECTS. Trvání školení je sedm měsíců (od ledna do července 2020).

Univerzitní specialista na správu oběhového hospodářství se skládá z 30 kreditů ECTS. Trvání školení je sedm měsíců (od ledna do července 2020). -
Doktorský diplom
Online & Campus forma
Kombinované studium
7 měsíce
španělština
Říj 2020
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde