Program Easton Country Day School (ECDS) se zaměřuje na rozvoj studentů schopných vystoupení na nejkonkurenceschopnějších univerzitách.

Usilujeme o dosažení naší mise tím, že:

 • Udržování tříd malých, aby každý student dostal spoustu individuální pozornosti.
 • Zaměstnává pouze vysoce kvalifikované a pozoruhodně oddanou učitelku, jejíž výjimečné dovednosti jsou co nejlépe využity.
 • Integrace víceúrovňových kurzů spolu s individuálním praktickým přístupem k řešení problémů pro akademické pracovníky.
 • Udržování aktivního partnerství s rodiči při stanovování a dodržování standardů chování a postojů, které dobře reflektují naši společnou víru v sociální odpovědnost.

Program anglického jazyka (ESL) s místní univerzitou


Navrženo tak, aby výrazně zvýšilo skóre TOEFL


Easton Country Day School vyvinula program pro studenty ze zahraničí, který se zaměřuje na akademické i kulturní ponoření. Kromě základního akademického programu nabízí ECDS možnost specializovat se na vybrané oblasti obohacování, které pomohou prohloubit znalosti v specializovaných oblastech a současně poskytnout kulturní ponoření. Studenti budou umístěni do hostitelských rodin tak, aby byli schopni získat další pozornost k americké kulturní zkušenosti a angličtině.

 • Výuka pro celý program je 35 000 USD ročně pro zahraniční studenty. ESL online kurz je zahrnut a poskytován všem zahraničním studentům ve spolupráci se Sacred Heart University.
 • Homestay jsou poskytovány našim mezinárodním studentům prostřednictvím našich partnerů. Pracujeme s každým studentem, abychom zajistili, že naši partneři odpovídají studentům s rodinami.


Co nabízíme:

 • ELL v rámci jedné učebny mohou být různorodé, pokud jde o jazykovou způsobilost, znalost anglického jazyka, předchozí zkušenosti ve školách a čas v USA. Abychom to řešili, nabízíme velmi malé třídy ELL s instrukcemi přizpůsobenými jednotlivcům.
 • Instrukce se zaměřuje na poskytování praktik specifických pro danou disciplínu, které jsou navrženy tak, aby vytvářely koncepční porozumění a jazykovou kompetenci v tandemu. Učení je společenský proces, který vyžaduje, aby učitelé úmyslně navrhli příležitosti k učení, které integrují čtení, psaní, mluvení a naslouchání praktikám každé disciplíny.
 • Kurzy literatury a psaní upravené tak, aby se zaměřily na budování dovedností v oblastech v rámci anglické disciplíny, aby současně zvýšily znalost anglického jazyka a připravily studenty na úspěch v hlavních kurzech angličtiny, neboť pokračují ve studiu prostřednictvím vysokých škol.
 • Týdenní intenzivní kurzy TOEFL pro přípravu testů zaměřené na čtení, poslech, mluvení, psaní a testování strategií potřebných ke zlepšení skóre testů, aby byly splněny vysoké standardy amerických univerzit.
 • Kurzy určené k usnadnění přechodu ze zámoří do Ameriky tím, že poskytují pochopení, jak uspět v americkém vzdělávacím systému, stejně jako obecný úvod do americké kultury.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Easton Country Day School

Zobraz 1 více kurzů z Easton Country Day School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 - 4 let
Denní studium
Price
35,000 USD
35.000 dolarů za rok pro zahraniční studenty a poplatky za hostování
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date