acting

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Přímým zapsáním na Národní divadelní školu irské šlechtické školy (NTSI-GSA), budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Národní divadelní škola Irsko-gaiety škola působí se specializuje na konzervatoři jednat. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci.

Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v divadle Abbey, národním divadle. Dozvíte se o historii Dublinu tím, že prozkoumejte Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu a prohlédněte si Kellsovu knihu ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu řízeného klimatem ve staré knihovně univerzity. Vítejte v zahraničí!

Přihlášení přímo do irské instituce přes IES Abroad vám poskytne příležitost vzít si vzorek místní akademické kultury a ještě těšit z podpory bydlení a zaměstnanců IES Abroad .

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Město: Dublin
 • Země: Irsko
 • Programové kredity: 15-19 za semestr
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

3. září 15. prosince

Připravované termíny pro podání žádosti:

Jaro 2019 - 1. října 2018

Akademici

Poslání IES Abroad je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. To je důvod, proč jsme spolupracovali s Gaiety School of Action - Irish National Theatre School.

Národní divadelní škola Irska-veselá škola působení

NTSI-GSA se účastní dobré společnosti: slavní příznivci školy zahrnují Liam Neeson, Colin Farrell, Stuart Townsend, Rosaleen Linehan, Milo O'Shea a Brenda Fricker.

Národní divadelní škola Irska-veselá škola působení (NTSI-GSA) je Dublinská přední herecká škola. Politikou společnosti NTSI-GSA je školení pro divadelní, filmové a televizní průmysl tím, že vám poskytneme odborné školení podobné konzervatoři, které vyučují místní instruktoři.

Joseph Dowling, mezinárodně uznávaný divadelní ředitel, založil školu v roce 1986. Kromě získání 3 kreditů prostřednictvím požadovaného kursu IES Abroad získáte dalších 12-16 kreditů dokončením nastaveného učebního plánu na NTSI-GSA, kde se můžete účastnit v jiných kurzech s irskými a zahraničními studenty.

Kurzy

Fall semester je plně integrovaný program a studenti se účastní místních studentů. Začíná to třítýdenní intenzivní divadelní kurz IES Abroad (TH352 Soundings from the Fringes - 3 kredity, viz "Kurzy" níže), který kombinuje výkonné workshopy s kritickým studiem her. Tento kurz, který se koná před začátkem kurzů NTSI-GSA, integruje vaši práci ve třídě s dublinským ročníkem Fringe Festival v září. Účastníte se několika vystoupení na festivalu a podílet se jako dobrovolník. Kurzy v NTSI-GSA jsou pak, kdy kurz IES Abroad končí na začátku října. Kurzy NTSI-GSA končí v polovině prosince.

Jarní semestr je částečně integrovaný program. Některé moduly jsou sdíleny s místními studenty a jiné nejsou integrovány a přizpůsobeny studentům IES Abroad . Začíná začátkem ledna s kurzy na NTSI-GSA a divadelním kurzem IES Abroad (TH362 Northern Exposure - 3 kredity, viz "Kurzy" níže), který se zaměřuje na divadlo Severního Irska a probíhá postupně. Kurz NTSI-GSA končí koncem března. Kurz IES Abroad pokračuje až do poloviny dubna, kdy vyvrcholil výkonným projektem.

Akademická zkušenost v NTSI-GSA je jedinečná, protože budete postupovat podle učebních plánů, které dokončí všichni absolventi prvního ročníku ve škole. Jelikož standardní program na NTSI-GSA se skládá z pouhých dvou let, kurzy v první ročníku jsou rovnocenné středním kurzům. V každé disciplíně se zkoumá řada témat.

Zapíšete se do následujících kurzů na NTSI-GSA:

 • Hlas pro scénu (podzim - 4 kredity, jaro - 2 kredity) - (hlas, zpěv): Soustřeďte se na zvyšování povědomí o návycích, které brání svobodnému a plnému vyjádření vašeho hlasu.
 • Herecké výkony (podzim - 4 kredity, jaro - 2 kredity) - (herectví, improvizace, manifest): Výkonnostní techniky jsou vyvíjeny jak jako jednotliví, tak jako součást souboru prostřednictvím zkoumání charakterizace a textu, využívání emocí, fyzické dovednosti studenta.
 • Pohyb na scéně (podzim - 4 kredity, jaro - 2 kredity) - (pohyb, fáze bojování, tai chi, tanec, mime, kohout): Tento kurz představí základní výcvik v dovednostech fyzického pohybu, a koordinace.
 • Divadelní historie, textová analýza, scénografie a divadelní návštěvy (podzim - 4 kredity, jaro - 6 kreditů, včetně výzkumného projektu herecké výkonnosti)

Kurzy

Intenzivní divadelní kurz IES Abroad :

 • Pád - TH 352 Zvuky z tkaniček
 • Spring - TH 362 Northern Exposure

Divadelní kurzy GSA-NTSI (podzim

 • TH PERF působí
 • TH PERF Pohyb pro scénu
 • TH PERF Hlas pro scénu
 • TH PERF divadelní historie, textová analýza, scéna a divadelní návštěvy

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Výběr a přímá registrace kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující. To je důvod, proč vám nabízíme předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu.

Ale naše poradenské služby tam nekončí. I když jste v Dublinu, naši místní zaměstnanci vám pomohou přejít do nového domova.

Podpěra, podpora

Služby podpory, které nabízíme studentům přímého zápisu IES Abroad jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v zahraničí co nejúčinněji a plynuleji. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - proto bude náš tým pro vás.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad přímo zapsal na místní univerzitu v Dublinu, máte přístup k personálu IES Abroad který je specificky věnován vašim potřebám. Naši pracovníci na pracovišti spolupracují s Vámi a vaší místní institucí na zodpovězení všech otázek týkajících se akademických požadavků, bydlení, blahobytu a bezpečnosti.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Soukromé studentské apartmány - bydlíte v soukromém studentském bytě, který se nachází v rezidenční čtvrti Dublin. Soukromé studentské apartmány se skládají ze tří až čtyř bytů a sestávají z plně vybavené kuchyně, dvou ložnic s velkými vestavěnými skříněmi, dvě koupelny a společného obývacího prostoru.

Soukromé studentské apartmány jsou kompletně zařízené a mají WiFi přístup k internetu spolu s dalšími zařízeními. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Soukromá studentská rezidence - Budete bydlet v soukromé studentské rezidenci, Binary Hub, v Dublinu. V Binary Hub budete mít vlastní soukromou ložnici a koupelnu. Podělíte se o podlahu až se čtyřmi dalšími kamarády, které tvoří plně vybavená kuchyň a společná obývací část.

Soukromá studentská rezidence je kompletně zařízená a má WiFi přístup k internetu spolu s dalším vybavením. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Studentský život

Orientace

Program začíná dvoudenní orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Dublin, se svými spolužáky a městem Dublin. Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty.

Také se můžete věnovat prohlídkám kolem centra a oblastí Dublinu jako součásti vaší orientace.

Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

IES Abroad a Národní divadelní škola irské židovské školy působí rovněž společně.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 2,75 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,75 budou posuzovány případ od případu)
 • Žadatelé musí být v divadelním umění / divadle důležití nebo malí nebo mají extenzivní divadelní zážitek

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

Náklady

Podzim 2018

 • Výuka: 13 935 USD
 • Bydlení: 4 185 USD
 • Pojištění: 230 USD
 • Celkem: 18 350 dolarů

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 semestr
Denní studium
Price
18,350 USD
Programové náklady na podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date