EMI Emerging markets Initiative (Společenská odpovědnost a podnikání)

Universidad Externado de Colombia - School of Management

Popis programu

Read the Official Description

EMI Emerging markets Initiative (Společenská odpovědnost a podnikání)

Universidad Externado de Colombia - School of Management

Přehled

Iniciativy rozvíjejících se trhů (EMI) je program, jehož cílem je vytváření povědomí a nových řešení pro řešení sociálních a environmentálních otázek v rozvíjejících se ekonomikách. Program zahrnoval více než 134 studentů pocházejících z 43 univerzit umístěných v nejméně 29 různých zemích po celém světě.

EMI se skládá ze čtyř iniciativ: Transformace malých podniků (TSB), Workshopů EMI, Základů pyramidy (BOP) a Společenské odpovědnosti podniků (CSR), která řídí účastníky jako konzultant, aby čelili řešením pro malé a střední podniky (SME)

Poslání a cíle

Naším posláním je naučit nové způsoby podnikání s cílem zlepšit sociální a environmentální otázky, jejichž cílem je snížit nerovnost, vyloučení a chudobu prostřednictvím malých a středních podniků na rozvíjejících se trzích.

Naším cílem je:

  1. vytvářet globální, tvůrčí a odpovědné vůdce
  2. podporovat hospodářské, sociální a environmentální iniciativy v malých a středních podnicích
  3. posílit roli soukromého sektoru v sociálních otázkách
  4. propojit příslušné subjekty s lepšími výsledky

EMI v současné době plní své poslání školením mladých profesionálů z celého světa a přípravou na realitu podnikání na rozvíjejících se trzích. Nově vyškolení konzultanti pak okamžitě uplatní své dovednosti poskytováním konzultačních služeb pro malé a střední podniky v Kolumbii. Vzhledem k tomu, že naše klientské společnosti často nemají dostatek prostředků na zaplacení těchto služeb, poskytujeme jim bezplatně.

Dějiny

V roce 1998 zahájila School of Management na Universidad Externado de Colombia program, který se zaměřil na vzdělávání studentů v oblasti poradenství a na podporu zdola nahoru ekonomického rozvoje v Kolumbii. Tento program byl pojmenován jako Plan Padrinos (mezinárodní verze Transforming Small Business (TSB)) a od té doby ovlivnil více než 2000 malých a středních podniků (MSP) prostřednictvím úsilí téměř 1500 studentských konzultantů.

Vzhledem k úspěchu programu Transforming Small Business (TSB) škola rozšiřovala své iniciativy tak, aby zahrnovala konzultační práci zaměřenou na podněcování osvědčených postupů v oblasti sociální odpovědnosti podniků (CSR), aby splňovala mezinárodní standardy stanovené Globální dohodou OSN, Globální iniciativou pro podávání zpráv a dalšími organizacemi , jakož i konzultace zaměřené na orientaci podniků na výrobu produktů a služeb, které slouží dně trhů pyramidy (BOP); všechny byly podpořeny semináři EMI, které školily studenty o nejnovějších trendech a metodikách pro aplikace v inovačních procesech. Dokonce i širší škola posílila tyto iniciativy do tzv. Rozvíjejících se trhových iniciativ (EMI) a rozšířila svůj cíl podporovat zodpovědný hospodářský rozvoj a tím rozšiřovat znalosti o rozvíjející se tržní ekonomice.

Výhody

Výstupy iniciativ rozvíjejících se trhů jsou WIN - WIN.

Mezinárodní dobrovolníci získávají neuvěřitelné odměny tím, že stráví letní práci s EMI. Pro účastníky má univerzita některé stipendia (programové výuky) podle počtu studentů; ve všech případech účastníci nesou cestovní výdaje, ubytování a stravu. Zájemci o získání jedinečných zkušeností a expozice, které zvýší jejich konkurenceschopnost na trhu práce, budou mít následující výhody:

-instrukce a školení o:

  • nových podmínek a příležitostí
  • konzultace koncepcí a postupů

- nekompatibilní možnosti vytváření sítí s účastníky z celého světa a špičkových institucí

- příležitost dát teorii do praxe a mít dopad

- rozvoj měkkých dovedností, jako jsou:

  • mezinárodních pracovních týmů
  • vedení a inovativní myšlení
  • vytváření a obranu myšlenek a návrhů

jedinečný zážitek návštěvy zranitelných komunit

- uzavřete kontakt s malými a středními podniky z Kolumbie

Organizace malých a středních podniků mají samozřejmě nesmírný prospěch. Vzhledem k tomu, že mnozí z nich nemají formální obchodní školení, neustálé inovační politiky nebo dokonce zdroje na zaplacení poradenských služeb třetích stran získávají klientské společnosti.

Požadavky na aplikace

Abyste získali nárok na asistenci v terénu, musíte být již přijati do EMI a potvrzeno umístění (v jednom nebo více projektech). Poté musíte odeslat následující dokumenty:

Životopis se sociálním zázemím

Dokončený registrační formulář

EMI červenec termín: 30. dubna 2018

Kontakt

Kontaktujte nás, abyste se zapojili:

emi@uexternado.edu.co

jose.mosquera@uexternado.edu.co

(57) 1-342-0288 ext. 1223

Škola managementu

Universidad Externado de Colombia

Calle 12 # 1-17 je. Bogotá, Kolumbie

Agenda EMI 2018

Harmonogram EMI v březnu 2018

Harmonogram EMI červenec 2018

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 10, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
Free
Stipendium, které bude zahrnovat programový poplatek
Information
Deadline
Locations
Kolumbie - Bogotá, Bogota
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Kolumbie - Bogotá, Bogota
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu