Dublinské léto - irské studium

IES Abroad

Popis programu

Read the Official Description

Dublinské léto - irské studium

IES Abroad

Irsko

Přehled

Tento program je určen pro studenty, kteří usilují o intenzivní akademické působení irské politické a sociální historie, současné ekonomické otázky a literární dědictví. Spojením kurzů se studiem mimo třídu máte možnost objevovat bohaté dědictví Irska a současnou kulturu prostřednictvím umění, divadla a filmu.

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo. Program Dublinských irských studií nabízí zápis do kurzů IES v zahraničí, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety. Počínaje centrem IES v zahraničí poblíž St. Stephen's Green, tento program vám pomůže získat smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.

Rychlá fakta

 • Centrum : IES v zahraničí Dublin
 • Město : Dublin
 • Země : Irsko
 • Programové kredity : 6 kreditů
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady : Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Léto 2017

 • Příjezd: středa 7. června 2017
 • Odjezd: sobota 22. července 2017

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky.

Absolvujete dva kurzy pro celkem 6 semestrálních kreditů. Disciplíny zahrnují:

 • antropologie
 • Kulturní studie
 • ekonomika
 • historie
 • literatura
 • sociologie

Kurzy

Toto je seznam plánovaných nabídek kurzů. Poté, co budete přijati, uvidíte seznam závěrečných nabídek kurzu v účtu MyIESabroad.

antropologie

SO / AN 320 - irská komunální identita (léto)

Kulturní studie

LT / CU 270 - keltský mýtus a legenda v raném Irsku (léto)

ekonomika

EC 390 - Irsko a EU (léto)

historie

HS 340 - Dějiny Irska 1798-1922 (léto)

literatura

 • LT 340 - Irská literatura za posledních 100 let: identita, sebepojství a stát (léto)
 • LT / CU 270 - keltský mýtus a legenda v raném Irsku (léto)

sociologie

SO / AN 320 - irská komunální identita (léto)

Exkurze související s kurzem

IES v zahraničí Dublin organizuje studijní cesty, které doplňují to, co učíte ve třídě, a přispíváte k vašim obecným znalostem o irské kultuře a společnosti. Tyto výlety zahrnují pěší výlety významných dublinských architektonických, literárních a politických značek.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body si nejdříve prohlédněte nebo objevte nejlepší kavárnu - nehledáte místo bydliště, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Dublin, bude se cítit jako doma.

Soukromé studentské apartmány - Budete bydlet v soukromém studentském bytě, který se nachází v rezidenční čtvrti Dublin. Soukromé studentské apartmány se skládají ze tří až čtyř bytů a sestávají z plně vybavené kuchyně, dvou ložnic s velkými vestavěnými skříněmi, dvě koupelny a společného obývacího prostoru.

Soukromé studentské apartmány jsou kompletně zařízené a mají WiFi přístup k internetu spolu s dalším vybavením. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete si připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Soukromá studentská rezidence - Budete žít v soukromé studentské rezidenci, Binary Hub, v Dublinu. V Binary Hub budete mít vlastní vlastní ložnici a koupelnu. Budete sdílet podlahu s až čtyřmi dalšími kamarády, kteří se skládají z plně vybavené kuchyně a společné obývací části.

Soukromá studentská rezidence je kompletně zařízená a má WiFi přístup k internetu spolu s dalším vybavením. Jste zodpovědní za své vlastní jídlo a můžete si připravit vlastní jídlo doma nebo jíst v místních, levných restauracích.

Studentský život

Orientace

Program začíná dvoudenní orientací, která vás seznámí s personálem IES Abroad Dublin, se svými spolužáky a městem Dublin. Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty.

Také se můžete věnovat prohlídkám kolem Centra a oblastí Dublinu jako součásti vaší orientace.

Kromě toho začíná CORE ™, komplexní orientace a návrat do zahraničí v rámci orientace a pokračuje po celý semestr s aktivitami zaměřenými na kulturní přizpůsobení, dosažení cíle a přípravu na návrat domů. Během vašeho zaměření se také budete věnovat prohlídkám kolem Centra a oblastí zájmu v Dublinu.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,5 budou zvažovány případ od případu)

Požadavky na pas a vízum

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Občané USA, kteří jsou držiteli platného pasu, nemusí získat vízum pro vstup nebo studium v ​​Irsku. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem.

Náklady

Léto 2017

 • Výuka : $ 5,015
 • Bydlení : 1.645 dolarů
 • Pojištění : 135 USD
 • Celkem : 6 795 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytování finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školy a dalších faktorů.

This school offers programs in:
 • Angličtina
IES Abroad
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 týdnů
Denní studium
Price
Cena
6,795 USD
Programové náklady Léto 2017
Information
Deadline
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Irsko - Dublin, County Dublin
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Irsko - Dublin, County Dublin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu