O našem programu

Jazyková centra INTERLINK na Indiánské státní univerzitě (ISU) pomáhá studentům dosáhnout svých osobních a profesních cílů od roku 1987. INTERLINK se nachází v Terre Haute v Indiě a nabízí intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a mezikulturní orientaci pro studenty, vědce a profesionálů po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Po ukončení studia mnoho studentů pokračuje v studiu na akademických programech na ISU nebo na jiných univerzitách. INTERLINK pomáhá s umístěním na univerzitě a podmíněným přijetím k zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku ve Spojených státech. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9ti týdenních zasedáních, zahrnují in-and-out úkoly v poslech, mluvení, čtení, psaní a projekty, které vyžadují aktivní účast studentů. Studenti se mohou těšit na plnohodnotné přístupové prostory, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, provést audit, nebo si osvojit zápočty. Programové výlety umožňují studentům učit se o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickou kvalifikací se mohou těšit na možnost přijetí podmíněného přijetí před zahájením svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhého jazyka, obzvláště pokud plánujete studovat na americké univerzitě, doufáme, že se ujmete, že navštěvujete INTERLINK na ISU. interlinkindi

Jak se přihlásit

1. Chcete-li použít, potřebujete všechny následující:

 • Vyplněný formulář žádosti
 • Úřední kopie vašeho středoškolského nebo vysokoškolského vzdělání
 • Oficiální prohlášení o finanční podpoře od vaší banky, sponzora nebo opatrovníka, které potvrzuje, že máte k dispozici nejméně 6 000 USD za první termín na INTERLINK
 • $ 100.00 nevratný poplatek za přihlášku
 • Pokud plánujete zůstat v rezidenční sále univerzity, budete muset předložit pokojovou bezpečnostní zálohu na šeku, drát nebo kreditní kartu. Vkladová částka pro Indiana State University je 20 USD (nevratná)
 • Pokud plánujete zůstat u hostitelské rodiny (k dispozici pouze v omezené míře), přečtěte si o homestay a vyplňte formulář homestay.
 • Kopie vašeho pasu (identifikační stránka)
 • Před aplikací na INTERLINK si pečlivě přečtěte Prohlášení o přijetí.
 • Odeslání všech materiálů online nebo faxem nebo poštou

2. Možnosti platby Platby lze provádět pomocí platební karty na adrese https://interlink.edu/online-payment/ nebo odesláním formuláře pro autorizaci kreditní karty.

Vaše žádost nebude zpracována, dokud nebudou obdrženy poplatek za aplikace a poplatek za expresní zásilku (nevratné).

3. Vyplňte aplikaci Pokud chcete podat žádost na internetu, klikněte zde pro on-line aplikaci. Pokud chcete, stáhněte a vytiskněte zde studentskou aplikaci (verze PDF nebo verzi Word), vyplňte ji pero a pošlete faxem poštou. Ve formuláři žádosti napište své jméno přesně tak, jak je uvedeno na vašem pasu. Pokud je to možné, pošlete nebo faxujte kopii cestovního pasu. Použijte co nejdříve, abyste zajistili, že vízum bude dosaženo včas.

4. Co se stane dál? Poté, co obdržíme všechny vaše materiály, budeme vás informovat, zda jste byli přijati do programu. Přijímané žadatele obdrží dokumenty a podrobné pokyny pro získání studentského víza. Pokud máte otázky nebo potřebujete pomoc během procesu podávání žádostí, kontaktujte nás. Další informace pro zahraniční studenty, kteří hodlají studovat ve Spojených státech, navštíví webovou stránku Spojených států o přistěhovalectví a celní kontrole a kliknutím na vízové ​​oddělení pro informace o studentských vízech (F-1).

TERMÍNY

OrientacePo příjezdu získávají všichni studenti INTERLINK třídenní orientaci do programu, areálu a města Terre Haute. Reprezentant z ISU Být bydlí na studentských otázkách ohledně možností a politik bydlení v areálu, zástupce banky v kampusu pomáhá studentům, kteří chtějí otevřít bankovní účet, a studenti ISU a INTERLINK předávají prohlídku areálu. Zdravotnické služby Studenti INTERLINK mají plný přístup k univerzitní zdravotní středisko. Studenti na studentských vízech vyžadují ISU a stát Indiana, aby měli zdravotní pojištění. Náklady na plán INTERLINK jsou 393 USD za 9týdenní období. Pokud jsou studenti pokrytí jinými plány, musí být pokrytí rovno nebo lepší než plán INTERLINK a poskytovatel musí mít pobočky se sídlem ve Spojených státech. Studenti jsou povinni prokázat, že jejich vlastní pojištění splňuje tyto požadavky

 • Aplikační poplatek 100 USD
 • Celodenní výuka 3000 dolarů
 • Výuka na částečný úvazek $ 1,830
 • Zdravotní pojištění 393 dolarů (9 týdnů)
 • Použití bydlení
 • Pokoj a stravování v pokoji 1 902 dolarů (odhad)
 • Univerzitní apartmán $ 650 / měsíc (odhad)
 • Aplikační poplatek ve výši 200 $
 • Homestay $ 600 / měsíc (odhad)
 • Poplatek za rekreační středisko (volitelně) $ 50

U výše uvedených poplatků nejsou zahrnuty knihy (přibližně 100 USD / termín), osobní náklady, doprava nebo výdaje na vyživované osoby (asi 500 USD měsíčně). Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte centrum.

Období
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z American Consortium of Universities (INTERLINK) »

Poslední aktualizace September 11, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
9 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
3,000 USD
Výuka na částečný úvazek $ 1,830 / Celodenní výuka $ 3,000
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date