dublin

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Dublinské univerzitní univerzitě (DCU) získáte radost z přátelství s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let). Dublin odměňuje nezávislého ducha rozmanitou kulturu a širokou škálu vzdělávacích příležitostí.

Dublin City University (DCU) nabízí širokou škálu náročných kurzů. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci. Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v divadle Abbey, národním divadle. Dozvědět se o historii Dublinu a prozkoumat Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu, kde naleznete Kellsovu knihu ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu pod kontrolou klimatu ve staré knihovně univerzity .

Vítejte v zahraničí! Chceme, abyste se cítili jako doma v Dublinu, a proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života v Dublinu. Přihlášení přímo do irské instituce prostřednictvím IES Abroad vám poskytne příležitost vyzkoušet si místní akademickou kulturou a zároveň těžit z podpory pracovníků IES Abroad a bydlení.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Město: Dublin
 • Země: Irsko
 • Programové kredity: 15-19 za semestr (jaro
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

 • 14. září - 21. května (pouze pro akademický rok)

Připravované termíny pro podání žádosti:

 • Podzim 2018 - 15. května 2018
 • Jaro 2019 - 1. listopadu 2018

Akademici

Poslání ES v zahraničí je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Proto jsme spolupracovali s Dublinskou univerzitou.

Univerzita města Dublin (DCU)

Společnost založená v roce 1980 získala svou značku jako vůdce irského vzdělávacího systému. Irský den Sunday Times jmenoval Univerzitu roku DCU za rok 2010. Má zhruba 10 000 studentů a může se pochlubit řadou výzkumných center, které spolupracují s domácími a mezinárodními univerzitami. Helix, největší irské centrum umění, je založeno na kampusu. Hlavním cílem DCU je poskytnout živé vzdělávací a sociální prostředí a zároveň podporovat holistický přístup k rozvoji studentů.

Kurzy

Kurzy DCU jsou v hodnotě 5 kreditů ECTS (2,5 IES Abroad ); konverze je 1 kredit v IES Abroad za každý 2 kredity ECTS. Registrujete se na kredity 15-19 IES Abroad . Většina modulů je propojena s kompletní informace o kurzu online. Laboratoře nejsou k dispozici studentům navštěvujících, včetně studentů IES Abroad . Kódy kurzů jsou následující:

 • Humanitní obory (HMSAO)
 • Business (BSSAO)
 • Strojírenství a výpočetní technika (ECSAO)
 • Věda a zdraví (SHSAO)

Kurzy jsou k dispozici v následujících odděleních:

 • DCU Business School
 • Fakulta inženýrství a výpočetní techniky
 • Fakulta humanitních a společenských věd
 • Přírodovědecká fakulta a zdravotnictví

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Výběr a přímá registrace kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující. To je důvod, proč vám nabízíme předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu. Ale naše poradenské služby tam nekončí. I když jste v Dublinu, naši místní zaměstnanci vám pomohou přejít do nového domova.

Podpěra, podpora

Služby podpory, které nabízíme studentům přímého zápisu IES Abroad jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v zahraničí co nejúčinněji a plynuleji. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - proto bude náš tým pro vás.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad přímo zapsal na místní univerzitu v Dublinu, máte přístup k personálu IES Abroad který je specificky věnován vašim potřebám. Naši pracovníci na pracovišti spolupracují s Vámi a vaší místní institucí na zodpovězení všech otázek týkajících se akademických požadavků, bydlení, blahobytu a bezpečnosti.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Studentské apartmány - Budete bydlet v apartmánech Dublin City University s místními studenty. Apartmány apartmánu jsou plně zařízené a mají plně vybavené kuchyně. Každá jednotka nabízí kabelové připojení k internetu ve všech ložnicích a společných prostorách. Budete mít vlastní soukromou ložnici a sdílet jednotku až se třemi spolubydlícími, kteří mohou mít smíšené pohlaví. Na vašem formuláři pro bydlení IES Abroad však budete moci uvést, pokud máte k tomu nějaké ubytování. Stravovací plány nejsou zahrnuty.

Studentský život

Orientace Při příjezdu do Dublinu se účastníte orientace, která vás zavede do pracovníků IES Abroad Dublin, vašich spolužáků a města Dublinu. Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty. Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Mimoškolní aktivity

Zatímco jste v Dublinu, vstup do společenského nebo sportovního klubu je skvělý způsob, jak se setkat s místními studenty. DCU nabízí mnoho klubů a společností, které vám pomohou se zapojit do místní kulturní kampusu, včetně všeho od Astronomického klubu po Ultimate Frisbee.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,0 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 3,0 budou zvažovány případ od případu)

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

Náklady

Podzim 2018 akademický rok

 • Výuka: $ 21,380
 • Bydlení: 7.965 dolarů
 • Pojištění: 455 dolarů
 • Celkem: 29 800 dolarů

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
29,800 USD
Termín: podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date