Přečtěte si oficiální popis

O našem programu

Jazyková centra INTERLINK na Univerzitě v Severní Karolíně v Greensboro (UNCG) pomáhá studentům dosáhnout svých osobních a profesních cílů od roku 1997. Společnost INTERLINK se nachází ve městě Greensboro v Severní Karolíně a nabízí studentům intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a mezikulturní orientaci , vědců a odborníků po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Po absolvování studia studuje mnoho studentů v akademických programech na univerzitách UNCG nebo jiných oblastech. INTERLINK pomáhá s umístěním na univerzitě a podmíněným přijetím k zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku ve Spojených státech. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9týdenních zasedáních, zahrnuje úkoly mimo a posluchačů při poslechu, mluvení, čtení, psaní a projektech vyžadujících aktivní účast studentů. Studenti mají plný přístup k univerzitním zařízením, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, auditovat nebo přijímat kurzy pro zápočet. Programové výlety umožňují studentům se naučit z první ruky o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickým vzděláním se mohou těšit na příjem podmíněného přijetí před spuštěním svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhý jazyk, obzvláště pokud máte v úmyslu studovat na americké univerzitě, doufáme, že se uvažujete o návštěvě INTERLINKu v UNCG. INTERLINKGRENSBORO

Jak se přihlásit

Chcete-li požádat, potřebujete následující:

 • Vyplněný formulář žádosti
 • Úřední kopie středoškolské nebo vysokoškolské kvalifikace (nejvyšší úroveň dokončena)
 • Oficiální bankovní výpis - od vás nebo od vašeho sponzora nebo opatrovníka - pro vaše první 9týdenní zasedání v INTERLINKu je k dispozici nejméně 6 400 dolarů. (Pokud dokument není ve vašem názvu, bude váš sponzor nebo opatrovník muset vyplnit čestné prohlášení, v němž uvede, že souhlasí s plněním nákladů na studium na INTERLINK.
 • 100% nevratný poplatek za přihlášku. Pokud bude váš balíček zaslán na adresu mimo USA, uveďte prosím i nevratný poplatek za expresní zásilku ve výši 65 USD.
 • Kopie pasu (identifikační stránka) a cestovních pasů pro vaše vyživované osoby (je-li to možné)

Před aplikací na INTERLINK si pečlivě přečtěte Prohlášení o přijetí.

1. Vyplňte aplikaci Pokud chcete podat žádost na internetu, klikněte zde pro on-line aplikaci. Pokud chcete, stáhněte a vytiskněte zde studentskou aplikaci (verze PDF nebo verzi Word), vyplňte ji pero a pošlete faxem poštou. Ve formuláři žádosti napište své jméno přesně tak, jak je uvedeno na vašem pasu. Pokud je to možné, pošlete nebo faxujte kopii cestovního pasu. Použijte co nejdříve, abyste zajistili, že vaše vízum bude získáno včas.

2. Vyplňte bezpečnostní formulář kampusu Existuje bezpečnostní formulář kampusu, který musí každý student vyplnit, podepsat a odeslat faxem nebo poštou.

3. Možnosti platby Platby lze provést kreditní kartou na adrese https://interlink.edu/online-payment/ nebo odesláním formuláře pro autorizaci kreditní karty.

Vaše žádost nebude zpracována, dokud nebudou obdrženy poplatek za aplikace a poplatek za expresní zásilku (nevratné).

4. Co se stane dál? Poté, co obdržíme všechny vaše materiály, budeme vás informovat, zda jste byli přijati do programu. Přijímané žadatele obdrží dokumenty a podrobné pokyny pro získání studentského víza (viz také informace v sekci FAQ). Pokud máte otázky nebo potřebujete pomoc během procesu podávání žádostí, kontaktujte nás. Informace o přiložených věcech, zdravotním pojištění, platbách atd. Naleznete zde. Další informace pro zahraniční studenty, kteří hodlají studovat ve Spojených státech, navštíví webovou stránku Spojených států o přistěhovalectví a celní kontrole a kliknutím na vízové ​​oddělení pro informace o studentských vízech (F-1).

5. Podmíněné přijetí do UNCG Akademicky kvalifikovaní studenti, kteří hodlají studovat na INTERLINK, mohou být podmíněně přijati do UNCG. Některé univerzity vyžadují, aby žáci předkládali přihlášky, oficiální přepisy z předchozích studií, doklady o financích a možná doporučení, zatímco jiní pouze potřebují přezkoumat úřední přepisy, aby rozhodli o podmíněné přípustnosti studentů. Ve všech případech bude jednou z podmínek dosažení určitého skóre TOEFL nebo dokončení úspěšného programu INTERLINK. Pomoc všem studentům společnosti INTERLINK je bezplatně k dispozici na univerzitách. Chcete-li požádat o vysokoškolský nebo postgraduální studijní program v UNCG současně s žádostí o účast na INTERLINK, přečtěte si další informace na adrese http://nc.interlink.edu/about/the-university/.

6. Čestné prohlášení Existuje prohlášení, které musí váš finanční sponzor nebo opatrovník vyplnit. Pokud máte na výkazu finanční podpory jiná jiná než vaše, musíme tento formulář předtím, než budeme moci zkontrolovat. Pokud vaše prohlášení o finanční podpoře je ve vašem názvu, tento formulář nepotřebujete vyplňovat.

TERMÍNY

Náklady

 • Aplikační poplatek 100 USD
 • Výuka 3 000 dolarů
 • Poplatek za UNCG Facility 677 dolarů
 • Zdravotní pojištění 393 dolarů (9 týdnů)
 • Celkem $ 4,170
 • Pokoj na budovu / stravovací plán $ 2,387

Celková částka neobsahuje vratnou jistotu v hodnotě 100 USD; knihy (přibližně 100 USD / termín); osobní výdaje; přeprava; nebo náklady na vyživované osoby (asi 500 USD za měsíc). Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte centrum. Poplatek za zdravotní pojištění UNCG a zdravotní pojištění se obvykle každoročně zvyšují mezi létem a podzimem. Studenti se mohou zapsat na kratší období (minimálně 4 týdny), ale musí začít na začátku semestru. Výuka je 325 USD / týden. Pravidla pro vrácení peněz: Všichni studenti, kteří žádají o vrácení peněz, obdrží v průběhu týdne registrace úplnou výplatu. Žádná výuka nebude vrácena po dobu čtyř týdnů po registračním týdnu. Během druhého týdne je 50% veškeré výpomoci zaplacené za tento termín vráceno. Po druhém týdnu nebude pro tento termín poskytnuta žádná výplata. Náhrady za studenty, kteří se kvůli nemoci nebo nouzové situaci musí stáhnout, se budou zvažovat případ od případu. Návrat k platbám bude rozdělen podle standardních zásad UNCG. Žádná náhrada nebude poskytnuta za pokoj, za univerzitní poplatky nebo za pojištění.

Období
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z American Consortium of Universities (INTERLINK) »

Poslední aktualizace September 11, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
May 2019
Srp 2019
Duration
9 týdnů
Denní studium
Price
3,000
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
May 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

May 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date