Přečtěte si oficiální popis

dublin

Přehled

Intenzivní program IES Abroad vám nabízí intenzivní, praktický přístup k výkonu. Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky různorodým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku.

Kurzy jsou vyučovány Národní divadelní školou Irska-Gaiety škola působí (NTSI-GSA) a IES Abroad instruktoři. Tyto kurzy se konají v NTSI-GSA a IES Abroad Center a mají celkem 6 kreditů.

Důležitá poznámka: Klíčová hodnota, kterou přijímá Národní divadelní škola irské židovské školy, je soubor. Tento program je fyzicky i emocionálně náročný a všichni studenti se plně účastní všech aspektů tréninku.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Dublin
 • Město: Dublin
 • Země: Irsko
 • Programové kredity: 6 kreditů
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Léto 2018

 • 6. června - 21. července

Připravované termíny pro podání žádosti:

 • Uzávěrka přihlášek uplynula

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možnou zahraniční zkušenost - která zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Navržený pro divadelní studenty, kteří usilují o intenzivní, praktický přístup k představení, tento program vám umožní ponořit se do konzervatořového hereckého programu. Všechny kurzy jsou povinné a jsou vyučovány na Národní divadelní škole Irska-veselá škola působení (NTSI-GSA) a IES Abroad . Abyste se mohli zapojit do tohoto programu, musíte provést divadelní životopis a doporučení od divadelního instruktora (nebo ekvivalentu) s vaší přihláškou. Měli byste také absolvovat alespoň jeden kurz na vysoké škole. Získáte celkem 6 kreditů. Nejdříve dokončíte 2-týdenní divadelní dílnu. Pak zahájíte 4-týdenní letní program NTSI-GSA. Hodnotí se 2 kredity :

 • Divadelní dílna TH394 (níže uvedená osnova)
  • Cílem je seznámit se s divadelní produkcí v kontextu současné divadelní tvorby v evropské dramatické tradici.
 • Návštěvy divadla: Studenti se během svého programu účastní řady divadelních představení. Ty jsou zahrnuty v programovém poplatku.

Celkově 4 kredity celkem: Herectví

 • Cílem je zakořenit silnou osobní techniku ​​v organickém, inteligentním a imaginativním zapojení do textu a procesu. Zaměřuje se především na oblasti zkoušek a výkonů, s odkazem na poctivé spojení herectva a výkonnostní schopnosti v rámci různých technických požadavků různých stylů a žánrů.
 • Celková doba kontaktu ve třídě: 60 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje instrukce a zkoušky - všechny praktické práce, které pokrývají díla Samuela Becketta, Johna Millingtona Syngee, Briana Friela a Seana O'Caseye, a také se dotýkají dalších irských spisovatelů, jako jsou Martin McDonagh, Marina Carr, Billy Roche a WB Yeats.

Hlas

 • Cílem je rozvíjet intelektuální a tělesné chápání hlasového nástroje, kultivovat podporu bez napětí, kontrolu, artikulaci, rezonanci, rozsah a variaci tónu - stejně jako odblokovaný přístup k emočnímu aparátu. Začíná hodnocením postojů, technik a cvičení a čerpá z teoretiků jako Linklater, Rodenburg a McCallion. Hlas je používán k prozkoumání hratelných textů, politických projevů a poezie.
 • Celková doba kontaktu ve třídě: 6-8 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje přízvuk a vokální požadavky všech děl zabývajících se praktickými zasedáními.

Seminář irských spisovatelů

 • Celková doba kontaktu: 8-10 hodin po dobu 4 týdnů
 • Zahrnuje historické a sociopolitické kontexty děl zabývajících se praktickými jednáními v seminárních / diskusních třídních formátech. Diskutované jsou především Beckett, Friel, O'Casey, Synge, Yeats a McDonagh.

Showcase Konečné zasedání kurzu - 1 hodina (přibližně) trvání představující výběr scén sestavených během čtyřtýdenního programu.

Kurzy Divadelní umění

 • TH 394 - divadelní dílna (léto)

Kurzy související s výlety IES Abroad Dublin organizuje studijní cesty, které doplňují to, co učíte ve třídě, a přispíváte k vašim obecným znalostem o irské kultuře a společnosti.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Soukromé studentské apartmány - bydlíte v soukromém studentském bytě, který se nachází v rezidenční čtvrti Dublin. Soukromé studentské apartmány se skládají ze tří až čtyř bytů a sestávají z plně vybavené kuchyně, dvou ložnic s velkými vestavěnými skříněmi, dvě koupelny a společného obývacího prostoru. Soukromé studentské apartmány jsou kompletně zařízené a mají WiFi přístup k internetu spolu s dalšími zařízeními. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Soukromá studentská rezidence - Budete bydlet v soukromé studentské rezidenci, Binary Hub, v Dublinu. V Binary Hub budete mít vlastní soukromou ložnici a koupelnu. Podělíte se o podlahu až se čtyřmi dalšími kamarády, které tvoří plně vybavená kuchyň a společná obývací část. Soukromá studentská rezidence je kompletně zařízená a má WiFi přístup k internetu spolu s dalším vybavením. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Studentský život

Orientace Program začíná dvoudenní orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Dublin, vašimi spolužáky a městem Dublin. Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty. Také se můžete věnovat prohlídkám kolem centra a oblastí Dublinu jako součásti vaší orientace. Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • Žadatelé musí být v divadelním umění / divadle důležití nebo malí nebo mají extenzivní divadelní zážitek
 • 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,5 budou zvažovány případ od případu)

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

Náklady

Léto 2018

 • Výuka: 5 745 USD
 • Bydlení: 1.680 dolarů
 • Pojištění: 135 USD
 • Celkem: 7.560 dolarů

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
Angličtina
IES Abroad

Zobraz 132 více kurzů z IES Abroad »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Červen 2019
Duration
7 týdnů
Denní studium
Price
7,560 USD
Programové náklady Léto 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červen 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červen 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date