ESL - pokročilý

Hamilton College

Popis programu

Read the Official Description

ESL - pokročilý

Hamilton College

ESL - Advanced

Program:

  • Pondělí - pátek (kromě svátků)
  • 9 am-1pm
  • 20 hodin / týden
  • 1-12 měsíc Program

Gramatika a psaní

Na základní úrovni, kurzy Gramatika kontaktní místo je na základních gramatických struktur, s důrazem na použití správné gramatické struktury ve společnosti.

Na zprostředkovatele úrovni, bude instruktor dosáhnout více jak správně mluvit a psát v podnikovém prostředí, aby se dosáhlo nejvyšší formu úspěchu. Za tímto účelem budou různé aktivity, vedení, a řádné vedení hrát hlavní roli na studenta.

Na pokročilé úrovni, nyní bude kladen důraz na co nejpřesnější používání gramatiky a psaní skrze čtení různých materiálů, eseje a další speciální techniky k dosažení excelence.

Poslech a mluvení

Poslech a mluvení schopnosti bude vyučován prostřednictvím různých technik, jako je například, často používají dialogu, vizuály, knihy, atd. V této kapitole, studenti rozvíjet svou techniku ​​správné slovo větné konstrukce, mluví o správném trend myšlení, a jsou schopni vysvětlit sami správně s správné volbě slov. Učení jazyka začíná hodně čtení, zatímco opakovaně diskusi. Na střední úrovni, je nezbytné, aby student svobodně komunikovat. Další články předem, bude aktuální dění využít k diskuzi. V tomto okamžiku, Student musí pocit síly a jistotu, tím, že má širokou slovní zásobu.

Na předem úrovni této kapitoly, se studenti naučí, jak správně reprezentovat sebe, formálně a neformálně před druhou. Počasí je to zaměstnavatel, přítel nebo klient. Mluvení na veřejnosti je těžké překonat mnoho, ale je životně důležité zvládnout, jak to zobrazuje kdo jste na druhou. Studenti budou jemné doladění jejich ústní komunikační dovednosti ke zvýšení jak přesnosti a plynulosti jejich anglické jazykové schopnosti.

Čtení a slovní zásoba

Jak již bylo uvedeno před, intenzivní čtení a použití správné slovní zásoby říká hodně o své postavě a to, co se snažíte vykreslit na jinou osobou. Základy začínají se silným zaměřením dovedností přežití, dosažení širokou základnu slovní zásobu a důvěru v řeči. Studenti budou mít možnost sami dokázat tím, že vytvoří vizuály, prvotřídní aktivity a interakci studentů. Je zapotřebí silné soustředění detailů.

V prostřední části kapitoly, posílení vašeho čtení / zápisu / poslech / pochopení dovednosti jsou životně důležité. Pouze budování důvěry ve všech sekcích, budete nechte postoupit do odvětví pokročilých této kapitoly. Náročnější činnosti je třeba očekávat, protože studenti budou testovány instruktorem pokroku studentů současně. Třída aktivity jsou navrženy tak, aby podporovaly praktické využití nově nabyté slovní zásoby v reálných životních situacích.

V pokročilé úrovni této kapitoly, důraz je kladen na rozvoj analytické a kritické myšlení. Materiály zahrnují autentické a akademickou četbu. Advanced slovní zásobu a dovednosti čtení (jak je doporučeno v pokynech četných vysokých škol).

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 12 měsíců
Denní studium
Price
Cena
950 USD
na 7710 USD za týden
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu