Filter
Doktorský diplom
Evropa Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Postgraduální diplom lze získat po bakalářským titulem, pokud se jedinec rozhodne expandovat na jeho nebo její oblasti znalostí. Diplom by mohla být také získány jako koncentrace. 

Vzdělávání je definováno jako proces získávání znalostí v jakékoliv podobě, ať už je to přesvědčení, zvyky, dovednosti nebo hodnoty. Existuje mnoho způsobů, jak pro jednotlivce, aby vyhledávaly a dostat vzdělání. Některé metody může zahrnovat učení, vyprávění, otevřené diskuse, školení a výzkumu.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Pedagogika, Evropa, Dálkové

University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Tento postgraduální diplom poskytuje flexibilní příležitost pro profesní rozvoj v oblasti neslyšícího vzdělávání. Méně intenzivní než magisterská cesta vám umožní, abyste ... [+]

. Tento postgraduální diplom poskytuje flexibilní příležitost pro profesní rozvoj v oblasti neslyšícího vzdělávání. Méně intenzivní než magisterská cesta vám umožní, abyste se kvalifikovali jako učitel neslyšících bez nutnosti dizertace.Je určen pro jednotlivce v práci, umožňuje vám učit se prostřednictvím dálkových učebních materiálů, které jsou podporovány výukou a běžnými denními školami, stejně jako dvě krátké pobytové pobyty, které vám umožní učit se od ostatních studentů.Vychází z vašich vlastních zkušeností s neslyšícími dětmi. Kurz vám umožňuje kriticky uvažovat a soustředit své znalosti na současné teorie a výzkumy týkající se dětské hluchoty, vývoje a učení.OdbornostVzdělávací škola má národní pověst jak ve výuce, tak v oblasti výzkumu v oblasti hluchého vzdělávání a čerpá studenty z celé Anglie a Severního Irska s různými zkušenostmi a znalostmi, z nichž můžete také využít jako součást naší komunity.AkreditaceSchváleno Ministerstvem školství (DfE), aby nabídlo povinnou kvalifikaci pro učitele neslyšících, program integruje špičkové vědecké poznatky s odbornými znalostmi z praxe pro rozvoj kvalifikovaných, znalých a kritických odborníků.Obsah kurzuStruktura kurzu... [-]
Spojené království Leeds
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Essex Online

Na základě znalostí získaných v programu PG Cert vám tento kurz umožňuje získat dovednosti a znalosti, abyste se zapojili do řady praktik, které zajistí průběžný profesní ... [+]

Přehled

Rozvíjejte svou kariéru a znalosti pomocí naší PG Dip Education, navržené speciálně pro ty, kteří pracují v rámci výukových a vzdělávacích praxí.

Na základě znalostí získaných v programu PG Cert vám tento kurz umožňuje získat dovednosti a znalosti, abyste se zapojili do řady praktik, které zajistí průběžný profesní rozvoj včetně kritické reflexe, výzkumu a výzkumu a účast na diskurzu s příslušnými komunitami praxe .

Během celého programu budete pracovat společně s dalšími odborníky, abyste získali potřebné znalosti a dovednosti, abyste mohli kriticky přezkoumat akademickou literaturu a uplatnit nálezy v praxi, a posílit tak své vlastní učení a učení.... [-]

Spojené království UK Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
16 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině