Read the Official Description

Přehled

Iniciativy rozvíjejících se trhů (EMI) je program, jehož cílem je vytváření povědomí a nových řešení pro řešení sociálních a environmentálních otázek v rozvíjejících se ekonomikách. Program zahrnoval více než 134 studentů pocházejících z 43 univerzit umístěných v nejméně 29 různých zemích po celém světě.

EMI se skládá ze čtyř iniciativ: Transformace malých podniků (TSB), Workshopů EMI, Základů pyramidy (BOP) a Společenské odpovědnosti podniků (CSR), která řídí účastníky jako konzultant, aby čelili řešením pro malé a střední podniky (SME)

Poslání a cíle

Naším posláním je naučit nové způsoby podnikání s cílem zlepšit sociální a environmentální otázky, jejichž cílem je snížit nerovnost, vyloučení a chudobu prostřednictvím malých a středních podniků na rozvíjejících se trzích.

Naším cílem je:

  1. vytvářet globální, tvůrčí a odpovědné vůdce
  2. podporovat hospodářské, sociální a environmentální iniciativy v malých a středních podnicích
  3. posílit roli soukromého sektoru v sociálních otázkách
  4. propojit příslušné subjekty s lepšími výsledky

EMI v současné době plní své poslání školením mladých profesionálů z celého světa a přípravou na realitu podnikání na rozvíjejících se trzích. Nově vyškolení konzultanti pak okamžitě uplatní své dovednosti poskytováním konzultačních služeb pro malé a střední podniky v Kolumbii. Vzhledem k tomu, že naše klientské společnosti často nemají dostatek prostředků na zaplacení těchto služeb, poskytujeme jim bezplatně.

Dějiny

V roce 1998 zahájila School of Management na Universidad Externado de Colombia program, který se zaměřil na vzdělávání studentů v oblasti poradenství a na podporu zdola nahoru ekonomického rozvoje v Kolumbii. Tento program byl pojmenován jako Plan Padrinos (mezinárodní verze Transforming Small Business (TSB)) a od té doby ovlivnil více než 2000 malých a středních podniků (MSP) prostřednictvím úsilí téměř 1500 studentských konzultantů.

Vzhledem k úspěchu programu Transforming Small Business (TSB) škola rozšiřovala své iniciativy tak, aby zahrnovala konzultační práci zaměřenou na podněcování osvědčených postupů v oblasti sociální odpovědnosti podniků (CSR), aby splňovala mezinárodní standardy stanovené Globální dohodou OSN, Globální iniciativou pro podávání zpráv a dalšími organizacemi , jakož i konzultace zaměřené na orientaci podniků na výrobu produktů a služeb, které slouží dně trhů pyramidy (BOP); všechny byly podpořeny semináři EMI, které školily studenty o nejnovějších trendech a metodikách pro aplikace v inovačních procesech. Dokonce i širší škola posílila tyto iniciativy do tzv. Rozvíjejících se trhových iniciativ (EMI) a rozšířila svůj cíl podporovat zodpovědný hospodářský rozvoj a tím rozšiřovat znalosti o rozvíjející se tržní ekonomice.

Výhody

Výstupy iniciativ rozvíjejících se trhů jsou WIN - WIN.

Mezinárodní dobrovolníci získávají neuvěřitelné odměny tím, že stráví letní práci s EMI. Pro účastníky má univerzita některé stipendia (programové výuky) podle počtu studentů; ve všech případech účastníci nesou cestovní výdaje, ubytování a stravu. Zájemci o získání jedinečných zkušeností a expozice, které zvýší jejich konkurenceschopnost na trhu práce, budou mít následující výhody:

-instrukce a školení o:

  • nových podmínek a příležitostí
  • konzultace koncepcí a postupů

- nekompatibilní možnosti vytváření sítí s účastníky z celého světa a špičkových institucí

- příležitost dát teorii do praxe a mít dopad

- rozvoj měkkých dovedností, jako jsou:

  • mezinárodních pracovních týmů
  • vedení a inovativní myšlení
  • vytváření a obranu myšlenek a návrhů

jedinečný zážitek návštěvy zranitelných komunit

- uzavřete kontakt s malými a středními podniky z Kolumbie

Organizace malých a středních podniků mají samozřejmě nesmírný prospěch. Vzhledem k tomu, že mnozí z nich nemají formální obchodní školení, neustálé inovační politiky nebo dokonce zdroje na zaplacení poradenských služeb třetích stran získávají klientské společnosti.

Požadavky na aplikace

Abyste získali nárok na asistenci v terénu, musíte být již přijati do EMI a potvrzeno umístění (v jednom nebo více projektech). Poté musíte odeslat následující dokumenty:

Životopis se sociálním zázemím

Dokončený registrační formulář

EMI červenec termín: 30. dubna 2018

Kontakt

Kontaktujte nás, abyste se zapojili:

emi@uexternado.edu.co

jose.mosquera@uexternado.edu.co

(57) 1-342-0288 ext. 1223

Škola managementu

Universidad Externado de Colombia

Calle 12 # 1-17 je. Bogotá, Kolumbie

Agenda EMI 2018

Harmonogram EMI v březnu 2018

Harmonogram EMI červenec 2018

Program taught in:
Angličtina
Last updated May 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Červen 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Free
Stipendium, které bude zahrnovat programový poplatek
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date