ACADEMICCOURSES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Irsko.

Studenti, kteří již získali bakalářský titul může rozhodnout, že je nejlepší získat další zkušenosti v daném oboru a získat postgraduální diplom. Tento typ certifikace je dobrou volbou pro jeden hledá být konkurenceschopnější na trhu práce. 

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Dublin, který je od Leinster provincie, je moderní středisko vzdělávacích institucí, které jsou známé pro kvalitní vzdělávání. Toto město má velký kulturní význam. Nabízí tři hlavní univerzity na vzdělání uchazečů: University of Dublin, Národní univerzita Irska a Dublin City University.

Univerzity pro titul bakaláře Irsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Irsko zde.

nalezené výsledky Filter

Postgraduální diplom v účetnictví

Trinity College Dublin - Business School
Doktorský diplom
Zář 2021
<
Denní studium
<
8 měsíce
30 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Tento osmiměsíční konverzní program rychle sleduje studenty k profesionálnímu účetnictví a je plně akreditován ACCA, Chartered Accountants Ireland, CIMA, CPA a Irish Tax Insti ...

Čtěte více

Postgraduální diplom v oboru podnikání v kulturním managementu událostí

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]
Doktorský diplom
<
Denní studium
Kampus

Tento program poskytuje základní obchodní kvalifikaci zaměřenou specificky na kulturní sektor a jak řídit související události úspěšně. Dozvíte se vše podstatné pro kulturní s ...

Čtěte více