Read the Official Description

dublin

Přehled

Intenzivní program IES Abroad vám nabízí intenzivní, praktický přístup k výkonu. Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky různorodým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku.

Kurzy jsou vyučovány Národní divadelní školou Irska-Gaiety škola působí (NTSI-GSA) a IES Abroad instruktoři. Tyto kurzy se konají v NTSI-GSA a IES Abroad Center a mají celkem 6 kreditů.

Důležitá poznámka: Klíčová hodnota, kterou přijímá Národní divadelní škola irské židovské školy, je soubor. Tento program je fyzicky i emocionálně náročný a všichni studenti se plně účastní všech aspektů tréninku.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Město: Dublin
 • Země: Irsko
 • Programové kredity: 6 kreditů
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Léto 2018

 • 6. června - 21. července

Připravované termíny pro podání žádosti:

 • Uzávěrka přihlášek uplynula

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možnou zahraniční zkušenost - která zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Navržený pro divadelní studenty, kteří usilují o intenzivní, praktický přístup k představení, tento program vám umožní ponořit se do konzervatořového hereckého programu. Všechny kurzy jsou povinné a jsou vyučovány na Národní divadelní škole Irska-veselá škola působení (NTSI-GSA) a IES Abroad . Abyste se mohli zapojit do tohoto programu, musíte provést divadelní životopis a doporučení od divadelního instruktora (nebo ekvivalentu) s vaší přihláškou. Měli byste také absolvovat alespoň jeden kurz na vysoké škole. Získáte celkem 6 kreditů. Nejdříve dokončíte 2-týdenní divadelní dílnu. Pak zahájíte 4-týdenní letní program NTSI-GSA. Hodnotí se 2 kredity :

 • Divadelní dílna TH394 (níže uvedená osnova)
  • Cílem je seznámit se s divadelní produkcí v kontextu současné divadelní tvorby v evropské dramatické tradici.
 • Návštěvy divadla: Studenti se během svého programu účastní řady divadelních představení. Ty jsou zahrnuty v programovém poplatku.

Celkově 4 kredity celkem: Herectví

 • Cílem je zakořenit silnou osobní techniku ​​v organickém, inteligentním a imaginativním zapojení do textu a procesu. Zaměřuje se především na oblasti zkoušek a výkonů, s odkazem na poctivé spojení herectva a výkonnostní schopnosti v rámci různých technických požadavků různých stylů a žánrů.
 • Celková doba kontaktu ve třídě: 60 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje instrukce a zkoušky - všechny praktické práce, které pokrývají díla Samuela Becketta, Johna Millingtona Syngee, Briana Friela a Seana O'Caseye, a také se dotýkají dalších irských spisovatelů, jako jsou Martin McDonagh, Marina Carr, Billy Roche a WB Yeats.

Hlas

 • Cílem je rozvíjet intelektuální a tělesné chápání hlasového nástroje, kultivovat podporu bez napětí, kontrolu, artikulaci, rezonanci, rozsah a variaci tónu - stejně jako odblokovaný přístup k emočnímu aparátu. Začíná hodnocením postojů, technik a cvičení a čerpá z teoretiků jako Linklater, Rodenburg a McCallion. Hlas je používán k prozkoumání hratelných textů, politických projevů a poezie.
 • Celková doba kontaktu ve třídě: 6-8 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje přízvuk a vokální požadavky všech děl zabývajících se praktickými zasedáními.

Seminář irských spisovatelů

 • Celková doba kontaktu: 8-10 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje historické a sociopolitické kontexty děl zabývajících se praktickými jednáními v seminárních / diskusních třídních formátech. Diskutované jsou především Beckett, Friel, O'Casey, Synge, Yeats a McDonagh.

Showcase Konečné zasedání kurzu - 1 hodina (přibližně) trvání představující výběr scén sestavených během čtyřtýdenního programu.

Kurzy Divadelní umění

 • TH 394 - divadelní dílna (léto)

Kurzy související s výlety IES Abroad Dublin organizuje studijní cesty, které doplňují to, co učíte ve třídě, a přispíváte k vašim obecným znalostem o irské kultuře a společnosti.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Soukromé studentské apartmány - bydlíte v soukromém studentském bytě, který se nachází v rezidenční čtvrti Dublin. Soukromé studentské apartmány se skládají ze tří až čtyř bytů a sestávají z plně vybavené kuchyně, dvou ložnic s velkými vestavěnými skříněmi, dvě koupelny a společného obývacího prostoru. Soukromé studentské apartmány jsou kompletně zařízené a mají WiFi přístup k internetu spolu s dalšími zařízeními. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Soukromá studentská rezidence - Budete bydlet v soukromé studentské rezidenci, Binary Hub, v Dublinu. V Binary Hub budete mít vlastní soukromou ložnici a koupelnu. Podělíte se o podlahu až se čtyřmi dalšími kamarády, které tvoří plně vybavená kuchyň a společná obývací část. Soukromá studentská rezidence je kompletně zařízená a má WiFi přístup k internetu spolu s dalším vybavením. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Studentský život

Orientace Program začíná dvoudenní orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Dublin, vašimi spolužáky a městem Dublin. Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty. Také se můžete věnovat prohlídkám kolem centra a oblastí Dublinu jako součásti vaší orientace. Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • Žadatelé musí být v divadelním umění / divadle důležití nebo malí nebo mají extenzivní divadelní zážitek
 • 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,5 budou zvažovány případ od případu)

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

Náklady

Léto 2018

 • Výuka: 5 745 USD
 • Bydlení: 1.680 dolarů
 • Pojištění: 135 USD
 • Celkem: 7.560 dolarů

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program taught in:
Angličtina
IES Abroad

See 132 more programs offered by IES Abroad »

Last updated May 21, 2018
This course is Campus based
Start Date
Červen 2019
Duration
7 týdnů
Denní studium
Price
7,560 USD
Programové náklady Léto 2018
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date