ESL - základní

Hamilton College

Popis programu

Read the Official Description

ESL - základní

Hamilton College

ESL- Základní

Program:

  • Pondělí - pátek (kromě svátků)
  • 9 am-1pm
  • 20 hodin / týden
  • 1-12 měsíc Program

Úžasný kurz pro studenta s špatnou angličtinou, která obdrží velkou podporu od svých profesionálních instruktorů, a budete mít 100% veden v průběhu celého procesu.

Vyberte si naši školu za kvalitu! Doufáme, že vás vidím v roce 2013!

Gramatika a psaní

V základních úrovních, kurzy Gramatika se zaměřují na základní gramatické struktury, s důrazem na využití gramatických struktur v každodenních činnostech.

Ve střední úrovně, základní mluvnické dovednosti jsou vyztuženy, zatímco se studenti učí složitější gramatické struktury prostřednictvím různých aktivit a rozsáhlé praxi.

V pokročilé úrovni, je kladen důraz na přesné používání gramatiky jak v písemné a ústní komunikace. Techniky pro psaní esejů soudržné a kreativní papíry jsou také učil.

Poslech a mluvení

V základní úrovně, poslech a mluvení schopnosti jsou zavedeny pomocí dialogů, obrazů, nebo pantomimy. Studenti se učí základní fráze s cílem vypořádat se s běžnými situací a témat v anglicky mluvícím prostředí.

V mezilehlých úrovních, komunikace mimo každodenní angličtiny je zdůrazněna jako studenti přejít na složitější jazykových dovedností. Třída materiály se zaměřují na aktuální události a témata cvičit nově naučené jazykové funkce.

V pokročilé úrovni, důraz je kladen na obou formálních i neformálních prezentačních dovedností spojených s řečnictví a každodenní komunikaci v anglicky mluvícím světě. Studenti budou jemné doladění jejich ústní komunikační dovednosti ke zvýšení jak přesnosti a plynulosti jejich anglické jazykové schopnosti.

Čtení a slovní zásoba

V základních úrovních, kurzy čtení a slovní zásoba se zaměřují na dovednosti přežití, pokrývající celou řadu každodenních slov, aktivit a funkcí. Ty jsou prezentovány prostřednictvím zajímavých vizuály a třídní aktivity. Čtení strategie zaměřit se na základní pochopení detailů.

Prostřední části posiluje základní čtenářské dovednosti při prezentaci nové, náročnější dovednosti. Třída aktivity jsou navrženy tak, aby podporovaly praktické využití nově nabyté slovní zásoby v reálných životních situacích.

V pokročilé úrovni, důraz na čtení a slovní zásobu třídy je kladen na rozvoj analytické a kritické myšlení. Materiály zahrnují autentické a akademickou četbu. Advanced slovní zásobu a dovednosti čtení (podle doporučení směrnic četných vysokých škol) se učí.

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 12 měsíců
Denní studium
Price
Cena
850 USD
Tak nízké, jak 850 dolar / 4 týdny !!!
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu