Přečtěte si oficiální popis

O programu

Umístil v Davenportu v Iowě, INTERLINK na St. Ambrose University nabízí intenzivní anglickou výuku, akademickou přípravu a interkulturní orientaci pro studenty, učence a odborníky po celý rok. Program připravuje studenty na náročné kariéry a poskytuje nástroje a dovednosti potřebné k dosažení úspěchu v 21. století. Kurikulum společnosti INTERLINK je přísné. Jeho šest úrovní, které jsou nabízeny v 9ti týdenních zasedáních, zahrnují in-and-out úkoly v poslech, mluvení, čtení, psaní a projekty, které vyžadují aktivní účast studentů. Studenti mají plný přístup k univerzitním zařízením, včetně příležitostí setkat se s studenty a profesory, auditovat nebo přijímat kurzy pro zápočet. Programové výlety umožňují studentům učit se o stavu a místní komunitě. Zvláštní výhodou pro studenty je reprezentace mnoha kultur v programu. V rozmanitém prostředí se studenti dozvědí více o světě, a v procesu, o sobě. Studenti s akademickou kvalifikací se mohou těšit na možnost přijetí podmíněného přijetí před zahájením svého jazykového programu na INTERLINK. Ve společnosti INTERLINK usilujeme o zajištění nezapomenutelného a transformačního vzdělávacího zážitku pro zahraniční studenty. Pokud hledáte program angličtiny jako druhého jazyka, obzvláště pokud plánujete studovat na americké univerzitě, doufáme, že se ujistíte, že navštěvujete INTERLINK na univerzitě St. Ambrose. Jazykové centrum INTERLINK na Univerzitě St. Ambrose (SAU) poskytuje zahraniční studentům výuku ESL (angličtinu jako druhý jazyk), kulturní orientaci a akademickou přípravu, jakož i pomoc při umístění na univerzitě a podmíněném přijetí za účelem zajištění úspěšného a nezapomenutelného vzdělávacího zážitku Spojené státy. INTERLINKDAVENPORT

Jak se přihlásit

Chcete-li požádat, potřebujete následující:

 • Vyplněný formulář žádosti
 • Úřední kopie vašeho středoškolského nebo vysokoškolského vzdělání
 • Oficiální prohlášení o finanční podpoře od vaší banky, sponzora nebo opatrovníka, které potvrzuje, že máte k dispozici nejméně 6 000 USD za první termín v INTERLINK.
 • $ 100.00 nevratný poplatek za přihlášku
 • Kopie vašeho pasu (identifikační stránka)

Před aplikací na INTERLINK si pečlivě přečtěte Prohlášení o přijetí.

1. Vyplňte aplikaci Pokud chcete podat žádost na internetu, klikněte zde pro on-line aplikaci. Pokud chcete, stáhněte a vytiskněte zde studentskou aplikaci (verze PDF nebo verzi Word), vyplňte ji pero a pošlete faxem poštou. Ve formuláři žádosti napište své jméno přesně tak, jak je uvedeno na vašem pasu. Pokud je to možné, pošlete nebo faxujte kopii cestovního pasu. Použijte co nejdříve, abyste zajistili, že vízum bude dosaženo včas.

2. Možnosti platby Platby lze provádět pomocí platební karty na adrese https://interlink.edu/online-payment/ nebo odesláním formuláře pro autorizaci kreditní karty.

Vaše žádost nebude zpracována, dokud nebudou obdrženy poplatek za aplikace a poplatek za expresní zásilku (nevratné).

3. Co se stane dál? Poté, co obdržíme všechny vaše materiály, budeme vás informovat, zda jste byli přijati do programu. Přijímané žadatele obdrží dokumenty a podrobné pokyny pro získání studentského víza. Pokud máte otázky nebo potřebujete pomoc během procesu podávání žádostí, kontaktujte nás. Další informace pro zahraniční studenty, kteří hodlají studovat ve Spojených státech, navštíví webovou stránku Spojených států o přistěhovalectví a celní kontrole a kliknutím na vízové ​​oddělení pro informace o studentských vízech (F-1).

4. Podmíněné přijetí Je možné požádat o vysokoškolský nebo postgraduální studijní program na SAU současně s žádostí o účast v programu INTERLINK. Další informace naleznete na adrese https://interlink.edu/distinctions/conditional-admission/.

TERMÍNY

Jaro II, 2017 20. března - 19. května cena

 • Aplikační poplatek (pouze jednou) $ 100
 • Celodenní výuka 3000 dolarů
 • Zdravotní pojištění 393 dolarů
 • Pokoj (univerzita) $ 1,764 *
 • Board (univerzita) $ 1,134 *
 • Poplatek za aktivity kampusu (nepovinné) 150 dolarů

* Denní sazby: Pokoj = $ 28 / den, Stůl = $ 18 / den

Období
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z American Consortium of Universities (INTERLINK) »

Poslední aktualizace September 11, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
May 2019
Srp 2019
Duration
9 týdnů
Denní studium
Price
3,000
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
May 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

May 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date