Drama Therapy Summer Practicum v Izraeli

Všeobecné informace

Popis programu

Letní cvičební program Drama Therapy Summer poskytuje účastníkům 120 hodin profesionálně dohlížejícího praktika v dramatické terapii, včetně skutečného kontaktu s klientem a pokročilého školení s mezinárodně uznávanými učiteli. Kromě výzvy pracovat v jiné kultuře nabízí praktikum příležitost setkat se se zkušenými dramatickými terapeuty pracujícími v Izraeli.

Přehled cvičení

Cvičení začíná dvoudenní orientací a pokročilým výcvikem v Tel Avivu. Účastníkům je připisováno terénní cvičení vedené zkušeným dramatickým terapeutem, ve kterém budou pracovat v malých skupinách s populací (děti, starší, zdravotně postižení). Cvičení se bude konat po dobu 3 týdnů, 3 dní v týdnu, celkem 5 hodin na relaci. Práce v terénu zahrnuje přípravu, skutečný kontakt s klienty ve skupinách a dohled na místě. Umístění v terénu bude probíhat na různých místech v zemi. Další dohled a další vzdělávání jsou poskytovány jednou týdně v Tel Avivu. Program vrcholí dvěma dny intenzivního dalšího vzdělávání v Galileji

Způsobilost

Letní cvičební drama terapie je otevřeno studentům dramatické terapie nebo profesionálům, kteří si chtějí osvojit zkušenosti v terénu a pokročilý výcvik v dramatické terapii. Cvičení poskytne příležitosti k uplatnění znalostí a dovedností v jedinečných kulturních situacích a zvýší a rozvine odbornou způsobilost. Žadatelé by měli předložit doklad o výcviku dramatické terapie a poskytnout dva doporučující dopisy akreditovaných profesionálů. Proces podávání žádostí začne v prosinci 2019 a může zahrnovat osobní pohovor prostřednictvím videohovoru.

Pokyny pro aplikaci

Chcete-li podat žádost, vyplňte formulář žádosti. Dokud nebudete přijati do dílny, nejsou splatné žádné poplatky.

Platba

Praktický poplatek 1750 USD
Registrační poplatek (nevratné) 100 USD
Life On Strings pixpoetry / Unsplash

Storno podmínky

Standardní jedna: „Zrušení účasti do jednoho měsíce před prvním dnem semináře - 100% vrácení peněz (sníženo o poplatky za bankovní převod / kreditní karty a registrační poplatky).

Zrušení účasti až dva týdny před prvním dnem semináře - 70% vrácení peněz (méně poplatků za bankovní převod / poplatky za kreditní karty a poplatky za žádosti)

Zrušení účasti méně než dva týdny před prvním dnem semináře - bez náhrady. “

Upozorňujeme, že oznámení o zrušení by mělo být podáno písemně na adresu dtsummerpracticum@telhai.ac.il a schváleno e-mailem týmem prakticum.

Registrace a platba - relevantní odkaz bude žadatelům zaslán e-mailem.

Pro další informace a dotazy nás prosím kontaktujte.

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern ... Čtěte více

Tel-Hai College offers academic undergraduate and graduate degree programs that are on par with the leading universities in the country, and attracts talented students and researchers to the northern periphery. Méně