ESL - základní

Všeobecné informace

Popis programu

ESL- Základní

Program:

  • Pondělí - pátek (kromě svátků)
  • 9 am-1pm
  • 20 hodin / týden
  • 1-12 měsíc Program

Úžasný kurz pro studenta s špatnou angličtinou, která obdrží velkou podporu od svých profesionálních instruktorů, a budete mít 100% veden v průběhu celého procesu.

Vyberte si naši školu za kvalitu! Doufáme, že vás vidím v roce 2013!

Gramatika a psaní

V základních úrovních, kurzy Gramatika se zaměřují na základní gramatické struktury, s důrazem na využití gramatických struktur v každodenních činnostech.

Ve střední úrovně, základní mluvnické dovednosti jsou vyztuženy, zatímco se studenti učí složitější gramatické struktury prostřednictvím různých aktivit a rozsáhlé praxi.

V pokročilé úrovni, je kladen důraz na přesné používání gramatiky jak v písemné a ústní komunikace. Techniky pro psaní esejů soudržné a kreativní papíry jsou také učil.

Poslech a mluvení

V základní úrovně, poslech a mluvení schopnosti jsou zavedeny pomocí dialogů, obrazů, nebo pantomimy. Studenti se učí základní fráze s cílem vypořádat se s běžnými situací a témat v anglicky mluvícím prostředí.

V mezilehlých úrovních, komunikace mimo každodenní angličtiny je zdůrazněna jako studenti přejít na složitější jazykových dovedností. Třída materiály se zaměřují na aktuální události a témata cvičit nově naučené jazykové funkce.

V pokročilé úrovni, důraz je kladen na obou formálních i neformálních prezentačních dovedností spojených s řečnictví a každodenní komunikaci v anglicky mluvícím světě. Studenti budou jemné doladění jejich ústní komunikační dovednosti ke zvýšení jak přesnosti a plynulosti jejich anglické jazykové schopnosti.

Čtení a slovní zásoba

V základních úrovních, kurzy čtení a slovní zásoba se zaměřují na dovednosti přežití, pokrývající celou řadu každodenních slov, aktivit a funkcí. Ty jsou prezentovány prostřednictvím zajímavých vizuály a třídní aktivity. Čtení strategie zaměřit se na základní pochopení detailů.

Prostřední části posiluje základní čtenářské dovednosti při prezentaci nové, náročnější dovednosti. Třída aktivity jsou navrženy tak, aby podporovaly praktické využití nově nabyté slovní zásoby v reálných životních situacích.

V pokročilé úrovni, důraz na čtení a slovní zásobu třídy je kladen na rozvoj analytické a kritické myšlení. Materiály zahrnují autentické a akademickou četbu. Advanced slovní zásobu a dovednosti čtení (podle doporučení směrnic četných vysokých škol) se učí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Beverly Hills International School &nbsp Hamilton College, Beverly Hills International School je nejobdivuhodnější mezinárodní škola, která se postará o studenty z celého světa. &nbsp Škola je ... Čtěte více

Beverly Hills International School &nbsp Hamilton College, Beverly Hills International School je nejobdivuhodnější mezinárodní škola, která se postará o studenty z celého světa. &nbsp Škola je určena k přeměně studenty, kteří mluví málo nebo žádná angličtina, se mluvit jazykem plynně, správně, efektivně a důkladně. &nbsp Cílem všech instruktorů a personál je vzdělávat gramatiku, slovní zásobu, psaní, mluvení, poslech, atd. To je Elite anglická škola s úžasnou fakulty, který se nachází v krásné a prestižní Beverly Hills, CA. &nbsp Pro ty, kteří nikdy nebyli v Beverly Hills, zkušenosti pobyt a studium v ​​celé své kráse na nejvíce bezpečných a luxusní městy Los Angeles! Další UCLA, Hollywood, Santa Monica, Westwood, atd. &nbsp Celá škola personál sdílí paralelní filozofii.Je v první řadě poskytnout všechny studenty na všech úrovních, což je nejvyšší úroveň vzdělání, vytvořit zábavné a starostlivou atmosféru pro všechny studenty, a co je nejdůležitější vytvořit vzpomínky, které vydrží po celý život. &nbsp Studenti jsou vyzváni, aby se tvůrčí rozhodnutí, naučit se jazyk rychle, ale účinně, aby bylo možné použít anglický jazyk v reálném životě. &nbsp Studenti mají mnoho zájezdy / exkursí po celém USA, zatímco jejich pobyt. Další informace o naší jóga, pilates, potápění, univerzální pilný, Disneyland výlety, a mnohem více. &nbsp Naše škola nabízí 3 úrovně angličtiny: ESL - základní ESL - Advanced TOEFL (iBT) Každý program je navržen tak, aby posílily své anglický jazyk, v celé pečlivě připravené osnovy. Většina studentů navštěvuje HC Beverly Hills International School pro rok, nárok na konečnou americkou zkušeností. &nbsp Studenti mají spoustu zábavy v našich po školních programů. Máme širokou škálu terénních exkurzí, výletů a akcí, z nichž všechny poskytuje dobrý důvod pro studentské sítě, poznat nové přátele, a procvičit si angličtinu. &nbsp Poskytujeme bezpečné a pohodlné možnosti bydlení pro naše studenty, které pojmou všechny studenty v plném rozsahu. Naučte se anglicky, zatímco zažívá americkou kulturu, v krásném Beverly Hills, CA. Méně