Read the Official Description

Proč Dublin?

Společnost byla založena v roce 1854, University College Dublin (UCD) má více než 160 let tradice. Mezi jeho absolventy jsou revolucionáři, kteří se podíleli na boji za irskou nezávislost, slavného spisovatele Jamese Joyceho a četných irských prezidentů a premiérů.

Dnes je UCD největší irskou univerzitou. Známá pro špičkovou obchodní školu, jejich významnou humanitní školu a jejich vedoucí postavení v oblasti vědy a technologických inovací je pro každého v UCD něco pro sebe.

Areál UCD v Belfildu, který se nachází na jižním předměstí Dublinu, pouhých patnáct minut od pobřeží a třicet minut do krásných hor Dublin / Wicklow. Areál se rozkládá na více než 300 akrech a zahrnuje nejmodernější zařízení, muzea a lesní pěší stezky kolem areálu jezera. Účast na kurzech vedle irských studentů a využití všech měst Dublinu nabízí mladým dospělým, protože více než polovina města je mladší 25 let.

Co budete studovat

Připojte více než 27 000 studentů, kteří absolvovali širokou škálu akademických studií v jedné z nejvíce výzkumných institucí v Irsku. Vezměte si kurzy z následujících oborů:

 • Zemědělství, Jídlo
 • Architektura
 • Umění
 • Obchod
 • Inženýrství
 • Věda
 • Sportovní
 • NÁS

Akademici

Poslání IES Abroad je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Proto jsme spolupracovali s University College Dublin.

Kurzy

Při studiu na UCD se rozhodnete pro studium jednoho z následujících předmětů:

 • Škola podnikání
 • Vysoká škola vědy *
 • Vysoká škola inženýrství a architektury *

* Při zápisu do kurzu na Vysoké škole vědy, Vysoké školy technické a architektonické vyžaduje dodatečný poplatek.

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Peer Mentors

Všichni studenti IES Abroad budou spojeni s peer mentorem, který je student UCD ve druhém nebo třetím ročníku. Pokud je to možné, budete přiděleni partnerům, kteří mají podobnou zkušenost a studovali v zahraničí ve Spojených státech nebo na jiném místě.

Poradenství

Výběr a přímá registrace kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující. Proto vám nabízíme poradenství před odjezdem, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad přímo zapsal na místních irských univerzitách, máte přístup do Dublinského centra IES Abroad a personálu, který je specificky věnován vašim potřebám. Naši pracovníci na pracovišti spolupracují s vámi a místními institucemi, abyste zodpověděli jakékoli otázky týkající se akademických požadavků, bydlení nebo pohody a bezpečnosti.

Podpěra, podpora

Naše podpůrné služby pro studenty s přímým zápisem jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout cílů studia v zahraničí. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - proto je náš tým pro vás připraven.

Každodenní život

Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v divadle Abbey, národním divadle. Dozvědět se o historii Dublinu a prozkoumat Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu, kde naleznete Kellsovu knihu ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu pod kontrolou klimatu ve staré knihovně univerzity .

Chceme, abyste se cítili jako doma v Dublinu, a proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života v Dublinu. Přihlášení přímo do irské instituce prostřednictvím IES Abroad vám poskytne příležitost vyzkoušet si místní akademickou kulturou a zároveň těžit z podpory pracovníků IES Abroad a bydlení.

Orientace

Program začíná orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Dublin, se svými spolužáky a městem Dublin.

Naše komplexní orientace

Také se můžete věnovat prohlídkám kolem Centra a oblastí zájmu v Dublinu jako součásti vaší orientace.

Budete také účastnit orientačního programu UCD pro zahraniční studenty. Začíná to večerní recepcí, kdy prezident přivítá nové mezinárodní studenty. Následující den se dozvíte o bezpečnosti, vízech, dopravě a životě studentů.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Jako student v zahraničí budete žádáni o ubytování studentů po přijetí. Většina studentů se rozhodne žít v areálu školy, ale ve městě je také omezený počet lůžek.

Budete mít sdílené ubytování u UCD a budete mít svou vlastní ložnici, což vám poskytne maximální komfort a maximální soukromí. Výjimečně dobře vybavené rezidenční ubytování se skládá z komfortních 4-ložnicových a 6-ložnicových ubytování - s bezplatným Wi-Fi v celém. Každé ubytování má prostornou společnou kuchyň a obývací pokoj a společnou prádelnu.

Mimoškolní aktivity

S více než 70 studentskými společnostmi má UCD něco pro každého. Zapojení se do společenského života je skvělý způsob, jak se přátelit a rozvíjet své dovednosti. Univerzitní zkušenost má za úkol zapojit se do aktivního života, zkusit něco nového, bavit se a dělat si na cestě pár skvělých přátel a vzpomínek. Nejlepší způsob, jak se zapojit, je vstoupit do společnosti během Fresherova týdne.

Kluby

Zapojení se do sportovního klubu je ideální způsob, jak se udržet v klidu, naučit se nové dovednosti, setkat se s lidmi s podobnými zájmy a také poskytnout vítanou přestávku od akademického života. Sportovní kluby UCD jsou z větší části studentské a vedené studenty, takže můžete hrát svůj sport a pokud chcete, vedou a rozvíjí svůj klub. S téměř 60 sportovních klubů na výběr, od týmových sportů, dobrodružných sportů, vodních sportů až po bojové umění, je pro každého něco!

Kulturní program UCD

Mezinárodní kancelář pořádá kulturní program s akcemi a výlety po celou dobu trvání. Mezi typické události patří jednodenní výlet do středověkého Irska, Kilkenny, kde studenti navštíví místní katedrálu a hrad. Irské hudební setkání a sportovní události jsou součástí zábavné práce při zahraničním studiu v UCD.

Poznejte své nové město

1. Vezměte si denní výlet

Jen krátké jízdy vlakem jsou města Howth, Dun Laoghaire a další. Nechte explorer ve vás toulat a túru po pobřeží.

2. Chyť živý výkon

Od tradiční lidové hudby až po špičkové divadlo má Dublin všechno. Vydejte se do divadla nebo si vychutnejte živou hudbu v místní hospodě.

3. Ochutnejte místní jídlo

Irský guláš, pastýřský koláč, krabička a další - potápět zuby do různých čerstvých a chutných jídel z Dublinu.

4. Navštivte knihu Kells

Podívejte se na tento bohatě ilustrovaný rukopis, který se nachází v krásné knihovně Trinity College.

5. Prozkoumejte sousedství

Projděte řeku Liffey a procházejte městem. Nezapomeňte zastavit u náměstí Fitzwilliam a Merrion Square pro slavné barevné malované dveře.

Přímá registrace v Dublinu - Požadavky na požadavky na vysokoškolské vysoké školy v Dublinu

Požadavky na způsobilost:

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,0 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 3,0 budou zvažovány případ od případu)

Požadavky na aplikace:

 • Online přihláška: Žádosti mohou být vzaty v úvahu po zveřejněném termínu na dostupném místě. Vezměte prosím na vědomí, že pozdní žadatelé mohou být požádáni o předložení nevratného potvrzovacího zálohy při přijetí za účelem zajištění místa v programu. Kontaktujte nás s otázkami ohledně žádosti po uplynutí lhůty.

Po zpracování online aplikace pošlete následující údaje do účtu MyIESabroad:

 • Povolení domovské školy: Váš poradce v zahraničním studiu v zahraničí může buď dokončit autorizaci Domácí školou elektronicky prostřednictvím systému IES Abroad , nebo vyplněním výše uvedeného formuláře PDF. Konzultujte s Vaším studiem v zahraničí poradce, abyste zjistili, jak by chtěli dokončit vaše domácí školní povolení.
 • Oficiální přepisy pro každou vysokou školu / univerzitu, kterou jste navštívili od střední školy. Pokud máte více přepisů, IES Abroad bude průměrné GPA pro všechny vysoké školy / univerzity, které jste navštívili, a použijete kumulativní GPA při kontrole Vaší žádosti.

* Prosím, všimněte si, že veškeré aplikační materiály by měly být předány ve vaší MyIESabroad IES Abroad Chicagu. Neposílejte aplikační materiály na University College Dublin. Jakékoli dotazy týkající se tohoto programu by měly být směrovány na IES Abroad Chicago.

 • Doporučení doporučení člena fakulty - tento dopis by se měl vztahovat na více oddělení a měl by se mluvit s vaší akademickou silou
 • Kontrola pasu
 • Studenti, kteří navštěvují vysokoškolské instituce mimo území Spojených států, možná budou muset předložit výsledky zkoušek z anglického jazyka. Další informace získáte od svého zástupce IES Abroad .

Tyto požadavky mohou být změněny v souladu s přijímacími pravidly University College Dublin.

Cestovní pas

 • Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Navštivte cestovní kancelář travel.state.gov, kde naleznete paušální agentury ve vaší oblasti.
 • Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

NA PRVNÍ POHLED

 • Jazykové předpoklady: Žádné
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Kredity: 15 za semestr
 • Bydlení: Residence Hall
 • Odhadovaná cena: cena TBD
 • Nadcházející programové období: Podzim 2019: Programy se blíží!
 • Nadcházející termíny pro podání žádosti: Uplynula lhůta pro podání žádosti
Program taught in:
Angličtina
IES Abroad

See 132 more programs offered by IES Abroad »

Last updated September 26, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- TBD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date